Hotel Vega v Luhačovicích

21. 3. 2024

Klidná relaxace v blízkosti luhačovické přehrady

Lázeňské centrum na dosah!

Hotel Vega jako jeden z mála luhačovických hotelů nenalezneme umístěný v centru města, ale jakožto původní rekreační středisko byl vystavěn v nedalekých Pozlovicích, které se nacházejí ve vzdálenosti tří kilometrů od lázeňské kolonády. Hotel s jedinečnou atmosférou ční nad údolím, kterému dominuje luhačovická přehrada a nabízí tak romantické výhledy na okolní krásnou přírodu, kterou se místní chráněná krajinná oblast Bilé Karpaty zajisté může pochlubit. Nenechte se však zastrašit vzdáleností od lázeňských pramenů, v hotelu si toho jsou dobře vědomi a proto pro hosty funguje doprava zdarma mezi hotelem a Luhačovicemi, takže se vždy pohodlně dostanete tam i nazpět.

Hotel Vega - pokoj

Ideální místo pro všechny věkové kategorie

Z hotelu dělá jeho umístění a nabízené služby takřka dokonalé místo, kde si svůj pobyt pro seniory užije naprosto každý. Jednak je to již zmíněnou okolní přírodou, která přímo vybízí ke krátkým zdravotním procházkám na místním čerstvém vzduchu. Dále pak široká nabídka nabízených služeb. Za zmínku zajisté stojí komfortní pokoje, kde každý disponuje klimatizací a balkónem či terasou, co zajisté každý ocení v teplých letních dnech. Nesmíme zapomenout na zdejší kvalitní gastronomii, která je v rámci pobytových balíčků nabízena formou polopenze. A v neposlední řadě wellness centrum v doprovodu s velkým množstvím aktivit, které lze v okolí hotelu provozovat.
Hotel Vega - okolí

Wellness a relaxace

V areálu hotelu Vega a jeho wellness centru na Váš čeká mnoho možností kde si odpočinout. Pokud si po dlouhém dni rádi zaplavete, tak jste na správném místě, hotel disponuje jedním krytým bazénem o rozměrech 10 x 6 metrů s protiproudem a teplotou vody 30°C, dále pak nově otevřeným venkovním bazénem, ze kterého si taktéž vychutnáte skvostné výhledy. Do obou bazénů máte v rámci pobytových balíčků po celou dobu volný vstup. Naopak v zimních měsících se určitě rádi prohřejete v infra či finské sauně nebo se ponoříte do masážního wrihlpoolu. A nebo si můžete jednoduše vybrat z rozsáhlé nabídky masáží a zábalů a oddat se do rukou místních profesionálu a nechat o sebe pečovat a užívat si odpočinku.

Hotel Vega - bazén

Jak si zpříjemnit volný čas?

Pokud jste již v Luhačovicích, tak by byl hřích nenavštívit nově zrekonstruovanou lázeňskou kolonádu v centru lázní a s ní i nespočet místních pramenů a pamětihodností. Z jedné z mnoha místních kaváren můžete obdivovat zdejší Jurkovičovu architekturu a podobu lázní, pod kterou je podepsaný známý architekt, jehož jméno nese i místní lázeňský hotel Jurkovičův dům. V hotelu Vega si poté můžete zapůjčit hole na nordic walking a vydat se na procházku k nedaleké přehradě, kde si můžete zapůjčit loďku či šlapadlo a prohlédnout si přehradu z vodní hladiny.V Luhačovicích a přilehlém okolí je toho opravdu hodně k vidění a proto věříme, že hotel Vega i přes své umístění má svým hostům zajisté co nabídnout.

Hotel Vega - procedury

Zpět

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace