Hotel Continental v Mariánských Lázních

10. 7. 2022

Nezapomenutelný zážitek v centru lázní

V blízkosti lázeňských parků

Rádi byste zažili něco jiného? Jedinečného? Zasloužený odpočinek, při kterém se nemusíte o nic starat? Pak bychom Vás rádi pozvali do Hotelu Continental, který se nachází ve vzdálenosti cca 2 hodin jízdy automobilem od Prahy ve druhém největším lázeňském městě v Čechách a to konkrétně v Mariánských Lázních. Tento čtyřhvězdičkový lázeňský hotel se svou jedinečnou architekturou a romantickými interiéry je umístěn přímo v samém centru města v blízkosti lázeňských parků. Proto je hotel tolik oblíbený a vyhledávaný především u starší lázeňské klientely, což samozřejmě neznamená, že by nebyl vhodný pro ostatní kategorie hostů, právě naopak. Hotel je samozřejmě plně bezbariérový, hostům je k dispozici výtah a v omezeném počtu disponuje i parkovacími místy, které je však třeba rezervovat předem na recepci.

Hotel Continental v Mariánských Lázních

Služby na vysoké úrovni

Hotel Continental je soustavou dvou budov, Aidou a Toscou, které mezi sebou svírají hotelové wellness centrum Alexandria a zároveň tak propojují celý hotel o celkové kapacitě 41 komfortních pokojů, které jsou rozděleny do několika kategorií. Všichni hosté jsou v rámci pobytových balíčků ubytování v pokojích kategorie Standard. Jedná se o dostatečné prostorné a vkusně zařízené pokoje, které jsou situovány v budově Aida. Pokoje jsou vybaveny dle čtyřhvězdičkového standardu, nechybí zde LCD televizor, telefon, trezor a k Vašemu pohodlí jsou již na pokoji připraveny pantofle společně s županem. O stravování se postarají v hotelové restauraci Rigoletto, která nabízí kombinaci světové a tradiční české kuchyně, za zmínku stojí útulné prostředí a hlavně velice ochotný personál.

Hotel Continental v Mariánských Lázních

Léčivé kyselky na každém kroku

Hotel svým hostům nabízí širokou nabídku pobytových balíčků, od víkendových pobytů na dvě noci, kdy človek na vlastní kůži pocítí lázeňskou atmosféru a péči, tak dlouhodobější lázeňské pobyty pro seniory na 4 až 6 nocí, kdy je čeká například vstupní lékařská prohlídka a nespočet procedur. V rámci pobytových balíčků se o Váš odpočinek a relaxaci postarají místní profesionálové v hotelovém wellness centru Alexandria. Součástí moderního wellness centra je menší bazén s protiproudem a finskou saunou. Pro hosty, kteří potřebují více regenerace je připravena pestrá nabídka léčebných a wellness procedur. Co se léčebné péče týče, tak nesmíme zapomenout na místní přírodní léčivý zdroj, kterými jsou Mariánskolázeňské kyselky využíváné jednak k pitné kúře, tak i k různým koupelím či inhalacím.

Hotel Continental v Mariánských Lázních

Mariánské Lázně, krásné lázeňské město

Mariánské Lázně jsou lázněmi s velkým L, pyšní se nádhernou okolní přírodou, kde už jen pobyt na čerstvém vzduchu je pro Vás pozitivním , dále svým hostům nabízí nádherné lázeňské centrum plné historických budov s jedinečnou architekturou , bohatý kulturní život a mnoho známých míst, které lázně proslavily. Když se spojí tyto silné stránky lázní s perfektními službami, komfortním ubytováním a kvalitní gastronomií, které Hotel Continental poskytuje, tak nemůžete udělat chybu, pokud se rozhodnete strávit pár příjemných chvil v tomto hotelu. Milým plusem Vám může být fakt, že se pobytu může zúčastnit i Váš čtyřnohý mazlíček. Teď už stačí jen vyrazit.

Zpět

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace