Lázeňský dům Praha v Luhačovicích

18. 5. 2023

                                                     Lázeňské pobyty v příjemném prostředí nedaleko kolonády

Zelené lázně s jedinečným ovzduším

Lázeňský dům Praha je jedním z nejvíce navštěvovaných hotelů v nějvětších moravských lázních, tedy v Luhačovích. Podle hodnocení návštěvníků patří mezi nejhezčí lázně v zemi. Jsou zasazeny do údolí kolem Luhačovického potoka, obklopeny zalesněnými kopci s jedinečnou čistotou ovzduší. V těsné blízkosti hotelu začíná lázeňský park, přes který se dá do pár minut dostat nenáročnou procházkou k lázeňským pramenům na kolonádu. Zmiňovaný lázeňský areál prošel nedávno celkově povedenou revitalizací a je ideální místem k pití pramenů a odpočívání na lavičkách. Lázně mají specifické mírné mikroklima a proto je zde pobyt příjemný v každém ročním období. 

Lázeňský dům Praha v těsné blízkosti parku

Všechny poskytované služby pod jednou střechou

Hotel je soustavou tří propojených budov, které nalezneme v klidné části Luhačovic zvané Pražská čtvrť. Hlavní předností hotelu je určitě komplexnost všech nabízených služeb, které jsou v lázeňském domě poskytovány pod jednou střechou, proto hosté nemusejí nikam docházet. Vybavenost hotelu, klidná atmosféra, bezbarierový přístup včetně výtahů, to vše jsou přednosti, díky kterým býva hotel častěji využíván hosty v seniorském věku. Samozřejmostí je profesionální přístup zdejšího stálého personálu, který je Vám po celý pobyt plně k dispozici. Pokoje jsou prostorné a vybaveny dle dnešních standardů se sociálním zařízením, televizí, internetem, apod. Stravování v hotelové restauraci je formou plné penze nabízeno výběrem z několika jidel, tudíž si každý z hostů přijde na své. Součástí hotelové budovy je i vyhlášená místní cukrárna s domácími zákusky, která hostům zajísté přijde vhod při volných chvilkách.

Lázeňský dům Praha - bazén

Seniorské pobyty se vším všudy

Pobyty jsou zde nabízeny formou pobytových balíčků, od víkendových, až po týdenní. Nejvíce žádané jsou lázeňské pobyty pro seniory, které mají v ceně pobytu ubytování s plnou penzí, v balíčku je dále vstupní lékařskí konzultace, na jejímž základě je doporučen následující rehabilitační program. Samotný lékařský personál je klientům k dispozici při akutních problémech 24 hodin denně. Pro hosty je k dispozici po celou dobu pobytu krytý bazén s maximální hloubkou 1,3 m a pozvolným vstupem, na který navazuje přes léto hojně využívaná slunná terasa. Místní bazén je speciálním v tom, že není číštěn chemicky, ale za pomoci ozónu a proto je šetrný k pokožce. Dále je pak pro hosty k dispozici finská sauna, vířivka či kneippův chodník. Jelikož se jedná o lázeňský hotel, samozřejmostí je rozsáhlé balneo centrum, ve kterém jsou poskytovány všechny typy lázeňských procedur. Namátkou můžeme zmínit parafínové i rašelinové zábaly, několik druhů masáží, elektroléčbu, inhalace, minerální a perličkové koupele, apod. Zdejší paleta procedur je opravdu pestrá. Aktivnější hosté mohou využít možnosti sportovního areálu, který ležá nedaleko hotelu, kde je minigolf, kuželky či tenis. V teplých letních dnech za návštěvu stojí luhačovická přehrada

Zážitek, díky kterému se budete vracet opakovaně!

Lázeňský dům Praha působí velice klidným dojmem a je ideální volbou pro seniorskou klientelu lázeňských hostů. Díky své dostupnosti, škále nabízených pobytů, úrovni nabízených služeb a celkové atmosféře bude ideálním místem pro Vaši dovolenou v Luhačovicích.

Lázeňské prameny v Luhačovicích u hotelu Praha

Zpět

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace