Lázeňský hotel Royal v Mariánských Lázních

5. 1. 2023

Lázeňská pohoda nedaleko centra

Výhledy na celé lázeňské centrum

Jako dalšího člena z naší nabídky lázeňských hotelů bychom Vám rádi blíže představili zástupce nacházejícího se v Mariánských Lázních. Čtyřhvězdičkový Hotel Royal, který prošel v uplynulých letech rozsáhlou rekonstrukcí patří bezpochyby mezi nejznámější hotely v celých lázních. Jedná se o velmi oblíbený hotel mezi lázeňskými hosty, který se pyšní bohatou historií a především jedinečnou lokací v rámci celého města. Nachází se na vyvýšeném místě nad městem v krásném prostředí lázeňského lesoparku a nabízí tak svým hostům nádherné výhledy na okolní centrum lázní. I přesto, že je situován na klidném místě, stranou od lázeňského ruchu, kolonád a ostatních památek, tak o nic nepřicházíte, do lázeňského centra se dostanete během pár minut klidnou chůzí nebo zdarma hotelovým transferem. Samotný hotel se nachází v krásné zahradě s nezaměnitelnou atmosférou a jezírkem, které mimo jiné slouží v letních měsících k rehabilitačním účelům.

Hotel Royal - pokoje

Jedna z nejoblíbenějších destinací v celých lázních!

A co činí z hotelu tak oblíbenou destinaci nespočtu lázeňských hostů? Když pomineme již zmíněnou lokaci, jedná se o hotel, který nabízí všechny své služby pod jednou střechou, bez potřeby kamkoliv docházet. Jak už to bývá, v širším lázeňském centru je problém s parkováním, proto hotel disponuje dostatečným počtem parkovacích míst, které jsou hostům za menší poplatek k dispozici. Celková kapacita hotelu činí celkem 142 lůžek, které jsou rozdělený do 76 pokojů v několika možných kategoriích. K dispozici jsou pokoje typu Komfort s výhledem do zeleně. Dále pokoje vyšší kategorie Superior, kdy dvoulůžkové pokoje mají balkon a nabízejí tak výhled na okolní centrum. Pro nejnáročnější klienty jsou připravené pokoje Deluxe zaručující ten nejvyšší komfort. Hotel samozřejmě disponuje bezbariérovým přístupem a všechna patra jsou dostupná za použití výtahu, takže zde nejsou žádné překážky pro hosty, kteří trpí sníženou mobilitou.

Hotel Royal - bazén

Nabízené služby té nejvyšší kvality

Hotel Royal se také pyšní vyhlášenou kuchyní, kdy se Vám v hotelové restauraci dostane té nejchutnější kombinace z naší a mezinárodní kuchyně. Stravování v rámci pobytových balíčků probíhá standardně formou snídaňových rautů a naopak u obědů či večeří je možné vybírat z několika menu. V letních měsících oceníte letní terasu hotelové kavárny, kde můžete v poklidu rozjímat při šálku vyhlášené kávy. A po odpolední kávě je ten nejlepší čas na trochu relaxace a regenerace. A v hotelu se Vám dostane nejlepší léčebné péče podložené dlouholetými zkušenostmi za použití místních přírodních zdrojů. Dále máte možnost zvolit si další procedury z široké nabídky pobytových balíčků, ze kterých si vybere naprosto každý. Avšak největší úspěch sklízí Léčebný pobyt na 7 nocí, při kterém se Vám dostane lékařského vyšetření a následně 16ti léčebných procedur. V případě zájmu, ať už se jedná o jakýkoliv pobytový balíček, je zde možnost vybírat z více než 60ti lázeňských procedur.

Hotel Royal - wellness centrum

Místo, kam se hosté rádi opakovaně vracejí

V hotelu Royal dělají naprosté maximum pro to, abyste si svůj lázeňský pobyt náležitě a maximálně užili. Významnou roli na tom má vysoká kvalita všech poskytovaných služeb, vedoucích k co největší spokojenosti všech hostů. Pokud ale něco stojí za vyzdvihnutí, tak je to zajisté zdejší personál se svým příjemným vystupováním, bez kterého by hotel nebyl tím čím je. V hotelu je k dispozici celý den personál na recepci, tak i zdravotníci v případě jakýchkoliv problémů. Dalšími důležitými aspekty, proč se rozhodnout pro pobyt v Hotelu Royal jsou pozitivní recenze od hostů, kteří se do hotelu každoročně spokojeně vracejí. Dále vlastní minerální pramen v útrobách hotelu, každodenní možnost využití služeb bezplatného taxi do města a zpět a mnoho dalšího. Na své si zde přijdou i milovníci sportu, kterým je k dispozici tenisový kurt či místní fitness centrum.

Zpět

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace