Badenia Hotel Praha ve Františkových Lázních

19. 2. 2024

Je libo relaxace v centru Františkových Lázní?

Moderně zrekonstruovaný hotel v centru lázní

Pokud jste rádi v centru všeho dění a přesto upřednostňujete klidné prostředí s výhledy do zeleně bude pro Vás Badenia Hotel Praha ve Františkových Lázních tou správnou volbou. Jedná se o moderně zrekonstruovaný hotel nabízející svým hostům tříhvězdičkový standard, který se nachází na pomezí historického centra lázní, které je od hotelu vzdáleno pouhou minutu chůze, a přesto je obklopen městskými parky zaručující ničím nerušený pobyt.

Spa & Kur hotel Praha - pokoje

Ideální na seniorské pobyty, vše pod jednou střechou

Hotel se stal za poslední dobu velice oblíbeným u starší klientely, je to převážně díky skvělému umístění, kvalitou všech poskytovaných služeb a v neposlední řadě příjemným personálem hotelu. Po vkusné rekonstrukci nabízí hotel celkem 82 pokojů ve dvou variantách, k dispozici jsou dvoulůžkové a jednolůžkové pokoje se sprchovým koutem, které jsou vybaveny dle dnešních standardů. Hosty zajisté potěší přítomnost županů na pokojích. U některých pokojů je možnost balkónu, což ocení hosté obzvláště v letních měsících. Hotel je samozřejmě kompletně bezbariérový a nekuřácký. Jak už dnes bývá zvykem, tak všechny nabízené služby naleznete pod jednou střechou. V hotelu je navíc možnost pitné kúry z vlastního minerálního pramene.

Spa & Kur hotel Praha - restaurace

Kvalitní komplexní služby 

Stravování, které probíhá v hotelové restauraci a je součástí pobytových balíčků je formou polopenze, kterou lze samozřejmě rozšířit na penzi plnou. Snídaně jsou podávány výběrem ze švédských stolů a k večeři výběrem ze tří menu se salátovým bufetem. V Badenia Hotelu Praha Vám rádi vyjdou vstříc i v případě požadavku na konkrétní dietu, za předpokladu včasného nahlášení. K maximálnímu prožitku Vašeho pobytu jsou k dispozici v hotelu doprovodné služby, které zajisté oceníte. Recepce, která je otevřena 24 hodin. Po celou dobu seniorského pobytu v případě potřeby je možnost využití zdravotní péče, dále Wi-Fi internet zdarma v celém areálu hotelu. Dámy zajisté ocení možnost kosmetických služeb nabízených přímo v hotelu a pro pány je zde připraven salon s kulečníkem. Velkou výhodou je v neposlední řadě parkoviště přímo u hotelu s dostatkem parkovacích míst, není tedy třeba rezervace předem

Spa & Kur hotel Praha - bazén

Wellness centrum a volný vstup do bazénu po celou dobu pobytu

Kompletní rekonstrukcí prošlo samozřejmě i hotelové balneo centrum, které nyní splňuje nejvyšší možné nároky. K dispozici plavecký bazén s masážními prvky, finská sauna k prohřátí a regeneraci a dále také solná jeskyně pro osoby trpící dýchacími problémy. Hosté mají v hotelu velký výběr z nabídky pobytových balíčků, kde mohou využít jak krátkodobé pobyty na seznámení s lázeňskou atmosférou, tak i dlouhodobější týdenní lázeňské či seniorské pobyty. Jedním z nejoblíbenějších pobytů Badenia hotelu Praha je bezpochyby seniorský pobyt na 6 nocí. Jedná se o intenzivní pobyt s polopenzí, při kterém Vás čeká vstupní lékařská prohlídka a následně 12 léčebných procedur, které jsou kombinací klasických lázeňských postupů a moderních wellness procedur, součástí balíčku je samozřejmě i volný vstup do bazénu či sauny.

Spa & Kur hotel Praha - procedury

Malebné lázně s nezapomenutelnou atmosférou

Františkovy Lázně jsou oblíbené nejen díky prvotřídní léčbě pohybového aparátu a krevního oběhu, ale také pro svou kouzelnou atmosféru. Lázeňské centrum je lemováno nádhernými historickými budovami z přelomu 18. a 19. století, které jsou vkusně zrekonstruovány. Město je plné útulných kaváren, kde se můžete zastavit na výbornou kávu a lázeňské oplatky. Při Vašem pobytu nesmíte vynechat také mnoho zajímavých míst, kterých je tu nespočet. Za zmínku stojí symbol Františkových Lázních socha malého chlapce Františka.

Zpět

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace