Lázeňské pobyty, které u Vás letos zabodují

5. 6. 2024

                                                 Lázně, to pro práve pro načerpání energie

Lázeňské pobyty jsou nejen o léčivých procedurách a relaxaci, ale také o objevování nových a zajímavých míst. Každá lázeňská destinace má své jedinečné kouzlo a nabízí hostům nejen léčivé prameny, ale i krásné přírodní scenérie a historické památky. V článku níže Vám představíme šest lázeňských míst, která vás zaručeně zaujmou a přinesou vám nezapomenutelné zážitky.

Mariánské Lázně

Při slově "lázně" většině lidí okamžitě vyvstanou v mysli Mariánské Lázně, dle mnohých ty nejkrásnější lázně u nás. Toto kouzelné lázeňské město láká návštěvníky nejen svými léčivými prameny, ale také úchvatnou architekturou a přírodními parky. Objevovat lázně můžete při pobytu Respirace a regenerace dýchacích cest v hotelu Excelsior, který se nachází v samém centru. Čeká Vás tu nabitých 7 dní plných relaxace, dobrého jídla a možnosti využití bazénu a římských lázní v Chateau Monty Spa Resortu. Ať už si tedy vyberete procházku po kolonádě nebo se budete oddávat lázeňským procedurám, Mariánské Lázně si zamilujete.

Kašperské Hory

Lázeňský pobyt si můžete naplánovat i na Šumavě. Parkhotel Kašperské Hory se nachází v tichém a malebném prostředí stejnojmenného městečka a pro své návštěvníky je tou ideální volbou. Nacházejí se v srdci Šumavy a nabízí nejen léčivé procedury, ale také možnost procházek po okolních lesích a horách. Po dni stráveném v přírodě si můžete dopřát odpočinku v relaxačním bazénu nebo se nechat hýčkat péčí místních profesionálů. K dispozici máte širokou nabídku relaxačních procedur. Pro někoho může být vítaným bonusem fakt, že své služby poskytují pouze dospělým osobám.

Kašperské Hory

Františkovy Lázně

Další oblíbenou destinací jsou Františkovy Lázně! A konkrétně Badenia Hotel Praha se svým seniorským pobytem. Hotel samotný se nachází v klidné části lázeňského centra v obklopení městských sadů. Na lázeňskou kolonádu je to však pouze pár minut klidnou chůzí. Abyste ochutnali místní léčivé prameny, nemusíte chodit daleko, v hotelu totiž vyvěrá jejich vlastní minerální pramen, který slouží jak k pitné kúře, tak i při poskytování léčebných procedur. Navštivte s námi toto lázeňské město, které patří do západočeského lázeňského trojúhelníku.

Františkovy Lázně

Luhačovice

V Luhačovicích je krásně po celý rok. Nově zrekonstruovaná kolonáda, místní prameny a okolní krásné lesy každoročně přilákají tisíce návštěvníků. Mimo tradiční hotely, které se nacházejí na lázeňské kolonádě, naleznete v okolí luhačovické přehrady mnoho zajímavých hotelů pro Váš odpočinek. Dokonalou dovolenou slibuje pobyt pro seniory s možností výběru rehabilitačního programu v Hotelu Vega. Zažijete šest dní plných dobrého jídla, relaxace a k tomu ideální podmínky pro lehkou turistiku. Do lázeňského centra Vás pak kdykoliv sveze zdarma hotelové taxi.

Hotel Vega

Janské Lázně

Dokážete si představit trávit svou dovolenou v horských lázních na úpatí Černé hory ve více než 600 metrech nad mořem? Že ano? Tak to bychom Vás rádi pozvali do Janských Lázní, které jsou nejenom oblíbeným zimním střediskem, ale především lázněmi s dlouhou historií. Lázeňský hotel Terra si pro Vás připravil pobyt Do lázní na zkoušku, při kterém na vlastní kůži okusíte tu pravou lázeňskou péči se vším všudy. Nechybí zde ani každodenní volný vstup do aquacentra. Svou rozlohou se jedná o malé a klidné lázně, vše potřebné máte v docházkové vzdálenosti pár metrů od lázeňského domu.

Janské Lázně

Karlova Studánka

Na závěr bychom Vás rádi pozvali do oázy klidu. V Horských lázních Karlova Studánka naleznete mnohá NEJ. Čeká Vás zde pobyt v nejvýše položených lázních, které se pyšní nejčistším ovzduším u nás. Malebné lázně s historickými budovami jsou zasazeny do krásného prostředí Jeseníků. Jednou z nich je i lázeňský hotel Slezský dům, který je největší objektem v celých lázní. Nabízí komfortní ubytování se všemi službami, které jsou poskytovány na dosah ruky, pouze pár set metrů od ubytování. Věříme, že i Vy si vyberete z nabídky lázeňský pobytů.

Karlova Studánka

 

Lázeňské pobyty jsou skvělým způsobem, jak si užít dovolenou, a navíc udělat něco pro své tělo. Každá z výše uvedených destinací nabízí své jedinečné lákadlo a přináší návštěvníkům nezapomenutelné zážitky. Ať už preferujete lázeňský pobyt ve městě či v přírodě, máte na výběr z mnoha úžasných destinací, které vás zaručeně zaujmou. Pokud si nevíte rady, náš tým profesionálů Vám rád pomůže na 732 220 210 nebo na info@pobytyproseniory.cz.

Zpět

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace