Spa hotel Thermal v Karlových Varech

17. 10. 2022

Dominanta v srdci Karlových Varů

Cíl lázeňských hostů již téměř 50 let

Karlovy Vary jsou naše největší a zároveň také nejnavštěvovanější lázně, které každý rok přitahují zájem tisíců návštěvníků a to nejen těch českých, ale doslova z celého světa. Není tedy náhoda, že se Karlovy Vary řadí mezi ty nejznámější lázně v Evropě. Lázeňští hosté se mohou těšit na centrum plné historických budov s nádhernou architekturou, které je protkané několika lázeňskými kolonádami. Dále je zde velmi bohatý kulturní život a gastronomie na vysoké úrovni. K lázním patří i ikonické stavby, které se vybaví každému při zmínce o Karlových Varech, a těmi jsou například Grandhotel Pupp a nepřehlédnutelný Spa Hotel Thermal. Tento čtyřhvězdičkový hotel se nachází v samém centru lázní a dá se říct, že svým vzhledem působí jako dominanta celého města. Tato 16ti patrová budova nabízí hostům výhledy na přilehlé lázeňské centrum a celé Karlovy Vary. Hotel byl vystavěn ve funkcionalistickém stylu a je v provozu již téměř 45 let.

Spa hotel Thermal - wellness centrum

Vše potřebné na jednom místě

I přesto, že je hotel v samém centru města, nemusíte při svém pobytu řešit parkování. Spa hotel Thermalvíce než 320 parkovacích míst v hotelových garážích, kde je možné za menší poplatek parkovat. Po zaparkování automobilu povedou Vaše další kroky do hotelové recepce, kde obdržíte kartu od jednoho z celkem 273 pokojů, kterými hotel disponuje. Velkou devízou je fakt, že u většiny pokojů je součástí balkón, ze kterých jsou nádherné výhledy na lázeňské centru či okolní park. Vybírat lze z pokojů typu comfort či superior, které byly v poslední letech kompletně zrekonstruovány a nabízejí tak hostům dostatečný standard. Samozřejmostí zde je Wi-fi připojení, klimatizace, župany a pantofle či maličkosti v podobě možnosti přípravy kávy a čaje. O gastronomickou stránku Vašeho lázeňského pobytu se postarají v hotelové restauraci, která jako zbylé hotelové prostory prošla v poslední letech rekonstrukcí. V letních měsících můžete navštívit venkovní terasu či se zastavit v baru Film Café, ze kterého máte promenádu jako na dlani.

Spa hotel Thermal - bazén

Poznejte sílu místních léčebných zdrojů!

Ke každému lázeňskému pobytu patří neodmyslitelně relaxace a zasloužený odpočinek. Toho se Vám v hotelovém balneo wellness centru dostane dostatek. Součástí každého pobytového balíčku je volný vstup do wellness centra po celou dobu pobytu. Spa hotel Thermal má ve své nabídce jak krátkodobé wellness pobyty, kdy se Vám dostane lázeňské ochutnávky, tak rovněž týdenní lázeňské pobyty, kdy zažijete lázně se vším všudy. Ve wellness centru se můžete těšit na plavecký bazén o rozměrech 15x5 metrů, whirlpool, Kneippův chodník sloužící k prokrvení dolních končetin a dále parní lázeň, infrasaunu a klasickou finskou saunu k prohřátí Vašeho těla. Pokud Vám i to bude málo, tak v nabídce hotelu je samozřejmě i široká škála wellness procedur od masáží, přes zábaly po hydroterapii využívající sílu Karlovarské minerální vody. 

Spa hotel Thermal - léčebné procedury

Společenský a kulturní život v lázních

Jestli se o něco nemusíte v Karlových Varech strachovat, tak je to zajisté využití Vašeho volného času. Karlovy Vary jsou velmi společenským a kulturním městem, které se pyšní nádherným centrem s celkem 5ti lázeňskými kolonádami, mnoho minerálními prameny, lázeňskými parky a dalšími zajímavými místy. Určitě nemusíme představovat nejznámější akci, kterou je světoznámý Karlovarský filmový festival, jež se řadí mezi nejstarší vůbec a každoročně přitahuje jak světové hvězdy z pozice vážených hostů, tak i samotné návštěvníky z tuzemska i celé Evropy. Další zajímavou disciplínou, která se rozšířila teprve v poslední letech je gastroturistika, takže pokud jste milovník jídla a vyhledáváte nevšední zážitky, tak si zde přijdete také na své. V centru města je nespočet malebných kaváren se svými výbornými zákusky a vyhlášených restaurací. A proto si troufáme říct, že si pobyt v lázních užijete a nebude to Vaše poslední návštěva tohoto krásného města.

Zpět

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace