Spa hotel Felicitas v lázních Poděbrady

4. 5. 2022

Nezapomenutelný zážitek v největších středočeských lázních

Dokonalé umístění na lázeňské kolonádě

Spa Hotel Felicitas je bez nadsázky jednou z nejlepších možností pro Váš seniorský či lázeňský pobyt, který můžete v Poděbradech nalézt. Ostatně Poděbrady jsou dobře dostupné v rámci celé České republiky, největším plusem je však vzdálenost ku Praze, ze které to mají potencionální hosté pouze cca 30 minut jízdy automobilem. Silnou stránkou hotelu je jeho umístění přímo na lázeňské kolonádě u lázeňského parku a místního pramene Boček. Jedná se o celkově bezbariérový hotel, který prošel v posledních letech rozsáhlou rekonstrukcí a dnes se pyšní 4* statusem. Samozřejmostí je možnost parkování v hotelových garážích a recepce fungující 24 hodin denně. A co zajisté oceníte, je vlastní pramen Poděbradky přímo v samotném hotelu.

Spa hotel Felicitas - bazén

Gastronomický zážitek v nové restauraci

Jedná se o středně velký hotel, který disponuje celkovou kapacitou 52 pokojů, nemusíte mít proto strach o rušné prostředí, zde vládne klid a pohodová atmosféra. Pokoje jsou rozděleny do kategorií dvoulůžkové pokoje s manželskou postelí či oddělenými lůžky dle Vašich preferencí, dále prostorné apartmány a nově i pokoje Premium, které nabízejí opět o trochu více komfortu a pohodlí. Například manželská postel velikosti King Size a župany s pantoflemi již na pokoji. Co se týče stravování, můžete se těšit na opravdu gastronomický zážitek v nedávno otevřené hotelové restauraci FINE BUFFET BY LOVAS. Ať je již součástí lázeňské pobytu polopenze či penze plná, vždy je stravování formou výběru z bufetu, abyste si pokaždé mohli zvolit podle vlastního uvážení.

Spa hotel Felicitas - pokoj

Relaxace zde hraje prim!

Ve Spa hotelu Felicitas dotáhli relaxaci a odpočinek opravdu k dokonalosti. Ostatně se o tom můžete přesvědčit sami, například pokud zvolíte velmi oblíbený pobytový balíček Pobyt pro seniory, kde Vás čeká prvotní lékařské vyšetření na jehož základě se s doktorem domluvíte na sestavení složení procedur, kterých budete mít celkem 5. Troufáme se říct, že je to ideální počet, zbude Vám dostatek času na poznávání lázeňského areálu. Dalším bonusem je volný vstup do hotelového bazénu po celou dobu pobytu v předem daných časech. Pokud si i přesto budete chtít dopřát více relaxace, není problém si v hotelovém wellness centrum dokoupit procedury ze širokého výběru či například navštívit místní saunový svět s odpočinkovou zónou.

Spa hotel Felicitas - koupele

Kulturně bohaté Poděbrady

Je všeobecně známo, že Poděbrady jsou mimo lázeňské město také městem kultury. Nezáleží v jakém ročním období je navštívíte, ale vždy máte jistotu, že Vás čeká bohatý kulturní program. Hudební festivaly, živá koncertní vystoupení, taneční večery a mnoho dalšího. Nesmíme zapomenout ani na každoroční zahajování lázeňské sezóny, které je vždy velkým zážitkem pro celé město. Vše se odehrává v okolí lázeňské kolonády s centrální fontánou v prostředí krásného lázeňského parku a přilehlých kavárniček. Samotné Poděbrady Vám toho mají hodně co nabídnout, stejně tak jako Spa Hotel Felicitas se svým servisem a službami na té nejvyšší úrovni.

Zpět

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace