Státní poukazy na 4.000 Kč prodlouženy do konce roku 2021

19. 3. 2021

Do lázní s příspěvkem 4.000 Kč

Otázka ohledně platnosti státních poukazů se konečně vyřešila a došlo k jejich prodloužení do konce roku 2021! Ač tomu aktuální vývoj celé pandemické situace bohužel nepřeje, věříme, že se co nejdříve vše vrátí do normálního chodu a s vyšším procentem proočkovanosti se bude opět možné vydat do lázní. Proto pokud jste ještě tuto možnost nevyužili a rádi byste využili příspěvek 4000 Kč na osobu, je nyní ideální čas. A ptáte se, co pro to musíte udělat? Není nic jednoduššího než si vygenerovat voucher s číslem, které nám následně zašlete v poznámce objednávky. Jak postupovat a další důležité informace spojené s čerpáním poukazu se dočtete na tomto odkaze. Vzhledem k tomu, že se státní poukazy mohou čerpat opakovaně a je jich pouze omezený počet, doporučujeme s případnou rezervací lázeňského pobytu neotálet. V textu níže jsme si připravili několik doporučení hotelů, u kterých lze příspěvek využít. Kompletní nabídku naleznete v sekci Pobyty s příspěvkem.

Lázně Bělohrad

Lázně Bělohrad

První naší zastávkou budou východní Čechy, přesněji Lázně Bělohrad, kde na Vás čekají služby zdejšího Lázeňského hotelu Anna Marie. Hotel nese jméno zakladatelky lázní a je propojen s hlavní lázeňskou budovou, proto se vždy dostanete na všechny služby bez potřeby vyjít ven. V tomto případě lze příspěvek využít na léčebný pobyt Klasik program na šest nocí a další lázeňské pobyty. Jedná se o sedmidenní intenzivní pobyt zahrnující vstupní lékařské vyšetření a následné čerpání dvou procedur denně. Součástí balíčku je i volný vstup do bazénu.

Spa Resort Libverda

Spa Resort Libverda

Klidné a komorní Lázně Libverda, které se nacházejí na severu Čech v blízkosti Frýdlantského zámku, si připravily ochutnávku lázeňské atmosféry. V Lázeňském hotelu Nový dům, který je pro svou nezaměnitelnou architekturu dominantou celých lázní můžete využít lázeňský pobyt Lázně na zkoušku. Sedmidenní pobyt v krásném lázeňském prostředí, při kterém okusíte sílu léčivých pramenů a naplno tak zrelaxujete. Jehož součástí je stravování formou plné penze, nezbytná lékařská konzultace a na každý den jedna léčebná procedura.

Lázně Jeseník

Lázně Jeseník

Máte blízko k přírodě? Pokud ano, tak se Vám budou zajisté zamlouvat Lázně Jeseník, které se tyčí na kopcích nad stejnojmenným městem Jeseník, kde jsou v obklopení krásnými lesy a okolní přírodou. Když se řekne Lázně Jeseník, většině hostů se hned vybaví hlavní Lázeňský hotel Priessnitz, který je tváří jak lázní samotných, tak širokého okolí, a to především díky architektuře. Státní příspěvek lze využit na několik pobytů, ale doporučujeme Komplexní pobyt, kde si na základě lékařské prohlídky zvolíte svůj léčebný plán na následujících šest nocí.

Karlovy Vary

Karlovy Vary

Karlových Varech, přesněji v Lázeňském domě Mánes II, který se nachází v klidné lokalitě nedaleko lázeňských kolonád, jsme připravili naprostý bestseller Ochutnávku lázní. Jedná se o týdenní lázeňský pobyt, jehož součástí je ubytování na 7 nocí v komfortních jednolůžkových či dvoulůžkových pokojích, a dále polopenze formou bufetu. Následuje vstupní lékařská prohlídka, při které si zvolíte z patnácti druhů procedur jednu na každý den kromě neděle. Součástí balíčku je také privátní využití sauny společně s vířivkou, či návštěva hotelového fitnessu. Při využití státního příspěvku je cena pobytu více než zajímavá, a to od 2.550 Kč / osoba / pobyt.

Mariánské Lázně

Mariánské Lázně

Prodělali jste již Covid onemocnění a stále se potýkáte s určitými zdravotními problémy, jako jsou například únava a dýchací potíže? V samém centru lázní v Hotelu Excelsior pro tento případ sestavili pobytový balíček, který by měl s problémy pomoci. Jedná se o pobytový balíček, jehož součástí jsou procedury, při kterých tělo zregeneruje. Součástí lázeňského pobytu je samozřejmě lékařská konzultace, kterou následuje opravdu bohatý program plný masáží, koupelí či zábalů. Co se dýchacích cest týče, jsou zde připraveny inhalace minerální vody z Lesního pramene a dále oxygenterapie.

Zpět

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace