5. 6. 2024

Lázeňské pobyty, které u Vás letos zabodují

Léto je pomalu před námi a s ním i čas dovolených. Právě proto je nyní ten nejlepší čas na přemyšlení, kde tu svou letošní dovolenou strávíte i Vy. Lázeňské pobyty jsou skvělým způsobem, jak načerpat novou energii, posílit zdraví, a přitom zažít něco nového. Proto jsme si pro Vás připravili inspiraci v podobě šesti neodolatelných destinací.

přečíst

17. 5. 2024

Pobytyproseniory.cz v Poděbradech

Mezi top lázně patří zajisté Poděbrady a jelikož v nich pro Vás máme spoustu kvalitních hotelů s výhodnými pobyty pro seniory, rozhodli jsme se je zmapovat podrobněji. Věříme, že pro ty z Vás, kteří neměli ještě štěstí navštívit tyto krásné lázně, budou níže uvedené informace přínosné. Dozvíte se např. jak je to s dopravou, umístěním hotelů a také doporučíme zajímavé výlety. Určitě si zařaďte Poděbrady na seznam lázeňských měst, které chcete navštívit.

přečíst

26. 4. 2024

Západočeský lázeňský trojúhelník

Naplánujte si dovolenou formou lázeňského pobytu pro seniory v západočeských lázních a využijte některé ze spousty nabídek cenově zvýhodněných pobytů. Myslíme, že za podobné ceny se do lázní jen tak nepodíváme, tak toho využijme.

přečíst

17. 4. 2024

Spa hotel Felicitas v lázních Poděbrady

Spa hotel Felicitas je umístěn přímo na lázeňské promenádě v centru Poděbrad. Ne jen výborná poloha z něj dělá oblíbený hotel, ale aspektů je daleko více. Moderní budova skrývá veškeré zázemí potřebné pro lázeňské pobyty pro seniory. Vše v pojetí aktuálních trendů, nadstandardní balneo, nerezový vnitřní bazén, saunový svět, úžasná bufetová restaurace, krásné světlé pokoje, zkrátka nikde se nic neopomnělo a proto jsou zde nejen lázeňské pobyty tak oblíbené.

přečíst

4. 4. 2024

Lázeňský dům Perla v Lednici

Jižní Morava v posledních letech zažívá doslova návštěvnický boom. Má co nabídnout a konkrétně Lednice je snad nejvíce oblíbenou destinací. Právě v ní byl jako první lázeňský hotel postaven Lázeňský dům Perla nabízející i lázeňské pobyty pro seniory. Komplexní vybavení od klimatizovaných pokojů, přes vnitřní bazén a rozsáhlé balneo centrum dělá z hotelu výbornou volbu. Kolonáda je přímo u hotelu a do lednického zámeckého parku to je pár minut klidné chůze.

přečíst

21. 3. 2024

Hotel Vega v Luhačovicích

Na dohled od Luhačovic, v klidném místě s překrásným výhledem najdete hotel Vega. Hotel, který má co nabídnout. Moderní pokoje, vnitřní a nově i venkovní bazén, vířivka, sauny, restaurace s kavárnou, prostě vše co je potřeba pro strávení seniorského pobytu. V nabídce balíčků jsou i kratší víkendové pobyty, takže je z čeho vybírat. Pokud se dopoledne rádi projdete po lázeňské kolonádě a odpoledne raději strávíte u bazénu, nebo na procedurách, je pro Vás hotel Vega ideálním místem.

přečíst

5. 3. 2024

Hotel SUN v Mariánských Lázních

Hotel SUN má obrovskou přednost ve své poloze přímo u lázeňské kolonády a pramenů. Otevřen byl již začátkem 19. století a hotelové služby poskytuje i dnes. Jelikož prošel kompletní rekonstrukcí od pokojů až po balneo s bazénem, užívají si hosté lázeňské pobyty jak se patří. Doporučujeme zvolit lázeňský pobyt na 5 nocí, který je navíc pro seniory za příznivou cenu při čerpání od neděle do pátku. V ceně pobytu je lékařská konzultace a 10 procedur, samozřejmě i plná penze, nic Vám chybět nebude a spokojenost je zaručena.

přečíst

19. 2. 2024

Badenia Hotel Praha ve Františkových Lázních

Badenie hotel Praha je v současné době nejoblíbenější hotel ve Františkových Lázních mezi našimi klienty. Není se čemu divit, má ideální místo s výhledem do krásného parku a přece v centru města, byl nedávno zcela zrekonstruován a nabízí kvalitní lázeňské pobyty pro seniory. Plusem je i skutečnost, že restauraci, balneo i bazén mají hosté v hotelu a tak není třeba nikam docházet. Pokud jste zde ještě nebyli, doporučujeme začít přemýšlet o lázeňském pobytu.

přečíst

8. 2. 2024

Proč jet do lázní: Objevte klíč k harmonii a odpočinku

Lázeňské pobyty pro seniory představují nejen příležitost k relaxaci a odpočinku, ale také k obnově fyzického i mentálního zdraví. V článku se dozvíte, proč jsou tyto pobyty ideální volbou pro každého seniora, který touží po obnovení vitality, zdraví a radosti ze života. Nabízíme pohled na komplexní programy lázeňských pobytů, které jsou navrženy přesně dle potřeb a přání seniorů, a ukážeme vám, jak mohou pobyty pozitivně ovlivnit každodenní život. Nechejte se inspirovat k prvnímu kroku směrem k nové kapitole plné zdraví a štěstí.

přečíst

30. 1. 2024

Lázeňský hotel Miramare v Luhačovicích

Pokud znáte Luhačovice, určitě jste o Lázeňském hotelu Miramare již slyšeli, jestli se do nich teprve chystáte, neměli byste na něj zapomenout. Poskytovanými službami lázeňských pobytů pro seniory se řadí mezi pár nejlepších a v případě, že Vám nevadí si za komfort trošičku připlatit, bude tím pravým. Pouze si dovolíme doporučit rezervovat s dostatečným předstihem, jelikož je u klientů velice oblíben a není výjimkou plná obsazenost šest měsíců předem.

přečíst

11. 1. 2024

" Na srdce jsou Poděbrady "

Lázně Poděbrady jsou ideální volbou pro lázeňské pobyty pro seniory. V nabídce máme pouze léty ověřené hotely. Většina z nich je soustředěna na výborném místě kolem lázeňské kolonády v centru veškerého dění. Nespornou výhodou je skutečnost, že Poděbrady leží na úplné rovině, což ocení všichni bez rozdílu věku. Teď už jen vybrat správně hotel a můžete se začít těšit na lázeňskou atmosféru s popíjením Poděbradky.

přečíst

15. 12. 2023

Lázně Luhačovice

Luhačovice jsou nejoblíbenější moravské lázně a přední české. Každému se ve spojení s místními lázněmi vybaví Vincentka, která je využívána při poskytovaných lázeňských procedurách. Kyselka je stáčena a běžně dostupná v obchodech, nicméně nejlepší je čerstvá a to je jedním z důvodů, proč do Luhačovic jezdí tak rádi hosté. Cenově zvýhodněné lázeňské pobyty pro seniory a ne jen ty jsou zde velkým lákadlem po celý rok.

přečíst

24. 11. 2023

Lázně Jáchymov

Lázně Jáchymov byly prvními lázněmi na světě, které začaly k léčbě využívat léčebnou sílu radonové vody již od roku 1906. Pro svoje úspěchy jsou hojně vyhledávány jak českou, tak hlavně zahraniční klientelou, která zde tráví delší lázeňské pobyty. Poskytované procedury jsou na nejvyšší úrovni a jsou v symbióze s luxusním ubytováním a zázemím lázní. Vyzkoušejte si některý z nabízených pobytů dle Vašich časových možností a budete se rádi vracet.

přečíst

10. 11. 2023

Vánoční dárky umíme výborně

Vánoce jsou za chvíli tady, Vy stále hledáte inspiraci a chtěli byste s dárkem zabodovat? Rádi Vám i letos pomůžeme s výběrem dárkového poukazu na lázeňský pobyt. Není nic jednoduššího než si zvolit některý z 1.200 lázeňských pobytů pro seniory, víkendových pobytů a jiných typů pobytů do lázní či na hory. Darujte radost, zdraví a pohodu. Dárkové poukazy na pobyty jsou tím nejlepším dárkem, který ocení každý obdarovaný.

přečíst

20. 10. 2023

Spa Resort Libverda

Spa Resort Libverda patří mezi historické lázně s tradicí sahající až do 14. století, kdy byly založeny. Lázeňské domy jsou zasazeny do krásného vzrostlého lesoparku plného zákoutí a klidných míst k odpočívání. Místo je ideální jak pro aktivní dovolenou s poznáváním okolí, tak i pro pobyty pro seniory, kteří si chtějí užít relax v oáze klidu. Sílu železité kyselky zde můžete poznat jak při léčebných procedurách, tak při pitné kúře.

přečíst

22. 9. 2023

Harvey Spa Hotel - pětihvězdičkový hotel ve Františkových Lázních

Harvey Spa Hotel je mezi našimi klienty nejoblíbenější hotel ve Františkových Lázních. Důvodů je k tomu hned několik. Hotel, který je v původní historické budově, byl v nedávné době kompletně nákladně zrekonstruován a nabízí krásné ubytování. Dalším plusem je wellness centrum s vnitřním bazénem, prostorné balneo, kvalitní restaurace či celodenní kavárna. To vše ve spojení s výhodnými lázeňskými pobyty pro seniory dělá z hotelu dobrou volbu.

přečíst

7. 9. 2023

Velké Losiny

Termální lázně Velké Losiny jsou malé, ovšem moderní a velmi atraktivní lázně v podhůří Jeseníku. Lázeňské pobyty pro seniory jsou zde nabízeny v hotelech Eliška a Diana, kde jsou zajišťovány všechny služby na jednom místě bez nutnosti docházet. Výhodou místních lázní je možnost strávit volný čas aktivně. V blízkém okolí je spoustu míst, kam stojí za to vyrazit na výlet. Velké Losiny mají až příliš mnoho důvodů proč je navštívit.

přečíst

18. 8. 2023

Karlovy Vary

Nejsou známější lázně, nežli Karlovy Vary. Město s dlouhou tradicí, nádhernou promenádou a Vřídelní kolonádou okouzlí úplně každého. Možnosti volby ubytování jsou obrovské, od luxusních hotelů jako je Spa hotel Thermal na hlavní třídě až po běžné hotely Millenium, Lafonte nebo Spa Resort Sanssouci. Lázeňský pobyt nebo kratší víkendový pobyt si v místních lázních může dopřát každý bez ohledu na finanční možnosti.

přečíst

4. 8. 2023

Konstantinovy Lázně

Konstantinovy Lázně jsou tradiční české lázně, které využívají pro léčbu a prevenci účinků pramenů minerálních vod s nejvyšším obsahem oxidu uhličitého. Historie lázeňství se datuje již od roku 1803. Samoplátecké lázeňské pobyty jsou zde oblíbené jak pro kvalitní péči, tak kvůli krásnému prostředí vzrostlého parku, jež ocení lázeňští hosté hlavně od jara do podzimu.

přečíst

17. 7. 2023

Lázně Slatinice

Lázně Slatinice nedaleko Olomouce se pyšní historií lázeňství již ze 16. století. Jedná se o menší lázně s kvalitním zázemím pro lázeňské pobyty. Pro samoplátecké pobyty jsou v nabídce dvě možnosti ubytování. Moderní Lázeňský dům Balnea v kategorii 4* a zrekonstruovaný Lázeňský penzion Majorka se 3* nabízí jak ubytování, tak všechny doprovodné služby ve vysokém standardu.

přečíst

3. 7. 2023

Lázně Bělohrad

Lázně Bělohrad proslavila léčba slatinou, která je považována za jednu z nejkvalitnějších v zemi. Areál lázní je umístěn na okraji města v zeleni lázeňského parku, který navazuje na krásné vzrostlé lesy. Hosté si mohou vybírat pro lázeňské pobyty z více typů ubytování, kdy nejraději doporučujeme lázeňské hotely Anna Marie, Grand a Janeček, případně luxusní Spa Resort Tree of Life.

přečíst

23. 6. 2023

Spa Resort Lednice na jižní Moravě

Oblíbenost nejmladších českých lázní raketově roste a na této vlně se veze i Spa Resort Lednice. Populární hotel letos oslavil desetileté výročí od jeho vzniku. Aby si udržel spokojené hosty, neustále se na hotelu vymýšlí nové služby. Pár let dozadu se dostavěl úžasný bazén, loni se otevřela v zahradě kavárna s domácími dezerty, vypůjčit si můžete elektrokola atd.

přečíst

30. 5. 2023

Hotel Flora v Mariánských Lázních

V historické budově, doslova jen pár kroků od Mariánskolázeňské kolonády, sídlí hotel Flora. Tradice hotelu se datuje od roku 1881 a možná i proto patří k oblíbeným lázeňským hotelům. Na své si zde přijdou vyznavači lázeňských pobytů, jelikož v nabídce balíčků je široká paleta lázeňských a wellness pobytů se službami pod jednou střechou včetně bazénu.

přečíst

18. 5. 2023

Lázeňský dům Praha v Luhačovicích

Mezi nejvíce oblíbené hotely v Luhačovicích patří Lázeňský dům Praha, který se nachází na ideálním místě u lázeňského parku, jen pár minut klidnou chůzí od kolonády s minerálními prameny. Vzhledem ke své klidnější atmosféře je dobrou volbou pro seniorské pobyty. Komplexní služby lety prověřeného hotelu jsou na jednom místě bez nutnosti docházení, což ocení všichni hosté. Více podrobností získáte v přiloženém článku.

přečíst

28. 4. 2023

Lázně Mšené - lázně nedaleko Prahy

O Lázních Mšené není zatím mezi lidmi až tak velké povědomí v porovnání s velkými lázněmi i přesto, že byly založeny již v roce 1796 a poskytují služby na nejvyšší úrovni. Což je pro hosty těchto komorních lázní velké plus, jelikož v nich naleznou klid a ničím nerušenou pohodu. Ubytování je zajištěno v historických vilách, které se rozprostírají v rozlehlém parku se vzrostlými stromy.

přečíst

12. 4. 2023

Lázeňství se obohacuje o staré lázeňské praktiky i nové metody

Když se řekne lázně, asi každému se vybaví příjemné lázeňské procedury, bez kterých by nebyla léčba tak úspěšná. Do lázní jezdíme odpočívat, dobře se vyspat a najíst, což jsou bezesporu důležité věci, ale hlavním důvodem návštěvy by měly být léčebné procedury. Lázeňské pobyty proto vždy obsahují jejich blahodárný mix, který přispěje k regeneraci těla a návratu energie.

přečíst

24. 3. 2023

Trápí Vás problémy spojené s jarní únavou?

Všichni ji známe, většinu potrápí každý rok. Ano, je řeč o jarní únavě. Abychom Vám pomohli jí předcházet, připravili jsme krátký článek, kde se snažíme shrnout všechny možnosti, jak být na jaře v lepší kondici a začít rok v plném elánu. Věnujte proto pár minut článku, třeba u dobré kávy, a dozvíte se, že stačí opravdu málo a budete se cítit na jaře lépe než každý rok. Není nic důležitějšího než být fit a mít dobrou náladu.

přečíst

10. 3. 2023

Františkovy Lázně - krásné lázeňské město

Jedny z nejznámějších českých lázní jsou zajisté i Františkovy Lázně, město s bohatou historickou i lázeňskou tradicí. Velké přispění na atraktivitě měl Bernhard Adler, který se zasloužil o vyčištění Františkova pramene. Lázně patří mezi hojně navštěvované a tomu odpovídá i široká nabídka služeb a kvalitních hotelů s jedinečnou místní architekturou.

přečíst

24. 2. 2023

Wellness Hotel Pohoda v Luhačovicích

Wellness Hotel Pohoda je moderní čtyřhvězdičkový lázeňský hotel na klidném místě v Luhačovicích. Je vyhledáván pro klidnější dovolenou, necelých dvacet minut chůze od ruchu lázeňské kolonády, lze se na ni dostat i pravidelnou hotelovou dopravou zdarma. V komplexu nechybí nic pro výborný lázeňský pobyt pro seniory. Klimatizované pokoje, wellness centrum, krytý bazén, balneo, celodenní restaurace, parkování, zkrátka vše na co si jen vzpomenete.

přečíst

5. 1. 2023

Lázeňský hotel Royal v Mariánských Lázních

Lázeňský hotel Royal se nachází na krásném místě v Mariánských Lázních s výhledem na lázeňské centrum. Celkově moderně pojatý hotel nabízí několik kategorií ubytování od standardních pokojů až po apartmá. Samozřejmostí je zázemí pro lázeňské procedury poskytované v průběhu lázeňkých pobytů pro seniory, dále vnitřní vyhřívaný bazén, wellness centrum a rovněž restauraci s letní terasou. Pokud máte vyšší nároky na pobyt, v hotelu Royal budete určitě spokojeni.

přečíst

16. 12. 2022

ASTORIA Hotel & Medical Spa v Karlových Varech

ASTORIA Hotel & Medical Spa v Karlových Varech má kromě ostatních předností jednu zásadní a to je poloha. Místo v centru města, s výhledem přímo na Mlýnskou kolonádu jen málokteré překoná, protože samotný výhled je již zážitkem. Hotel je komplexem propojených historických budov, ve kterých jsou poskytovány veškeré služby. Při lázeňském pobytu pro seniory v něm můžete kromě ubytování a stravování rovněž čerpat lázeňské procedury a i využívat wellness centrum s bazénem.

přečíst

1. 12. 2022

Lázeňský hotel Terra v Janských Lázních

Menší lázně, ovšem s výbornými výsledky a polohou v srdci Krkonošského národního parku, to jsou Janské Lázně. Právě zde si lze užít lázeňské pobyty pro seniory v nádherném hotelu Terra, který prošel v nedávné době kompletní rekonstrukcí všech prostor. Pokud se pro lázeňský pobyt v něm rozhodnete, vězte že pobyt nebude nic postrádat. Veškeré služby jsou takzvaně pod jednou střechou, protože jak do balnea, tak do wellness centra se dostanete propojenými chodbami.

přečíst

14. 11. 2022

Za odpočinkem a relaxací v roce 2023

Letošní rok 2022 se pomalu blíží k závěru a právě teď je pravý čas pro rezervaci pobytu, tak abyste měli jistotu termínu. V nabídce máme spoustu lázeňských pobytů za atraktivní ceny ještě před navýšením. Proto neváhejte a zajistěte si dovolenou s předstihem. V článku níže si dovolujeme zaslat tipy na osvědčené hotely.

přečíst

31. 10. 2022

Hotel Cristal Palace v Mariánských Lázních

Hotel Cristal Palace v Mariánských Lázních najdeme několik minut klidné chůze od lázeňské kolonády. Předností je jeho moderní vybavení, které zajisté ocení všichni hosté při delším lázeňském pobytu pro seniory. Prostorné pokoje s možností balkonu a klimatizací ve standardu, vzdušné společné prostory, nové wellness centrum s vyhřívaným vnitřním bazénem a balneo centrum nabízejícím širokou škálu lázeňských procedur. To vše na jednom místě.

přečíst

17. 10. 2022

Spa hotel Thermal v Karlových Varech

Spa hotel Thermal je jedním z nejznámějších hotelů v Karlových Varech a disponuje skvělým místem v samém centru lázní. Pokud oceníte výhled, určitě doporučujeme rezervovat pokoj ve vyšším patře, který nabídne město jako na dlani. V letošním roce byla dokončena významná rekonstrukce, kdy došlo ke kompletní rekonstrukci pokojů, vnitřních prostor a wellness centra s krásným bazénem. Lázeňský pobyt pro seniory je zde pokaždé zážitkem.

přečíst

1. 10. 2022

Lázeňský hotel Dům Bedřicha Smetany

Lázeňský hotel Dům Bedřicha Smetany patří, ač se to nezdá, mezi menší lázeňské hotely a panuje v něm klidná atmosféra. Obrovskou výhodou je poloha umístění, jelikož navazuje na lázeňský park a tudíž kolonádu s léčivými prameny. V nabídce jsou týdenní lázeňské pobyty, stejně tak i pobyty pro seniory za zvýhodněných cenových podmínek. Pokud jste v Luhačovicích ještě nebyli, určitě si je užijete, pokud je znáte, jistě nám dát za pravdu.

přečíst

14. 9. 2022

Lázně Jeseník - lázně s tradicí

Lázně Jeseník profitují z kombinace naprosto čistého ovzduší a léčivých procedur založených na principech Vincenze Priessnitze, které mají dohromady výborný efekt na kvalitu poskytovaných lázeňských pobytů. Místní hotely navíc poskytují ubytování, stravování i doprovodné služby jako jsou bazén, sauny a venkovní aktivity ve vynikající kvalitě. Z nabídky je z čeho vybírat a proto si udělejte čas, přečtěte si pár odstavců o lázních a pokud Vás osloví, stačí jen vybrat ideální pobyt.

přečíst

29. 8. 2022

Hotel Mesit v krásných Beskydech

Hotel Mesit leží v překrásné přírodě Beskyd, nedaleko Rožnova pod Radhoštěm se světoznámým skanzenem. Díky výbornému vybavení čítající vnitřní bazén, vířivku, sauny, prostory pro nabízené masáže a wellness procedury je dobrou volbou pro strávení pobytu pro seniory ve všední dny, nebo víkendového pobytu. To vše za rozumnou cenu, na klidném, ničím nerušeném místě. Vyberte si některý z nabízených pobytových balíčků a užijte si zasloužený relax.

přečíst

15. 8. 2022

Hotel Libenský v Poděbradech

Pokud hledáte výborně položený hotel v Poděbradech, už nehledejte, našli jste. Hotel Libenský leží na nejlepším místě, přímo u hodin na lázeňské kolonádě. V nedávné době navíc prošel celkovou a náročnou rekonstrukcí všech prostor a pro hosty jsou k dispozici krásné a světlé pokoje, moderní balneo centrum, perfektní restaurace a rovněž přímo v budově vnitřní bazén. Lázeňské pobyty pro seniory jsou v něm jedinečné.

přečíst

23. 7. 2022

Hotel Lafonte v Karlových Varech

I přes letošní nevlídnou lázeňskou sezónu omezenou známými okolnostmi neztratil hotel Lafonte v Karlových Varech přízeň lázeňských hostů. V příjemném hotelu s pouhými 26 pokoji si užijete ničím nerušený lázeňský pobyt pro seniory. Výhodou je, že i v tak malém hotelu je samozřejmostí vnitřní bazén, vířivka a sauny. Nikam nemusíte docházet a ani se dělit o wellness prostory či restauraci s davy klientů. Zde si užije relaxaci každý, ať už se vydá na víkend, nebo týdenní lázeňský pobyt.

přečíst

10. 7. 2022

Hotel Continental v Mariánských Lázních

Lázeňské pobyty pro seniory v hotelu Continental v Mariánských Lázních patří mezi klienty k oblíbeným a z toho důvodu k němu přinášíme v článku nejužitečnější informace. Čtyřhvězdičkový standard hosté hotelu ocení ve všech ohledech. Prostorné pokoje na klidném místě, ovšem skoro v centru města, krásná restaurace, plně vybavené balneo centrum poskytující všechny typy lázeňských procedur a v neposlední řadě vnitřní bazén se saunami ve wellness centru.

přečíst

1. 7. 2022

Horské Lázně Karlova Studánka

Horské lázně Karlova Studánka se nalézají v malebné krajině Jeseníku, jsou nejvýše položené lázně a pyšní se titulem nejčistšího vzduchu v celé naší zemi. Dalším unikátem je využívání čtyř léčebných zdrojů, které jsou čerstvý vzduch, pramenitá voda, oxid uhličitý a rašelina. Pobyty pro seniory jsou nabízeny hlavně v Lázeňském hotelu Slezský dům. Při pobytu můžete využívat krásné wellness centrum s vnitřním bazénem, navštívit solnou jeskyni, nebo se pobavit během kulturních akcích.

přečíst

21. 6. 2022

Hotel Millenium v Karlových Varech

Pokud hledáte pobyt pro seniory s ideálním poměrem mezi cenou a službami, tak je pro Vás správnou volbou hotel Millenium v Karlových Varech. Moderní ubytování, dobré jídlo, wellness centrum a velký počet wellness procedur v pobytových balíčcích, to jsou samá pozitiva. Plusem je i možnost parkovat přímo u hotelu, což ve Varech není ani trochu standardem. Jestli se Vám výše uvedené zdá zajímavé, nechte se inspirovat článkem a podívejte se následně na nabídku pobytů.

přečíst

10. 6. 2022

Vila Antoaneta v Luhačovicích

Vila Antoaneta v Luhačovicích je komplexem tří moderně zrekonstruovaných lázeňských vil na klidném místě s dostupností do deseti minut pohodovou chůzí k léčebným pramenům na lázeňské kolonádě. Všechny služby jsou poskytovány na jednom místě a to včetně procedur, wellness centra a pěkného bazénu, který je v rámci pobytů pro seniory možné navštěvovat po celý den neomezeně. Jelikož hotel patří mezi hojně navštěvované, doporučujeme rezervace s velkým předstihem.

přečíst

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace