Hotel Belvedere v Mariánských Lázních

24. 1. 2022

Relaxace v samém srdci města

Hotel v centru Mariánských Lázní

Hotel Belvedere Vás přivítá v Mariánských Lázních v karlovarském kraji, ve městě které je nejmladším ze tří zástupců západočeského lázeňského trojúhelníku. Je vhodný pro všechny hosty, avšak díky jeho umístění hned vedle lázeňské kolonády v samotném srdci města, ho uvítají především starší ročníky, jelikož vše zajímavé a důležité mají v docházkové vzdálenosti.

Místo s duchem Itálie

Hotel jež je zařízený v italském stylu disponuje celkovou ubytovací kapacitou až 80 osob, hostům nabízí jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje v několika kategoriích s možností manželských či oddělených postelí. Interiéry pokojů jsou taktéž vybaveny v duchu Itálie, krásný vkusný nábytek dokresluje charakter celého hotelu. Pokoje jsou standardně vybaveny sociálním zařízením, dle požadavku vanou či sprchovým koutem, dále zde nechybí župany a dámy zajisté ocení fén. V pokojích je plně k dispozici připojení k internetu, satelitní TV, telefon, trezor na vaše cennosti či minibar. Pokud se rozhodnete pro některý z nabízených pobytových balíčku, probíhá stravování přímo v hotelové restauraci, formou polopenze či penze plné. Restaurace se soustředí na kombinaci české a mezinárodní kuchyně, kdy jsou hostům podávány sice tradiční pokrmy avšak s důrazem na zdravý životní styl. V hotelu dokáží uspokojit i požadavky na případné diety jako jsou bezlepková, diabetická a další.

Hotel Belvedere - pokoje

Výborné místo s vyžitím v okolí

Jak již bylo výše zmíněno, hotel disponuje jednou z nejlepších lokací v celých lázních, plnou lázeňských parků a zajímavých míst. Leží jen pár desítek metrů od dominanty lázní, litinové lázeňské kolonády, která je mimo jiné památkově chráněna jakožto dědictví UNESCO. Další významný objekt, který se nachází v centru města v blízkosti lázeňské kolonády je známá zpívající fontána. V přilehlém okolí hotelu je opravdu mnoho historických míst, tak jako v celých Mariánských Lázních. Pokud máte lázeňský pobyt spojený s kulturou, tak i zde si přijdete na své. Ve městě funguje divadlo, kino, galerie a pořádá se zde nespočet kulturních akcí po celý rok. Mezi nejnavštěvovanější patří každý květen zahajování lázeňské sezóny s bohatým doprovodným programem.

Hotel Belvedere - bazén

Profesionální balneo s nespočtem procedur

O Vaši relaxaci a odpočinek se postarají v hotelovém wellness zkušení profesionálové, kteří využívají síly místních unikátních léčivých pramenů, rašeliny a to vše kombinují s moderními wellness postupy, které pocítíte na vlastní kůži. Například součástí jednoho z nejoblíbenějších balíčků, které hotel nabízí, tzv. Léčebný program na 5 nocí, je vstupní lékařská prohlídka, na jejímž základě Vám bude předepsáno deset léčebných procedur skládajících se z různých druhů masáží, zábalů a koupelí, samozřejmostí je volný vstup do hotelového bazénu po celou dobu pobytu.

Relaxace v hotelu Belvedere

Hotel Belvedere je jasná volba v Mariánkách

Mariánské Lázně jsou samy o sobě zárukou výjimečného zážitku, ale ten správný pocit na který budete ještě dlouho vzpomínat umocní pouze výborné služby, komfortní ubytování a chutná gastronomie, kterých se Vám v Hotelu Belvedere zajisté dostane

Zpět

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace