Lázeňské pobyty v době Covidu

5. 3. 2021

Dopřejte si lázně i v této nelehké době

Situace kolem všude zmítané pandemie není ideální, to však neznáme, že by si člověk nemohl dopřát něco příjemného a na chvíli zapomněl na všechny ty negativní zprávy, které se aktuálně dějí kolem nás. V nabídce www.pobytyproseniory.cz naleznete několik lázeňských hotelů, které jsou i v této době otevřeny a poskytují hostům své služby. Jedná se především o lázeňské a léčebné pobyty pro samoplátce s dobou trvání minimálně sedm nocí a povinnou vstupní lékařskou konzultací. Strach z nákazy zde není na místě, v lázeňských hotelech se přísně dodržují všechna hygienická opatření, a to vše kvůli zachování naprosté bezpečnosti. Některá zařízení dokonce nabízejí hostům i testování v průběhu jejich lázeňského pobytu. V následujících řádcích bychom rádi poskytli pár tipů, kam se můžeme vydat a dopřát si pohodový odpočinek.

Lázeňský dům Praha v Luhačovicích

Krásně odpočinout si můžete například v Luhačovicích, a to konkrétně v Lázeňském domě Praha, který se nachází nedaleko lázeňské kolonády a patří mezi nejnavštěvovanější v místních lázních. Jedná se o hotel, který si našel velkou oblibu mezi staršími klienty, kteří vyhledávají příjemnou atmosféru, komfortní služby a ubytování za rozumné ceny. Naprostý bestseller je potom pobytový balíček Lázeňský program pro seniory, kdy si užijete 8 dní plných odpočinku a relaxace, stravování formou plné penze a každodenní vstup do hotelového bazénu.

Hotel Libenský v Poděbradech

Hotel Libenský v Poděbradech

Dalším místem, kam se můžete vydat za relaxací jsou středočeské lázně Poděbrady a přesněji do jejich hlavního lázeňského hotelu Libenský. Ten zdobí nejen dokonalé umístění přímo na lázeňské kolonádě naproti květinovým hodinám, ale především všechny nabízené služby soustředěné pod jednou střechou, čtyřhvězdičkové ubytování a parkování v blízkosti hotelu. Hned před hotelem začíná hlavní lázeňská zóna s krásnými parky, které budou teď v jarních měsících ideální pro procházky. Zvolit zde můžete Seniorský pobyt na 7 nocí s polopenzí a 9 léčebnými procedurami

Parkhotel Richmond

Parkhotel Richmond v Karlových Varech

Naše další kroky povedou do Karlových Varů, zástupce Západočeského lázeňského trojúhelníku. Tu pravou lázeňskou atmosféru zažijete v jednom z nejznámějších hotelů těchto lázní, v Parkhotelu Richmond. Čtyřhvězdičkový hotel s více než 150ti letou historii se nachází na okraji lázeňské zóny v obklopení nádherného anglického parku s nedalekou japonskou zahradou, kde poznáte, co je to pravý klid. Při pobytovém balíčku Klasická lázeňská péče Vás čeká 8 intenzivních dní plných odpočinku a regenerace, přesněji 16 léčebných procedur společně s volným vstupem do hotelového wellness centra s plaveckým bazénem.

Lázeňský hotel Radium Palace

Radium Palace v Jáchymově

Pokud Vás nezaujala nabídka z Karlových Varů, vydejte se s námi do nedalekých lázní Jáchymov. V jejich nabídce naleznete mnoho lázeňských pobytů s možností 15 % slevy pro klienty konkrétních pojišťoven. Místní lázeňská péče se opírá především o sílu radonové vody z vlastních vrtů, která se využívá při radonových koupelích a má velmi příznivý vliv na lidský organismus. Ubytovat se můžete například v hlavním Lázeňském hotelu Radium Palace, který nabízí všechny služby na jednom místě a je tím nejlepším, co tyto lázně nabízejí.

Lázeňský dům Perla

Lázeňský dům Perla v Lednici

Ze západních Čech se přesuneme na jižní Moravu, a to konkrétně do Lednicko – Valtického areálu, který návštěvníkům nabízí bohaté kulturní vyžití v čele s věhlasným zámkem Lednice. Mimo historické památky, výborné víno a dokonalé podmínky pro cykloturistiku také nabízí vyhlášenou lázeňskou péči. Tu lze na vlastní kůži zažít při týdenním pobytu pro seniory v Lázeňském domě Perla. Těšit se zde můžete na blahodárné účinky jodobromové vody, která právem patří mezi nejkvalitnější v celé Evropě. Léčivá voda je do lázeňského domu přiváděna až z hloubky 1250 metrů pod povrchem země.

Zpět

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace