16. 8. 2019

Lázně Bělohrad

Lázně Bělohrad proslavila léčba slatinou, která je považována za jednu z nejkvalitnějších v zemi. Areál lázní je umístěn na okraji města v zeleni lázeňského parku, který navazuje na krásné vzrostlé lesy. Hosté si mohou vybírat pro lázeňské pobyty z více typů ubytování, kdy nejraději doporučujeme lázeňské hotely Anna Marie, Grand a Janeček, případně luxusní Spa Resort Tree of Life.

přečíst

6. 8. 2019

Spa & Kur hotel Harvey ve Františkových Lázních

Františkovy Lázně patří mezi velmi hojně navštěvované destinace a tomu odpovídá i místní široká nabídka hotelů, lázeňských domů a penzionů. Pokud bychom měli zvolit nejoblíbenější ubytovací zařízení, určitě by jim byl Spa & Kur hotel Harvey. Moderní hotel v historické budově, ve kterém Vám nebude nic chybět a lázeňský pobyt si užijete na maximum.

přečíst

26. 7. 2019

Spa Resort Lednice na jižní Moravě

Oblíbenost nejmladších českých lázní raketově roste a na této vlně se veze i Spa Resort Lednice. Populární hotel letos oslavil desetileté výročí od jeho vzniku. Aby si udržel spokojené hosty, neustále se na hotelu vymýšlí nové služby. Pár let dozadu se dostavěl úžasný bazén, loni se otevřela v zahradě kavárna s domácími dezerty, vypůjčit si můžete elektrokola atd.

přečíst

15. 7. 2019

Hotel Flora v Mariánských Lázních

V historické budově, doslova jen pár kroků od Mariánskolázeňské kolonády, sídlí hotel Flora. Tradice hotelu se datuje od roku 1881 a možná i proto patří k oblíbeným lázeňským hotelům. Na své si zde přijdou vyznavači lázeňských pobytů, jelikož v nabídce balíčků je široká paleta lázeňských a wellness pobytů se službami pod jednou střechou včetně bazénu.

přečíst

4. 7. 2019

Lázně Teplice nad Bečvou

Lázně Teplice nad Bečvou jsou menší klidné lázně na Moravě, zasazeny do velkorysého lázeňského parku, který je ideální pro odpočívání a nenáročné procházky při popíjení místních pramenů. Pro samoplátecké lázeňské pobyty lze využít ubytování v Lázeňském domě Moravan a v Lázeňském hotelu Praha. Pro léčbu se zde využívají prameny blahodárných termálních kyselek.

přečíst

24. 6. 2019

Lázeňský dům Praha v Luhačovicích

Mezi nejvíce oblíbené hotely v Luhačovicích patří Lázeňský dům Praha, který se nachází na ideálním místě u lázeňského parku, jen pár minut klidnou chůzí od kolonády s minerálními prameny. Vzhledem ke své klidnější atmosféře je dobrou volbou pro seniorské pobyty. Komplexní služby lety prověřeného hotelu jsou na jednom místě bez nutnosti docházení, což ocení všichni hosté. Více podrobností získáte v přiloženém článku.

přečíst

14. 6. 2019

Lázně Mšené - lázně nedaleko Prahy

O Lázních Mšené není zatím mezi lidmi až tak velké povědomí v porovnání s velkými lázněmi i přesto, že byly založeny již v roce 1796 a poskytují služby na nejvyšší úrovni. Což je pro hosty těchto komorních lázní velké plus, jelikož v nich naleznou klid a ničím nerušenou pohodu. Ubytování je zajištěno v historických vilách, které se rozprostírají v rozlehlém parku se vzrostlými stromy.

přečíst

4. 6. 2019

Františkovy Lázně - krásné lázeňské město

Jedny z nejznámějších českých lázní jsou zajisté i Františkovy Lázně, město s bohatou historickou i lázeňskou tradicí. Velké přispění na atraktivitě měl Bernhard Adler, který se zasloužil o vyčištění Františkova pramene. Lázně patří mezi hojně navštěvované a tomu odpovídá i široká nabídka služeb a kvalitních hotelů s jedinečnou místní architekturou.

přečíst

31. 5. 2019

Lázeňství se obohacuje o staré lázeňské praktiky i nové metody

Když se řekne lázně, asi každému se vybaví příjemné lázeňské procedury, bez kterých by nebyla léčba tak úspěšná. Do lázní jezdíme odpočívat, dobře se vyspat a najíst, což jsou bezesporu důležité věci, ale hlavním důvodem návštěvy by měly být léčebné procedury. Lázeňské pobyty proto vždy obsahují jejich blahodárný mix, který přispěje k regeneraci těla a návratu energie.

přečíst

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace