Hotel Cristal Palace v Mariánských Lázních

31. 10. 2022

Čtyřhvězdičkový komfort v centru Mariánských Lázní

Hotel v blízkosti lázeňských parků

Mariánské Lázně patří mezi nejznámější a zároveň nejnavštěvovanější lázeňské město v České republice. Je to především díky síle místních léčivých pramenů, kterých se v celých lázních objevují desítky a působí na širokou škálu neduhů. Mezi nejznámější z nich, které se využívají k pitné kúře patří například Křížový, Rudolfův, Karolinin a Ambrožův pramen. Mariánské Lázně krom výjimečných léčivých zdrojů nabízí i nezaměnitelnou atmosféru celých lázní, která každoročně přitahuje tisíce hostů. Nalezneme tady mnoho historických budov s úchvatnou architekturou, které dnes slouží jako lázeňské domy či hotely a zachovaly si tak romantickou atmosféru. Dále jsou to krásné lázeňské parky, kolonády s léčivými prameny a další zajímavá místa, jako je například známá zpívající fontána. A právě jen pár minut klidné chůze od této dominanty se nachází čtyřhvězdičkový hotel Cristal Palace. Hotel se nachází v klidné lokalitě plné okolní zeleně a nabízí tak svým hostům velice příjemné prostředí pro svůj lázeňský pobyt.

Hotel Cristal Palace - sauna

Pohodlí a komfort hostů na první místě

Hotel Cristal Palace nabízí celkovou kapacitu pro více než 170 hostů a to přesně v 86 komfortních pokojích. Pokoje jsou rozděleny do dvou kategorií, pokoje standard a pokoje suite. Všechny jsou vkusně vybavené a klimatizované, dále disponují prostornou koupelnou se sociálním zařízením, na každém pokoji naleznete ledničku, Wi – Fi připojení, satelitní TV a nechybí zde ani fén, trezor či župany a pantofle. Za malý poplatek jsou také k dispozici pokoje s balkonem. Budova je celkově bezbariérová a všechna patra jsou přístupná výtahem. Ač je hotel v centrum města, tak má parkování vyřešené vlastními garážemi, které jsou hostům k dispozici za poplatek. Všechny hotelové služby jsou na vysoké úrovně a není tomu jinak ani co se gastronomie týče. V restauraci se můžete těšit na klasickou českou kuchyni, která je podávána v moderním pojetí. Hotel se také pyšní kavárnou se znamenitou kávou či lobby barem.

Hotel Cristal Palace - bazén

Hotový balzám pro Vaše tělo i duši!

Část hotelu Cristal Palace, kterou však při svém relaxačním či lázeňském pobytu oceníte nejvíce bude zajisté wellness centrum. Plně k dispozici Vám bude vnitřní bazén s protiproudem a masážními prvky, saunový svět a whirpool. Součástí pobytových balíčků je volný vstup do wellness centra po celou dobu pobytu. Vybírat můžete z krátkodobých relaxačních pobytů, při kterých okusíte lázeňskou péči, tak i z klasických týdenních lázeňských pobytů pro seniory. Avšak nejoblíbenějším pobytem u našich klientů se stal jednoznačně ‘‘ Balzám pro tělo i duši ‘‘. Tento šestidenní pobyt nabízí hostům stravování formou polopenze, uvítací welcome drink, dárek na pokoji a na každý den jednu léčebnou proceduru. O vaše pohodlí se během pobytu postarají hoteloví profesionálové, kteří dobře vědí co dělají a vy se tak můžete soustředit jen na svou relaxaci a odpočinek.

Hotel Cristal Palace - masáže

Je libo kávička? Či dáte přednost koncertu?

Hotel můžeme doporučit všem věkovým kategoriím, je doslova ideálním místem pro Vaši návštěvu Mariánských Lázní a to především díky ideálnímu umístění v blízkosti všech zajímavých památek a kvalitě všech nabízených služeb. V hotelu Cristal Palace panuje velmi přátelská atmosféra, kdy se můžete těšit na ochotný personál, který se postará o bezproblémový průběh pobytu. Hotel je navíc dogs friendly, což znamená, že se pobytu můžete zúčastnit se svými čtyřnohými mazlíčky. V centru lázní Vás čeká mnoho zajímavého, nespočet krásných kaváren na lázeňské kolonádě, bohatý kulturní program po celý rok a zajímavá místa v okolí lázní, které stojí za navštívení, pokud budete v lázních poprvé. Pevně totiž věříme, ze si Mariánské Lázně zamilujete tak jako my a nebude to Vaše poslední návštěva. Teď už jen stačí udělat poslední krok a objednat si pobyt.

Zpět

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace