Spa & Kur hotel Harvey ve Františkových Lázních

6. 8. 2021

Prvotřídní servis s nádechem luxusu dostupný pro všechny

Z ruiny se stal čtyřhvězdičkový hotel

Většinu hostů ani nenapadne, že precizně zrekonstruovaná neoklasická budova Spa & Kur hotelu Harvey ve Františkových Lázních byla ještě nedávno ruinou. V roce 1916 začala stavba objektu Spolkem pro válečné veterány, v té době pro rehabilitaci válečných veteránů. Po válečném období a v době komunismu měl objekt různé využítí a později přestal být zcela využíván a hrozila mu demolice. V roce 2010 se budova nacházela už ve vážném dezolátním stavu a pro účely hotelu bylo potřeba nákladné rekonstrukce, která se podařila, a hotel se tak těší velkému zájmu klientů. Majitel hotelu zanechal původní název lazaretu po známém vědci Williamu Harveyi, který jako první „zmapoval“ a celkově popsal krevní oběh v těle.

Spa & Kur hotel Harvy

Komplexnost je základ všeho a nejinak tomu je u lázeňských hotelů

Spa & Kur hotel Harvey leží v lázeňské zóně na rozmezí historického centra města a klidného prostředí lesoparku. Na lázeňskou kolonádu je to přitom doslova pouhých pár kroků. Umístění je tedy ideální pro lázeňské pobyty pro seniory, v srdci lázní a přesto v naprostém klidu zeleně. Díky tomu, že budova hotelu byla před uvedením do provozu kompletně zrekonstruována a zároveň přistavěna další část s hotelovými pokoji, myslelo se při projektování a následné realizaci na vše. V areálu hotelu je kamerově hlídané parkoviště včetně garážových stání. Všechny prostory jsou plně bezbarierové a dostanete se do nich výtahy. Hotelové balneo je stejně tak jako bazén s wellness centrem umístěno v suterénu hotelu. Na úrovní pěší zóny parku je umístěna restaurace, před kterou se nachází od jara do podzimu letní zahrádka. Horní patra hotelu slouží pro ubytování.

Wellness procedury

Prostorné pokoje ve standardu 4* potěší každého

Kapacita hotelového ubytování je dostatečná, jelikož je v nabídce dohromady 107 pokojů. Dvoulůžkových je zde většina v několika kategoriích, jednolůžkové pokoje v jednu chvíli může využít 13 hostů a pro velmi náročné klienty jsou připraveny 4 apartmá, z toho dvě luxusní. Všechny typy pokojů je možné objednat za drobný příplatek ve variantě s balkónem nebo terasou. Na tomto čtyřhvězdičkovém hotelu je standardem vybavení pokoje fénem, trezorem, potřebami pro žehlení, setem na přípravu kávy a čaje zdarma, minibarem, satelitní televizí, županem a pantoflemi, apod.. V celém hotelu je rychlé připojení wifi internetu.

Spa & Kur hotel Harvey - pokoj

Balneo centrum, sauny a bazén, to zpříjemní lázeňský pobyt

Vzhledem ke specializaci na lázeňské pobyty je Spa & Kur hotel Harvey výborně vybavený i v oblasti léčení a prevence. Rozsáhlé balneo centrum, kde jsou poskytovány nejrůznější typy procedur od masáží, přes koupele a zábaly až po speciální plynové injekce, je pod dohledem místních profesionálů. Na hotelu je k dispozici zdravotnícký dohled lékaře 24 hodin denně, což je v případě nenadálých zdravotních komplikací plusem nejen pro seniorskou klientelu. Pro aktivní prožití pobytu je možné zdarma využívat vyhřívaný bazén, vířivku, finskou a parní saunu a fitness. Milovníky pitných kúr potěší skutečnost, že je u recepce minerální pramen Glauber I., který je využíván i pro léčebné koupele. Všechny uvedené výhody hotelu jsou zárukou pro ideální pobyt ve Františkových Lázních, městě s atraktivní historickou architekturou, jedinečnou kolonádou a 22 minerálními prameny.

Spa & Kur hotel Harvey - bazén

Zpět

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace