Pobyty znemožněné pandemií

3. 4. 2021

Uskutečnění pobytu ve Vámi zvoleném termínu

Dennodenně zpracováváme a odpovídáme na dotazy týkající se objednaných wellness a lázeňských pobytů, které se bohužel vlivem vládních restrikcí a následným uzavřením wellness hotelů či lázeňských zařízení nemohly uskutečnit. V několika odstavcích níže bychom se rádi k celé problematice vyjádřili a shrnuli nejčastější dotazy týkající se znemožněných rezervací a jejich následné čerpání v následujících měsících letošního roku. Dovolujeme si podotknout, že nikým nezaviněná situace má vliv na obě strany, na Vás jakožto zákazníka, tak rovněž nás jako poskytovatele služeb. Můžeme Vás však naprosto ujistit, že všechny pobyty budou čerpány z Vaší strany v plném rozsahu, tak jak byly původně objednány.

Bazén v lázních

Změny rezervací u lázeňských a wellness pobytů

Nejprve se podíváme na nejrozšířenější dotaz týkající se přesunů klasických lázeňských a wellness pobytů. Aktuální stav, ve kterém se ocitlo celé české lázeňství a turismus, je bohužel zapříčiněn vyšší mocí a nikdo tuto skutečnost nemohl ovlivnit. Vzhledem k tomuto faktu, velká část ubytovacích zařízení nabízí změny termínu na budoucí období s platností čerpání do určeného data bez jakéhokoliv doplatku. Pak tu je menší část, která umožňuje přesun pobytů pouze do té sezóny, do které byly pobyty historicky zarezervovány. Pokud se tedy rozhodnete pro čerpání pobytu v období například letních prázdnin, bude přesun možný bez doplatku, u některých partnerů za předpokladu doplacení ceny hlavní sezóny dle aktuálního ceníku.

Procedury v lázních

Změny rezervací u dárkových poukazů

Dárkové poukazy dělíme do tří kategorií, těmi jsou dárkové poukazy na konkrétní termín, dárkové poukazy s otevřeným termínem, a nakonec dárkové poukazy na finanční hodnotu. V prvním případě se postupuje obdobně jako při přesunu u lázeňského či wellness pobytu. U dárkového poukazu s otevřeným termínem, u kterého bylo kvůli vládním omezením nemožné zvolit termín pobytu, či se dokonce blíží konec jeho platnosti, Vám bude automaticky prodloužena jeho platnosti do určitého data. Nemožnost rezervace konkrétního pobytového balíčku a termínu se týká i dárkových poukazu na finanční hodnotu. I v jejich případě Vám bude po posouzení prodloužena jeho platnost do určitého data.

V mimořádném případě, kdy Váš pobyt z minulého roku již v roce letošním není v nabídce daného zařízení, bude uhrazená částka převedena na dárkový poukaz na finanční hodnotu s platností 1 rok. Rádi bychom podotkli, že všechny přesuny rezervací jsou vždy zdarma bez poplatků. Při zájmu o rezervaci nového termínu či konzultaci nás vždy kontaktujte primárně emailem na info@pobytyproseniory.cz, případně se na nás můžete obrátit i na telefonním čísle 732 220 210.

Zpět

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace