Hotel Libenský v Poděbradech

15. 8. 2022

Vlajková loď lázní Poděbrady

Odpočinek na lázeňské kolonádě

Co vše se Vám vybaví, když se řeknou lázně Poděbrady? S jistotou si troufáme říct, že velké většině z Vás utkvěl v hlavě slogan " Na Srdce jsou Poděbrady " a je tomu opravdu tak. Samozřejmě kromě výborné lázeňské péče Vám toho lázně nabídnou daleko, daleko více. Dle nás se lázně Poděbrady mohou pyšnit jedním z nejlepších kulturních programů v českých lázních, dále krásným lázeňským parkem s romantickými zakoutími, nespočtem útulných kaváren a hlavní lázeňskou kolonádou. A přímo na lázeňské kolonádě naproti květinovým hodinám se nachází i hlavní lázeňský hotel Libenský. Díky své lokaci a faktu, že všechny služby jsou poskytovány pod jednou střechou se hotel stal jedním z nejoblíbenějších z celých lázní.

Hotel Libenský - pokoje

Čtyřhvězdičkový komfort

Na lázeňské hosty čeká 137 komfortních pokojů s celkovou kapacitou 221 lůžek. Jedná se o standardní jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje, které jsou komfortně zařízeny. Pokoje mohou být vybaveny dle Vaší preference koupelnou se sprchovým koutem či vanou, dále standardně satelitním televizorem, župany a především pohodlnými vysokými postelemi. Hotelová recepce, kde při příjezdu provedete check-in, Vám je k dispozici 24 hodin denně. Rádi Vám zde například pomohou s obstaráním vstupenek na kulturní události či poskytnutí bližších informací tykajících se lázní. Hotel Libenský je samozřejmě plně bezbariérový a jeho součástí je výtah, v celém jeho areálu je zdarma Wi-fi připojení k internetu a možnost parkování ve dvoře hotelu. Přímo v budově je také vlastní minerální pramen, který naleznete ve foyer.

Hotel Libenský - bazén

Hotelové služby na úrovni

Pro lázeňské hosty je v nabídce široká škála pobytových balíčků, od krátkých víkendových pobytů, které slouží jako ochutnávka lázeňské atmosféry a místní péče, tak také dlouhodobější pobyty na 4 noci, ale také na 5 a 7 nocí, takzvané lázeňské pobyty. Součástí těchto pobytových balíčků bývá zpravidla několik relaxačních či lázeňských procedur. U delších pobytů není výjimkou lékařská konzultace. Stravování během pobytů je formou polopenze, která je poskytována v hotelové restauraci. Zde jsou snídaně formou bufetu a večeře výběrem z několika hlavních chodů. Pokud si potrpíte na odpolední kávičce, je Vám plně k dispozici hotelová kavárna s venkovní terasou.

Hotel Libenský - koupele

Příjemně strávený čas v Poděbradech

Možností jak strávit lázeňský pobyt či si ho zpříjemnit je v Poděbradech opravdu požehnaně. Na lázeňské kolonádě se po celý rok pořádají různé kulturní akce, jako jsou koncerty, představení, festivaly a další. Jediná kaňka na Vašem pobytu může být skutečnost, že se ho nemůžete zúčastnit s Vaším pejskem. Domácí mazlíčci bohužel nejsou v hotelu vítáni, jakožto v hlavní lázeňské budově. Pevně ale věříme, že pozitiva vysoce převýší tento jediný nedostatek a vy si tak svůj pobyt v Hotelu Libenský náramně užijete.

Zpět

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace