Hotel Millenium v Karlových Varech

21. 6. 2022

Dokonalá relaxace v blízkosti centra

Snoubení historického a moderního stylu

V okrajové části Karlových Varů pouze několik zastávek městskou hromadnou dopravou od centra města a lázeňských kolonád se nachází nově zrekonstruovaný Hotel Millenium. Rekonstrukce hotelu do dnešní podoby byla dokončena teprve začátkem roku 2016, ale i za tak krátkou dobu si hotel dokázal vybudovat výbornou pověst a získat širokou klientskou základnu. Hotel byl postaven ve stylu, ve kterém se prolínají historické a moderní prvky za použití velmi kvalitních materiálu, kde hraje prim masiv. Je ideálním místem pro všechny věkové kategorie díky své široké nabídce pobytových balíčků. Je plně bezbarierový a všechny patra jsou dostupná za použití výtahu. Disponuje dostatečným počtem parkovacích míst, avšak doporučujeme rezervaci před Vašim příjezdem.

Koupele v hotelu Millenium

Služby na vysoké úrovni

Personál se snaží o vysoký standard všech nabízených služeb, není tomu jinak ani pokud se jedná o ubytování. K dispozici Vám bude celkem 51 útulných a vkusně vybavených pokojů s celkovou kapacitou 115 lůžek. Dle Vašich preferencí je možné vybírat ze tří kategorií, dvoulůžkové a jednolůžkové pokoje standard se sprchovým koutem, dále pokoje superior lux, které jsou oproti předchozí kategorii prostornější a nabízí tak více pohodlí. Pro ty nejnáročnější hosty jsou zde apartmány De Luxe, které nabízejí jednak vyšší standard, tak také disponují namísto sprchových koutů vanou. Komfortní ubytování jde ruku v ruce s výbornou gastronomií, navíc v Hotelu Millenium si ji vychutnáte jako na zámku. Hotelová restaurace v zámeckém stylu s impozantní galerií nabízí svým hostům kombinaci české a mezinárodní kuchyně. Stravování je možné upravit dle konkrétních požadavků či dané diety.

Kneipův chodník v hotelu Millenium

380 m2 relaxace

Dokonalou relaxaci a odpočinek zde naleznete v hotelovém spa & wellness centru na ploše více než 380 m2. Jedná se o moderní prostory, které jsou bohatě vybaveny. Své tělo můžete například prohřát v saunovém světě za pomoci finské, infra a parní sauny. Pro milovníky vodních procedur je zde whirlpool a kneippův chodník přispívající k dobrému prokrvení končetin. V obou dvou případech můžete následně odpočívat v relaxační místnosti. Mimo jiné můžete vybírat z opravdu široké škály pobytových balíčků, které hotel nabízí. Jedná se o pobyty na 2 až 3 noci, s výjimkou velice oblíbeného pobytu mezi seniory, Top wellness relax na 5 nocí. Pobyt obsahuje polopenzi s volnou konzumací nápojů, ale hlavně 8 léčebně relaxačních procedur. Pokud by jste i přesto měli potřebu další relaxace, můžete vybírat z nabídky masáží, zábalů a dalších procedur.

Masáže v hotelovém centru Millenium

Příjemná atmosféra

I přes fakt, že se hotel nenachází přímo v centru, je v dosahu všeho lázeňského života. V hotelové recepci Vám rádi poradí jakou zvolit linku MHD či zavolají taxi a v centru jste následně během krátké chvíle. V samotném středu Karlových Varů Vám doporučujeme navštívit všechny možné kolonády, lázeňské prameny a další zajímavá místa jako jsou Grandhotel Pupp či Hotel Thermal. Další variantou je se nechat jen tak unášet romantickými uličkami a užívat si atmosféru lázeňského města a sem tam se zastavit v přilehlých kavárnách. Když k tomu přičtete komfortní služby hotelu, velice ochotný personál, nemůžete s Hotelem Millenium šlápnout vedle.

Zpět

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace