Letošní dovolená v lázních? S námi nejvýhodněji!

16. 4. 2021

Mimosezónní ceny pobytů během celého roku 2021

Přemýšleli jste již nad letošní dovolenou? Víme, aktuální situace tomu stále nenahrává, ale s největší pravděpodobností by se mohly lázeňské pobyty opětovně rozběhnout na přelomu dubna a května. A co kdybychom Vám navíc řekli, že letos můžete za odpočinkem vyrazit za o mnoho výhodnějších podmínek, než tomu bylo v předešlých letech? Určitě se ptáte, čím to je? Bohužel se jedná o dopady Covidu a reakci na loňskou a letošní turistickou sezónu, která byla a je díky trvající pandemii negativně ovlivněna. Proto velký počet hotelových a lázeňských zařízení s vidinou přilákání většího počtu klientů ve zbytku roku přišla s nabídkou pobytů za mimosezonní ceny. Tudíž pokud máte v plánu svou letošní dovolenou strávit v rámci České republiky, v některých z našich lázní, doporučujeme s rezervací nevyčkávat, již nyní se některé z termínů začínají rychle plnit.

Lázeňské pobyty pro seniory s příspěvkem

Nízké ceny v nejpoptávanějším období

Kdybychom tu měli standardní lázeňskou sezónu, byla by rozdělena do několika časových úseků během celého roku. A právě za mimosezónní ceny bychom se mohli zúčastnit pobytu pouze začátkem roku, od ledna do dubna a následně koncem roku od konce října do prosince, tedy v těch méně zajímavých vedlejších sezónách. Letošek však bude naprosto jiný, nižší ceny budeme moci uplatnit také během hlavní lázeňské sezóny, která obvykle trvá od května do září a za normálních okolností jsou v tomto období ceny nejvyšší. Je to především díky tomu, že se v průběhu května otevírají lázeňské sezóny, již nás provází při pobytu příjemné teplé počasí, ale hlavně se jedná o období s největší poptávkou po ubytovacích kapacitách z celého roku. Každý by si rád užíval dovolenou právě v tomto období. Máte tedy jedinečnou příležitost si dopřát zasloužený relax, zažít dokonalé služby od lázeňských profesionálů, ochutnat výbornou gastronomii, ale především ušetřit nemalé peníze.

Lázeňské pobyty pro seniory s příspěvkem

Levné pobyty v těch nejzajímavějších lázních

Abyste měli lepší přehled o této nabídce, tak jsme pro Vás vytvořili speciální kategorii lázeňských pobytů, kde naleznete všechny zvýhodněné balíčky na jednom místě. Součástí kategorie je i přehledný filtr, ve kterém si můžete nastavit osobní preference týkající se například lokality, délky pobytu či druhu formy stravování, a tak pohodlněji vybírat. Naleznete zde pobytové balíčky z těch nejznámějších lázní u nás. Je zde velké množství pobytů z velké trojky Západočeského lázeňského trojúhelníku, kterými jsou Karlovy Vary, Mariánské a Františkovy Lázně, kde můžete vybírat jak z dlouhodobých lázeňských pobytů, tak i z krátkodobých relaxačních. V nabídce dále nechybí pobyty z Poděbrad, Lázní Jeseník nebo z Lázní Bělohrad. Na velkou část nabídky lze také nově využít i státní poukaz 4.000 Kč / osoba, a to už se podle nás opravdu vyplatí.

V případě, že máte dotazy týkající se některého z pobytů v naší nabídce či jen potřebujete ohledně něčeho poradit, neváhejte nás kontaktovat telefonicky na čísle +420 732 220 210 nebo pomocí emailu info@pobytyproseniory.cz, kde Vám zodpovíme všechny Vaše dotazy a se vším rádi pomůžeme.

Zpět

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace