Lázeňský hotel Praha v Teplicích nad Bečvou

7. 2. 2020

Luxusní odpočinek v prvorepublikovém stylu

Nejmodernější hotel v Teplicích nad Bečvou

Lázeňský hotel Praha *** je jednou z mnoha budov, které nalezneme v lázních Teplice nad Bečvou v Olomouckém kraji. Jedná se o tříhvězdičkový hotel, který prošel v minulých letech rozsáhlou rekonstrukcí a je stylizován do prvorepublikového stylu. Hotel se pyšní dokonalou lokací ve středu lázeňského areálu, kdy je obklopen lázeňskými parky v blízkosti lázeňské kolonády a nabízí tak svým hostům výhledy do okolní přírody kolem protékající řeky Bečvy. Celková kapacita hotelu je 55 lůžek v celkem 29 komfortních jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích. Pokoje jsou velice prostorné, slunné a většina z nich má svou vlastní terasu, což oceníte zejména v letních měsících. Pokoje jsou komfortně vybaveny, nechybí zde župany či bezpečnostní schránky, svým hostům nabídnou dále nadstandardně řešené koupelny. Určitě Vás potěší i možnost parkování přímo u hotelu na oploceném a hlídaném parkovišti, které lze za poplatek s předstihem rezervovat.

Ubytování v hotelu Praha v Teplicích nad Bečvou

Lázeňský pobyt zpříjemňuje výborné jídlo

Stravování, které je součástí pobytových balíčků nabízených v Lázeňském hotelu Praha je zpravidla formou polopenze s možností rozšíření na penzi plnou. Snídaně jsou podávány bufetovým způsobem přímo v prostorách hotelu, zatímco obědy a večeře je možné vybírat z několika menu a jsou servírované v nedalekém Lázeňském domě Bečva. Jak je již dnes běžným standardem, tak lázně nabízejí i dietně vyváženou a upravenou stravu dle požadavků hostů.

Bazén v hotelu Praha v Teplicích nad Bečvou

Procedury provádí kvalitní tým balnea

Procedury obsažené v balíčcích lázeňských pobytů jsou poskytovány v Lázeňském domě Moravan či Bečva, vzhledem k malé docházkové vzdálenosti to pro lázeňské hosty není žádnou překážkou. Zdejší léčba se opírá o místní léčivý zdroj v podobě minerálního pramene s vysokým obsahem oxidu uhličitého. Ten je používán výhradně při uhličitých koupelích, které doprovází široká škála nejrůznějších procedur. Hosté je mohou zvolit dle vlastního uvážení nebo dle lékařské konzultace, vybírat poté lze z masáží, zábalů či koupelí. V samotném wellness centru Moravan je k dispozici rehabilitační bazén s protiproudem a masážními prvky, saunový svět s několika druhy saun, dále whirlpool či polárium s teplotou okolo -120°C. Podmínky pro relaxaci jako stvořené.

Balneo v Teplicích nad Bečvou

Kulturní a sportovní vyžití po celý rok

V okolí hotelu je velké množství příležitostí k aktivnějšímu vyžití. V areálu se nacházejí tenisové kurty, hřiště na minigolf, který je vhodný pro všechny věkové kategorie. Dále je zde možnost rezervace bowlingu či stolního tenisu. Pokud jste milovníkem cykloturistiky, tak si v lázeňském domě Moravan můžete vypůjčit kolo a poznávat krásy blízkého okolí Teplic na Bečvou, což Vám vřele doporučujeme. Co se volného času týče, mají lázně také mnoho co nabídnout. Na Vaši návštěvu čeká trojice lázeňských kaváren Janáček, Moravan a Bečva, kde lze strávit pár příjemných chvil a ochutnat místní zákusky či jiné speciality. Určitě nám dáte za pravdu, že by se seniorský pobyt neměl točit pouze kolem poskytování procedur či sportovní aktivity, ale měl by obsahovat i nějaké zpestření, které může člověka něčím obohatit a zároveň jeho pobyt zpříjemnit. V lázeňském hotelu Praha, respektive v lázních si toho jsou dobře vědomi a proto zde mají po celý rok velice bohatý kulturní program. Pořádají se zde koncerty, taneční večery, různé přednášky či projekce cestopisných filmů a další zajímavé události.

Relaxace v hotelu Praha v Teplicích nad Bečvou

První, druhá, třetí návštěva? Vždy budete spokojeni.

Takže ať se již rozhodnete svůj pobyt v lázeňském hotelu Praha *** v Teplicích nad Bečvou strávit jakkoliv, pevně věříme, že budete odjíždět odpočatí, ale především spokojení! A kdo ví? Třeba to nebude Vaše první ani poslední návštěva.

Zpět

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace