Hotel Lafonte v Karlových Varech

23. 7. 2022

Dostupné pobyty ve světoznámých lázních Karlovy Vary

Kvalitní hotel na dosah od centra lázní

Karlovy Vary zná snad úplné každý, už jen proto, že jsou považovány za nejlepší a nejhezčí v naší zemi. Je pravda, že právě kvůli tomu si je oblíbili zahraniční návštěvníci a celá řada hotelů se službami a hlavně vyššími cenami orientuje přímo na ně. Nicméně ne všechny hotely ve světoznámých lázních jsou pro české seniory nedostupné. Jedním z těch, který nabízí skvěle složené pobyty pro seniory v Karlovy Varech je hotel Lafonte. Moderní čtyřhvězdičkový hotel, v klidné části lázní, necelých 15 minut pohodové chůze od kolonády.

Hotel Lafonte - wellness

Vše na co si vzpomenete na jednom místě

Jasnou předností hotelu Lafonte je skutečnost, že je menší velikosti a disponuje pouze 26 pokoji a apartmány. To samo o sobě umožňuje ničím nerušený pobyt a osobní přístup zaměstnanců. Všechny pokoje jsou vybaveny moderním hotelovým nábytkem s minibarem i trezorem. Samozřejmostí je pěkná koupelna se sprchovým koutem, fénem a základním hygienickým setem. Rychlý wifi internet je jak na pokoji, tak po celém hotelu zdarma. V ceně pobytových balíčků je parkování osobních vozů na hotelovém parkovišti, pokud chcete svého plechového miláčka raději “ubytovat“ v garáži, není to za drobný poplatek problém. Podzemní stání jsou přímo pod hotelem. Klienti, kteří raději volí k dopravě vlakové či autobusové spoje, mohou od nádraží využít vozy taxi, nebo měststkou hromadnou dopravu, která má zastávku 200 metrů od hotelu. V budově je samozřejmě výtah.

Hotel Lafonte - bazén

Pobyty pro seniory od 2 nocí až po týdenní

V posledních letech se vedení hotelu Lafonte podařilo vyladit obsah pobytových balíčků a v současné době je jich v nabídce celkem pět s délkou od třídenních až po týdenní. Všechny typy pobytů shodně spojuje to, že v rámci obsahu je vždy stravování formou polopenze, volný vstup do bazénu po celou dobu a parkování. Podle zaměření pobytového balíčku jsou dále v ceně procedury, které jsou poskytovány přímo v hotelovém balneu a jsou načasovány předem. Jak již bylo naznačeno, přímo v hotelu je rovněž bazén a restaurace, kterou je možné po celý den využít. Jsou v ní podávány snídaně formou bohatého bufetu, přes oběd jídla z denního menu a k večeři výběr z několika variant tříchodových menu.

Hotel Lafonte - masáže

Lázeňská kolonáda a výlety do okolí pobyt zpříjemní

Historické centrum lázní Karlovy Vary je vzdáleno od hotelu Lafonte skutečně do 15 minut chůze pohodovou procházkou. Pro ty, kteří chtějí šetřit síly na korzování po lázeňské kolonádě je možné využít MHD. Pro každého návštěvníka lázní by měla být jasným cílem Mlýnská kolonáda, kde je možné ochutnat většinu místních pramenů lišících se složením a teplotou vyvěrající vody. Procházku po městě je dobré protáhnout minimálně na délku mezi ikonickými hotely Thermal a Grandhotelem Pupp a zároveň chvíli posedět na lavičce u vřídla. Pro klienty, kteří si na procházky po rovince kolem řeky Teplé a posedávání na lavičkách moc nepotrpí máme tipy na náročnější výlety. Z centra lázní se můžete vydat lanovkou na rozhlednu Diana. Na samotnou vyhlídku můžete po schodech a cestou do lázní pěknou procházkou lesem. Nedaleko lázní stojí za návštěvu hrad Loket, klášter Teplá či zámek Kynžvart. Možností je celá řada, rádi Vám na přání doporučíme další.

Zpět

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace