17. 5. 2020

Západočeský lázeňský trojúhelník

V minulých týdnech jsme si prožili do té doby něco nepředstavitelného, kdy se skoro zastavilo všechno dění. Stalo se a naštěstí je to již za námi. Jak se říka, vše špatné je pro něco dobré a pozitivní zprávy přinášíme rádi. Naplánujte si dovolenou formou lázeňského pobyty pro seniory v západočeských lázních a využijte některé ze spousty nabídek cenově zvýhodněných pobytů. Myslíme, že za podobné ceny se do lázní jen tak nepodíváme, tak toho využijme.

přečíst

2. 5. 2020

Spa hotel Felicitas v lázních Poděbrady

Spa hotel Felicitas je umístěn přímo na lázeňské promenádě v centru Poděbrad. Ne jen výborná poloha z něj dělá oblíbený hotel, ale aspektů je daleko více. Moderní budova skrývá veškeré zázemí potřebné pro lázeňské pobyty pro seniory. Vše v pojetí aktuálních trendů, nadstandardní balneo, nerezový vnitřní bazén, saunový svět, úžasná bufetová restaurace, krásné světlé pokoje, zkrátka nikde se nic neopomnělo a proto jsou zde nejen lázeňské pobyty tak oblíbené.

přečíst

17. 4. 2020

Lázeňský dům Perla v Lednici

Jižní Morava v posledních letech zažívá doslova návštěvnický boom. Má co nabídnout a konkrétně Lednice je snad nejvíce oblíbenou destinací. Právě v ní byl jako první lázeňský hotel postaven Lázeňský dům Perla nabízející i lázeňské pobyty pro seniory. Komplexní vybavení od klimatizovaných pokojů, přes vnitřní bazén a rozsáhlé balneo centrum dělá z hotelu výbornou volbu. Kolonáda je přímo u hotelu a do lednického zámeckého parku to je pár minut klidné chůze.

přečíst

3. 4. 2020

Hotel Vega v Luhačovicích

Na dohled od Luhačovic, v klidném místě s překrásným výhledem najdete hotel Vega. Hotel, který má co nabídnout. Moderní pokoje, vnitřní a nově i venkovní bazén, vířivka, sauny, restaurace s kavárnou, prostě vše co je potřeba pro strávení seniorského pobytu. V nabídce balíčků jsou i kratší víkendové pobyty, takže je z čeho vybírat. Pokud se dopoledne rádi projdete po lázeňské kolonádě a odpoledne raději strávíte u bazénu, nebo na procedurách, je pro Vás hotel Vega ideálním místem.

přečíst

23. 3. 2020

Tipy pro seniory pro načerpání energie

Letošní jaro nám přichystalo velice náročné odbobí v podobě koronaviru a proto se pokusíme alespoň trochu pomoci formou článku, jehož přečtením byste měli načerpat informace vedoucí ke zlepšení fyzického a psychického pohodlí. Lázně bohužel budou muset počkat, ale již dnes víme, že se začíná vše k dobrému obracet a lázeňské pobyty pro seniory pro Vás v nabídce máme, proto si můžete zatím vybírat a až k tomu bude vhodný čas, tak hned objednat.

přečíst

6. 3. 2020

Hotel SUN v Mariánských Lázních

Hotel SUN má obrovskou přednost ve své poloze přímo u lázeňské kolonády a pramenů. Otevřen byl již začátkem 19. století a hotelové služby poskytuje i dnes. Jelikož prošel kompletní rekonstrukcí od pokojů až po balneo s bazénem, užívají si hosté lázeňské pobyty jak se patří. Doporučujeme zvolit lázeňský pobyt na 5 nocí, který je navíc pro seniory za příznivou cenu při čerpání od neděle do pátku. V ceně pobytu je lékařská konzultace a 10 procedur, samozřejmě i plná penze, nic Vám chybět nebude a spokojenost je zaručena.

přečíst

20. 2. 2020

Lázně Bohdaneč

Lázně Bohdaneč jsou menší lázně ve středu naší země soustředící se hlavně na lázeňské pobyty, při kterých je využívána léčebná síla slatiny a minerálních pramenů. Areál je zasazen do středu lázeňského města, ovšem je obklopen krásným parkem plným zeleně. Všechny procedury jsou poskytovány v rámci areálu, kdy jsou budovy vzájemně propojeny vyhřívanými "tunely", takže se nemusíte nikdy obávat horšího počasí.

přečíst

7. 2. 2020

Lázeňský hotel Praha v Teplicích nad Bečvou

Teplice nad Bečvou jsou menší lázně s výbornými výsledky léčby, proto do nich každoročně přijíždí více klientů na lázeňské pobyty pro seniory. Jedním z hotelů, a v současné době ten nejmodernější, je Lázeňský hotel Praha. Krásný hotel, obkopený zelení lázeňského parku disponuje kapacitou pouze pro 55 osob a proto je zde více než příjemné strávit pobyt. Moderní vybavavení pokojů, prostorné koupelny a balkóny či terasy u pokojů nadchnou každého.

přečíst

24. 1. 2020

Spa & Kur Hotel Praha ve Františkových Lázních

Spa & Kur hotel Praha je v současné době nejoblíbenější hotel ve Františkových Lázních mezi našimi klienty. Není se čemu divit, má ideální místo s výhledem do krásného parku a přece v centru města, byl nedávno zcela zrekonstruován a nabízí kvalitní lázeňské pobyty pro seniory. Plusem je i skutečnost, že restauraci, balneo i bazén mají hosté v hotelu a tak není třeba nikam docházet. Pokud jste zde ještě nebyli, doporučujeme začít přemýšlet o lázeňském pobytu.

přečíst

10. 1. 2020

Lázeňský hotel Miramare v Luhačovicích

Pokud znáte Luhačovice, určitě jste o Lázeňském hotelu Miramare již slyšeli, jestli se do nich teprve chystáte, neměli byste na něj zapomenout. Poskytovanými službami lázeňských pobytů pro seniory se řadí mezi pár nejlepších a v případě, že Vám nevadí si za komfort trošičku připlatit, bude tím pravým. Pouze si dovolíme doporučit rezervovat s dostatečným předstihem, jelikož je u klientů velice oblíben a není výjimkou plná obsazenost šest měsíců předem.

přečíst

30. 12. 2019

Hotel Belvedere v Mariánských Lázních

Hotel Belvedere disponuje výbornou výchozí pozicí pro vycházky v Mariánských Lázních. Je doslova pár metrů od známé lázeňské kolonády a zpívající fontány. Hned vedle je park se vzrostlými stromy a lavičkami k odpočinku. Pro lázeňské pobyty pro seniory je hotel perfektně vybaven, ať už se jedná o pokoje, balneo, či hotelový bazén, do kterého je volný vstup po celou dobu pobytu. Co více si přát, teď už stačí jen zvolit správnou délku pobytu a těšit se na lázeňskou pohodu.

přečíst

16. 12. 2019

" Na srdce jsou Poděbrady "

Lázně Poděbrady jsou ideální volbou pro lázeňské pobyty pro seniory. V nabídce máme pouze lety ověřené hotely. Většina z nich je soustředěna na výborném místě kolem lázeňské kolonády v centru veškerého dění. Nespornou výhodou je skutečnost, že Poděbrady leží na úplné rovině, což ocení všichni bez rozdílu věku. Teď už jen vybrat správně hotel a můžete se začít těšit na lázeňskou atmosféru s popíjením Poděbradky.

přečíst

4. 12. 2019

Lázně Luhačovice

Luhačovice jsou nejoblíbenější moravské lázně a přední české. Každému se ve spojení s místními lázněmi vybaví Vincentka, která je využívána při poskytovaných lázeňských procedurách. Kyselka je stáčena a běžně dostupná v obchodech, nicméně nejlepší je čerstvá a to je jedním z důvodů, proč do Luhačovic jezdí tak rádi hosté. Cenově zvýhodněné lázeňské pobyty pro seniory a ne jen ty jsou zde velkým lákadlem po celý rok.

přečíst

22. 11. 2019

Lázně Jáchymov

Lázně Jáchymov byly prvními lázněmi na světě, které začaly k léčbě využívat léčebnou sílu radonové vody již od roku 1906. Pro svoje úspěchy jsou hojně vyhledávány jak českou, tak hlavně zahraniční klientelou, která zde tráví delší lázeňské pobyty. Poskytované procedury jsou na nejvyšší úrovni a jsou v symbióze s luxusním ubytováním a zázemím lázní. Vyzkoušejte si některý z nabízených pobytů dle Vašich časových možností a budete se rádi vracet.

přečíst

12. 11. 2019

Vánoční dárky umíme výborně

Vánoce jsou za chvíli tady, Vy stále hledáte inspiraci a chtěli byste s dárkem zabodovat? Rádi Vám i letos pomůžeme s výběrem dárkového poukazu na lázeňský pobyt. Není nic jednoduššího než si zvolit některý z 1.200 lázeňských pobytů pro seniory, víkendových pobytů a jiných typů pobytů do lázní či na hory. Darujte radost, zdraví a pohodu. Dárkové poukazy na pobyty jsou tím nejlepším dárkem, který ocení každý obdarovaný.

přečíst

30. 10. 2019

Spa Resort Libverda

Spa Resort Libverda patří mezi historické lázně s tradicí sahající až do 14. století, kdy byly založeny. Lázeňské domy jsou zasazeny do krásného vzrostlého lesoparku plného zákoutí a klidných míst k odpočívání. Místo je ideální jak pro aktivní dovolenou s poznáváním okolí, tak i pro pobyty pro seniory, kteří si chtějí užít relax v oáze klidu. Sílu železité kyselky zde můžete poznat jak při léčebných procedurách, tak při pitné kúře.

přečíst

18. 10. 2019

Za relaxací do Beskyd

Wellness Resort Energetic má obrovskou výhodu, že leží na výborném místě v historickém Rožnově pod Radhoštěm. Samotné zázemí hotelu a jeho servis nabízených služeb od dobrého jídla, přes wellness služby, až po vyhřívaný vnitřní bazén je předpokladem pro kvalitní dovolenou. Plusem je i umístění v lokalitě plné zajimavých turistických cílů. Pokud se rozhodnete pro dovolenou na Energeticu, určitě nebudete litovat.

přečíst

8. 10. 2019

Velké Losiny

Termální lázně Velké Losiny jsou malé, ovšem moderní a velmi atraktivní lázně v podhůří Jeseníku. Lázeňské pobyty pro seniory jsou zde nabízeny v hotelech Eliška a Diana, kde jsou zajišťovány všechny služby na jednom místě bez nutnosti docházet. Výhodou místních lázní je možnost strávit volný čas aktivně. V blízkém okolí je spoustu míst, kam stojí za to vyrazit na výlet. Velké Losiny mají až příliš mnoho důvodů proč je navštívit.

přečíst

27. 9. 2019

Po stopách historie

Pokud Vás omrzelo odpočívat v lázních a rádi byste prožili aktivnější pobyt, potom si dovolujeme ve článku níže nabídnou tipy na pobyt v historických městech naší země. Tentokrát se konkrétně zaměříme na oblast jižních Čech a podíváme se do Jindřichova Hradce, Tábora a Třeboně. Místní hotely nabízí kvalitní pobyty pro seniory s lázeňskými procedurami, kdy ve volných chvílích můžete poznávat místní historické krásy.

přečíst

17. 9. 2019

Karlovy Vary

Nejsou známější lázně, nežli Karlovy Vary. Město s dlouhou tradicí, nádhernou promenádou a Vřídelní kolonádou okouzlí úplně každého. Možnosti volby ubytování jsou obrovské, od luxusních hotelů jako je Spa hotel Thermal na hlavní třídě až po bězné hotely Millenium, Lafonte nebo Spa Resort Sanssouci. Lázeňský pobyt nebo kratší víkendový pobyt si v místních lázních může dopřát každý bez ohledu na finanční možnosti.

přečíst

6. 9. 2019

Konstantinovy Lázně

Konstantinovy Lázně jsou tradiční české lázně, které využívají pro léčbu a prevenci účinků pramenů minerálních vod s nejvyšším obsahem oxidu uhličitého. Historie lázeňství se datuje již od roku 1803. Samoplátecké lázeňské pobyty jsou zde oblíbené jak pro kvalitní péči, tak kvůli krásnému prostředí vzrostlého parku, jež ocení lázenští hosté hlavně od jara do podzimu.

přečíst

27. 8. 2019

Lázně Slatinice

Lázně Slatinice nedaleko Olomouce se pyšní historií lázeňství již ze 16. století. Jedná se o menší lázně s kvalitním zázemím pro lázeňské pobyty. Pro samoplátecké pobyty jsou v nabídce dvě možnosti ubytování. Moderní Lázeňský dům Balnea v kategorii 4* a zrekonstruovaný Lázeňský penzion Majorka se 3* nabízí jak ubytování, tak všechny doprovodné služby ve vysokém standardu.

přečíst

16. 8. 2019

Lázně Bělohrad

Lázně Bělohrad proslavila léčba slatinou, která je považována za jednu z nejkvalitnějších v zemi. Areál lázní je umístěn na okraji města v zeleni lázeňského parku, který navazuje na krásné vzrostlé lesy. Hosté si mohou vybírat pro lázeňské pobyty z více typů ubytování, kdy nejraději doporučujeme lázeňské hotely Anna Marie, Grand a Janeček, případně luxusní Spa Resort Tree of Life.

přečíst

6. 8. 2019

Spa & Kur hotel Harvey ve Františkových Lázních

Františkovy Lázně patří mezi velmi hojně navštěvované destinace a tomu odpovídá i místní široká nabídka hotelů, lázeňských domů a penzionů. Pokud bychom měli zvolit nejoblíbenější ubytovací zařízení, určitě by jim byl Spa & Kur hotel Harvey. Moderní hotel v historické budově, ve kterém Vám nebude nic chybět a lázeňský pobyt si užijete na maximum.

přečíst

26. 7. 2019

Spa Resort Lednice na jižní Moravě

Oblíbenost nejmladších českých lázní raketově roste a na této vlně se veze i Spa Resort Lednice. Populární hotel letos oslavil desetileté výročí od jeho vzniku. Aby si udržel spokojené hosty, neustále se na hotelu vymýšlí nové služby. Pár let dozadu se dostavěl úžasný bazén, loni se otevřela v zahradě kavárna s domácími dezerty, vypůjčit si můžete elektrokola atd.

přečíst

15. 7. 2019

Hotel Flora v Mariánských Lázních

V historické budově, doslova jen pár kroků od Mariánskolázeňské kolonády, sídlí hotel Flora. Tradice hotelu se datuje od roku 1881 a možná i proto patří k oblíbeným lázeňským hotelům. Na své si zde přijdou vyznavači lázeňských pobytů, jelikož v nabídce balíčků je široká paleta lázeňských a wellness pobytů se službami pod jednou střechou včetně bazénu.

přečíst

4. 7. 2019

Lázně Teplice nad Bečvou

Lázně Teplice nad Bečvou jsou menší klidné lázně na Moravě, zasazeny do velkorysého lázeňského parku, který je ideální pro odpočívání a nenáročné procházky při popíjení místních pramenů. Pro samoplátecké lázeňské pobyty lze využít ubytování v Lázeňském domě Moravan a v Lázeňském hotelu Praha. Pro léčbu se zde využívají prameny blahodárných termálních kyselek.

přečíst

24. 6. 2019

Lázeňský dům Praha v Luhačovicích

Mezi nejvíce oblíbené hotely v Luhačovicích patří Lázeňský dům Praha, který se nachází na ideálním místě u lázeňského parku, jen pár minut klidnou chůzí od kolonády s minerálními prameny. Vzhledem ke své klidnější atmosféře je dobrou volbou pro seniorské pobyty. Komplexní služby lety prověřeného hotelu jsou na jednom místě bez nutnosti docházení, což ocení všichni hosté. Více podrobností získáte v přiloženém článku.

přečíst

14. 6. 2019

Lázně Mšené - lázně nedaleko Prahy

O Lázních Mšené není zatím mezi lidmi až tak velké povědomí v porovnání s velkými lázněmi i přesto, že byly založeny již v roce 1796 a poskytují služby na nejvyšší úrovni. Což je pro hosty těchto komorních lázní velké plus, jelikož v nich naleznou klid a ničím nerušenou pohodu. Ubytování je zajištěno v historických vilách, které se rozprostírají v rozlehlém parku se vzrostlými stromy.

přečíst

4. 6. 2019

Františkovy Lázně - krásné lázeňské město

Jedny z nejznámějších českých lázní jsou zajisté i Františkovy Lázně, město s bohatou historickou i lázeňskou tradicí. Velké přispění na atraktivitě měl Bernhard Adler, který se zasloužil o vyčištění Františkova pramene. Lázně patří mezi hojně navštěvované a tomu odpovídá i široká nabídka služeb a kvalitních hotelů s jedinečnou místní architekturou.

přečíst

31. 5. 2019

Lázeňství se obohacuje o staré lázeňské praktiky i nové metody

Když se řekne lázně, asi každému se vybaví příjemné lázeňské procedury, bez kterých by nebyla léčba tak úspěšná. Do lázní jezdíme odpočívat, dobře se vyspat a najíst, což jsou bezesporu důležité věci, ale hlavním důvodem návštěvy by měly být léčebné procedury. Lázeňské pobyty proto vždy obsahují jejich blahodárný mix, který přispěje k regeneraci těla a návratu energie.

přečíst

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace