ASTORIA Hotel & Medical Spa v Karlových Varech

16. 12. 2022

V Karlových Varech není lepšího místa

Odpočinek na té nejlepší adrese

Když do lázní, tak jedině do centra všeho dění. Nově zrekonstruovaný hotel Astoria toto přání mile rád splní. Nachází se totiž v samém centru lázeňského města Karlovy Vary, přesněji pouze pár desítek metrů od nejznámějšího místa těchto lázní a to ikonické Mlýnské kolonády. Díky svému umístění mají proto hoteloví hosté vše zajímavé doslova na dosah, léčivé minerální prameny hned v blízkosti hotelu, zajímavé pamětihodnosti a mnoho dalšího. Samotný hotel Astoria je komplexem celkem pěti historických budov, které se nacházejí v památkově chráněné zóně a zachovali si tak svůj původní vzhled dokreslující romantickou atmosféru celých lázní. Jedná se o hotel, který si zamilují všechny věkové kategorie hostů, a to nejen pro zmíněnou lokaci, ale především kvůli kvalitě a pestrosti místních služeb. Hotel i přes umístění v centru disponuje několika parkovacími místy, v jiném případě je dobře dostupný městkou hromadnou dopravou. Dalším pozitivem může být možnost pobytu s domácím mazlíčkem za menší poplatek.

Hotel Astoria v Karlových Varech - pokoj

Komfortní ubytování po kompletní rekonstrukci

Čtyřhvězdičkový hotel Astoria patří v celých Karlových Varech mezi největší poskytovatele ubytovacích kapacit, disponuje celkem 104 pokoji v několika kategoriích. Nemusíte mít však strach z rušnosti, celková kapacita se krásně rozprostře do všech budov a Vás tak čeká klidný a ničím nerušený lázeňský pobyt. Hosté zde mohou vybírat z pokojů typu Economy, Superior a Comfort plus. Některé pokoje disponují balkónem s výhledem na Mlýnskou kolonády, což může být obzvláště v letních měsících příjemným zpestřením. Všechny hotelové pokoje prošly v minulém roce kompletním oživením, kdy byly vybaveny moderním nábytkem, ze kterého nejvíce oceníte vysoké a pohodlné manželské postele zaručující kvalitní spánek a odpočinek. Koupelny byly taktéž vkusně a účelně zrekonstruovány. Samozřejmostí je dále na pokojích Wi-Fi internet, satelitní TV s rádiem, telefon, lednice nebo trezor.

Hotel Astoria v Karlových Varech - bazén

Poznáte sílu místní minerální vody!

Hotel Astoria má v nabídce širokou škálu pobytových balíčků, ze kterých si vybere i ten nejnáročnější host. Čekají na Vás jak krátkodobé relaxační pobyty, tak rovněž plnohodnotné lázeňské pobyty na šest a sedm nocí. Stravování, jež je součástí těchto pobytových balíčků je zajištováno v hotelové restauraci s dech beroucími výhledy na protější kolonádu a je zpravidla podáváno formou polopenze, kdy jsou snídaně a večeře výběrem z bohatého bufetu. Další stránkou pobytů je bezpochyby relaxace a odpočinek, o které je postaráno v hotelovém wellness centru. Mimo zdravotní službu, která je přes den v hotelu přítomna, máte volný přístup do relaxační zóny, kde je Vám plně k dispozici plavecký bazén či finská sauna. Součástí balíčků jsou také relaxační či léčebné procedury, které jsou poskytovány hotelovými specialisty. Mezi nejposkytovanější patří karlovarské koupele, které používají místní vřídelní minerální vodu, dále relaxační masáže či zábaly s přísadou. 

Hotel Astoria v Karlových Varech - procedury

Kombinace zaručující naprostou spokojenost

A proč jsou Karlovy Vary tak oblíbené? O tom se budete muset přesvědčit sami a udělat si tak svůj vlastní názor. Pevně ale věříme, že nebudete zklamaní. Karlovy Vary toho totiž krom vyhlášené lázeňské péče nabízejí daleko více a jeden týdenní lázeňský pobyt pro seniory Vám na poznání města a okolních památek nebude stačit. O Karlových Varech je dobře známo, že jsou městem kultury, ostatně mezinárodní filmový festival Vám nemusíme představovat. Je zde ale i mnoho muzeí, nespočet lázeňských kolonád, krásných parků a o počtu útulných kaváren a restaurací se nemusíme zmiňovat. Pokud byste si rádi z lázní odvezli nezapomenutelný zážitek, určitě doporučujeme navštívit několik míst, mezi která patří Sklárna Moser nebo muzeum místní Becherovky, která k lázním taktéž neodmyslitelně patří. Když k tomu navíc přidáte dokonalé služby hotelu Astoria s neustále ochotným personálem, nemůže to dopadnout špatně.

Zpět

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace