Lázeňský hotel Miramare v Luhačovicích

10. 1. 2022

Lázeňský pobyt se vším všudy

Služby pod jednou střechou ve kvalitním a oblíbeném hotelu

Lázeňský hotel Miramare se řadí mezi top hotely v nejznámějších moravských lázních, tedy v Luhačovicích. Hotel je tvořen třemi vzájemně propojenými budovami, ve kterých jsou poskytovány všechny služby od ubytování, přes stravování až po služby balnea a wellness centra s bazénem. V rámci lázní má hotel ideální polohu, v klidné a ničím nerušené části, ovšem jen pár minut chůze od hlavní lázeňské kolonády s prameny a rekonstruovaného lázeňského parku. Nespornou výhodou je hlídané parkoviště před hotelem.

Lázeňský hotel Miramare nabízí krásné ubytování

Maximální komfort za přijatelnou cenu

Komplex třech budov má celkovou kapacitu 215 lůžek rozdělenou do dvou kategorií pokojů. V naší nabídce najdete primárně lázeňské pobyty pro seniory poskytované na pokojích superior. V pokojích superior je pro klienty standardem větší podlahová plocha, moderní nábytek, nové sociální zařízení, fén, televize se satelitním příjmem, lednička, připojení k internetu a župan. Pokoje standard se liší pouze v menší rozloze a absencí županu, jinak je výše uváděná výbava stejná. Ubytování lze zajistit jak na jednolůžkových, tak dvoulůžkových pokojích a zároveň je možné objednat za drobný příplatek pokoj s balkónem.

Balneo a wellness centrum v Miramare

Přes 60 lázeňských procedur v nabídce a k tomu volný vstup do bazénu

Pýchou Lázeňského hotelu Miramare je komplexnost balneo centra. Klienti mají na výběr z více než 60 lázeňských a wellness procedur, proto si zde každý zpříjemní lázeňský pobyt vhodně složeným balíčkem procedur. Mezi běžně dostupné můžeme uvést přírodní uhličité koupele, masáže, slatinné zábaly, nicméně čerpat lze i thajské a jávské masáže, které jsou zde poskytovány ve speciálním salónu rodilými masérkami. Nejen léčebné procedury mají blahodárný vliv na regeneraci a načerpání sil, proto je v hotelu po celou dobu pobytu zdarma vstup do bazénu a infrasauny. Bazén je vytápěný na 30°C a jeho rozměry jsou 10 x 5 metrů. Účinky místních pramenů jsou známé a proto byly přímo do hotelu přivedeny prameny Sv. Josefa a Jaroslava, které jsou využívány pro koupele a pitnou kúru. Odborný zdravotnický dohled je zajištěn 24 hodin denně. Za kvalitní poskytované služby obdržel hotel již v roce 2006, jako jeden z prvních, certifikát kvality EUROPESPAmed

Volný vstup do bazénu v Miramare je samozřejmostí

Hlad Vás zde trápit nebude

Všechny typy pobytových balíčků jsou poskytovány s plnou penzí, která je podávána v centrální hotelové restauraci. Snídaně jsou ideálně řešené formou bufetových stolů, obědy a večeře si hosté vybírají z předem nabídnutých menu. Samozřejmostí jsou vždy ovocné a zeleninové saláty doplněné o ovoce. Dietní stravování není překážkou, kuchaři jsou schopni zajistit různé diety, ať už vegetariánskou, žlučníkovou, či bezlepkovou. Přes léto si můžete užít jídlo na letní terase.

Připraveno na delší pobyt

Lázeňský hotel Miramare se specializuje na týdenní a delší lázeňské pobyty, pro které je dokonale vybaven. Přes den si hosté mohou zajít do baru, objednat na recepci výlet do okolí. Přímo v hotelu naleznete kadeřnictví, kosmetiku, služby manikúry a pedikúry, nebo prádelnu. Možné je vypůjčit si jízdní kolo, či knihu. Předem si lze s recepci domluvit při příjezdu zdarma odvoz do hotelu, nebo na závěr z hotelu na vlak či autobus. Čtyři hvězdičky si komplex Miramare jistě zaslouží.

Zpět

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace