Hotel Mesit v krásných Beskydech

29. 8. 2022

Za odpočinkem do Beskyd

Krásná okolní příroda

Kdo říká, že se za odpočinkem a relaxací musíte vydat pouze do lázeňských měst? Na našem portálu naleznete mnoho krásných hotelů, které se nacházejí na ještě zajímavějších místech. Jedním z nich je i Hotel Mesit, který se nachází v obci Horní Bečva nedaleko od Rožnova pod Radhoštěm v krásné Beskydské přírodě. Hotel je situován v klidné části obce, v blízkosti vodní přehrady, kde je obklopen okolními lesy. Tento čtyřpatrový hotel je ideálním místem pokud si chcete komfortně odpočinout, ale zároveň trávit čas i aktivně. Okolí hotelu je přímo stvořené pro lehkou turistiku se spoustou zajímavých míst v jeho blízkosti, ostatně hotel se nachází v chráněné krajinné oblasti.

Hotel Mesit v Beskydech - pokoje

Komfortní ubytování

Hotel nabízí svým hostům tříhvězdičkový standard a všechny poskytované služby jsou pod jednou střechou. Je to vhodná volba pro všechny věkové kategorie hostů, v letních měsících je přístupný automobilem s možností parkování zdarma na hotelovém parkovišti, je kompletně bezbariérový a všechna patra jsou dostupná výtahem. Při příjezdu Vás přivítají v hotelové recepci, na kterou se můžete obracet po celou dobu Vašeho pobytu, hotel si zakladá na přístupu zaměstnanců a tak se můžete těšit na přátelskou atmosféru. Celková ubytovací kapacita hotelu Mesit je 40 pokojů, které jsou rozděleny do několika kategorií a velká část z nich je s balkónem, můžete si tedy užít nádherné ranní výhledy. Pokoje jsou vybaveny tak, aby splňovaly nároky dnešní doby a Vám tak nic nechybělo.

Hotel Mesit v Beskydech - bazén

Vaše spokojenost zde hraje velkou roli!

K celkové spokojenosti je toho samozřejmě daleko více a v hotelu si jsou toho dobře vědomi. Důležitá je obzvláště gastronomie, která se zde opírá o lokání kuchyní okolního Valašska. Stravování v rámci pobytových balíčků je většinou formou polopenze, pokud nebudete mít jiné požadavky, kdy jsou snídaně i večeře podávány formou bufetu. Velký důraz se zde klade i na odpočinek a relaxaci. Hotel proto nabízí pobytové balíčky šité seniorům na míru, což znamená bohatý obsah balíčku za více než příznivých podmínek. Součástí balíčků jsou relaxační a uvolňující procedury s volným vstupem do hotelového wellnessu, kde je Vám k dispozici krytý bazén, finská sauna či vířivá vana.

Hotel Mesit v Beskydech - příroda Beskyd

Co s volným časem?

Jak už jsme zmínili v prvním odstavci, tak umístění hotelu Mesit nabízí výborné možnosti pro procházky na čerstvém vzduchu či pro lehkou turistiku po okolních Beskydských hřebenech. Právě v okolí hotelu se lze napojit na několik turistických stezek. Pro milovníky cyklistiky je v hotelu připravena úschovna kol i s možností si kola zde vypůjčit. Cca 500 metru od hotelu se nachází vodní přehrada Horní Bečva, která je v letních měsících vyhledávaným turistickým cílem. V dojezdové vzdálenosti od hotelu je například k vidění Rozhledna Čartk (9,4 Km), velmi oblíbené Pustevny se sochou Radegasta (14,6 Km) či Valašský skanzen v Rožnově pod Radhoštěm (15,8 Km). V Beskydech v Hotelu Mesit se určitě nudit nebudete, je to dokonalé místo pro Vaši dovolenou.

Zpět

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace