Hotel SUN v Mariánských Lázních

5. 3. 2024

Nezapomenutelné chvíle v Mariánských Lázních!

Pobyt u zlatého slunce

Historická budova Hotelu Sun****, tak jak jej známe v dnešní době, se pyšný dlouhou tradicí sahající do počátku 19. století, kdy již od své výstavby byla po celou dobu své existence využívána jako hotelové zařízení. Hotel je situován v nejlepší lokalitě z celých lázní, sousedí s lázeňskou kolonádou pouze pár desítek metrů o dominanty lázní Zpívající fontány. Hotel mimo svou dokonalou polohu má ještě jedno nezanedbatelné pozitivum a to celodenní přítomnost slunečního svitu. Díky kterému dostal v minulosti i svůj prvotní název " U Zlatého slunce ", ani dnes tomu není jinak a nynější provozovatelé pokračují se jménem Sun, což je anglicky slunce.

Hotel Sun - kavárna

Hotel zařízený v neo-klasicisním stylu

Hotel prošel kompletní rekonstrukcí s důrazem a snahou o zachování historické atmosféry celého objektu. Neo – klasicisní styl ve kterém byl hotel postaven se prolíná i do vybavení hotelových pokojů. Celková kapacita hotelu Sun je kolem 100 lůžek v několika kategoriích pokojů, od standardních po pokoje Deluxe či prostorné apartmány. Pokoje jsou samozřejmě vybaveny dle dnešních standardů a plně uspokojí všechny vaše potřeby, nechybí zde klimatizace, minibar, trezor, satelitní TV či Wi-Fi internet. Dále zajisté oceníte maličkosti v podobě setu na přípravu čaje a kávy a župany. Všechny služby, které jsou součástí pobytových balíčku jsou poskytovány přímo v hotelu, není tedy potřeba nikam docházet. V rámci pobytových balíčku je stravování řešenou formou polopenze či penze plné v závislosti na konkrétním pobytu. Ať je to tak či onak, v hotelové restauraci je kladen důraz na zdravou a vyváženou stravu, která je kombinací klasické české a mezinárodní kuchyně. V případě potřeby je možné upravit stravování dle Vašich požadavků a diety.

Hotel Sun - pokoje

Nejžádanější pobyt v Mariánských Lázních

Hotel disponuje špičkovým balneo provozem, kde se léčba a aplikace procedur opírá o místní léčivé zdroje, kterými jsou studené kyselky a rašelina. Nabízené pobyty jsou tedy kombinací zavedených lázeňských postupů, které doplňují nejnovější wellness procedury, toť vše samozřejmě pod dohledem zkušeného místního personálu a lázeňského lékaře. Ideální pobyt pro všechny, kteří chtějí ochutnat lázeňskou atmosféru, čeká je zde komfortní ubytování ve dvoulůžkových a jednolůžkových standard pokojích, plná penze, vstupní lékařská prohlídka na jejím základě bude klientovi předepsáno 10 léčebných procedur, skládajících se z široké nabídky koupelí, masáží a zábalů. Pobyt doplňuje pitná kúra a volný vstup do hotelového bazénu po celou dobu pobytu.

Hotel Sun - bazén

Kultura a volný čas v Mariánkách!

Kultura je již dnes neodmyslitelně spojena s lázeňskými pobyty, jsou si toho dobře vědomy jak v samotném Hotelu Sun, tak také v celých Mariánských Lázních. Lázenští návštěvníci mohou během svého pobytu navštívit městské divadlo, nové moderní kino, uměleckou galerii a mnoho dalšího. Se vstupenkami a jejich rezervací Vám ochotně poradí personál hotelové recepce či poskytne typy na zajímavé výlety. Než se vydáte za poznáváním okolí či jen tak korzovat po městě, tak byste určitě měli navštívit hotelovou kavárnu, kde si můžete dopřát výbornou kávu, strávit pár příjemných chvil a kochat se výhledy na lázeňskou kolonádu. Kulturní program je zde opravdu bohatý, ostatně jako v každých jiných lázních v dnešních dnech, každopádně Mariánské Lázně mají své kouzlo, které nikde jinde nepoznáte. Pokud si zde chcete pobyt užít se vším všudy, doporučujeme navštívit lázně v období kolem 8.5. až 10.5.2020, kdy je slavností zahájení lázeňské sezony s bohatým doprovodným programem.

Zpět

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace