Vánoční dárky umíme výborně

10. 11. 2023

Dárkové poukazy na pobyty jsou sázka na jistotu.

Vánoce jsou za dveřmi

Už se nám to pomalu blíží, někteří si to sice nechtějí připouštět, ale Vánoce jsou za dveřmi a přichází období shánění dárků. Jsou tací, kteří se na předvánoční období těší celý rok a kreativně vymýšlí varianty dárků, kterými by potěšili, stejně tak je mezi námi spoustu lidí, pro které je nadcházející období pouze stresem. My jsme zde pro obě skupiny, protože dárkovými poukazy na pobyty uděláte radost každému.

Vánoční dárkové poukazy

Lázeňské pobyty jako ideální dárek pod stromeček 

Dárkové poukazy na pobyty jsou rok od roku oblíbenější a jejich počty vyšší. Není se čemu divit, kdo by nechtěl pod stromečkem najít pohodový seniorský či lázeňský pobyt? Z naší široké nabídky, čítající více než 1.200 pobytových balíčků od pouze osobně prověřených hotelů, si vybere každý pro kohokoliv. Chcete udělat radost rodičům, nebo známým, rádi Vám doporučíme lázeňský pobyt v předních lázních jako jsou Karlovy Vary, Poděbrady, Františkovy Lázně, Luhačovice, Mariánské Lázně atd. Pokud víte, že většinu větších lázní již potencionální obdarovaní navštívili, tak je vybavte poukazem do Janských Lázní, Slatinic, nebo čím dál více oblíbených Lázní Mšené. Pro ty, kteří si nepotrpí na klidné lázně, ale preferují aktivnější dovolenou můžeme nabídnou zvýhodněné seniorské pobyty, které najdete v hotelech napříč celou naší krásnou zemí.

Lázeňské pobyty pro seniory v lázních

Na výběr máte několik typů pobytů 

Nabídnout můžeme zakoupit dárkové poukazy na konkrétní termín, nebo s otevřenou platností. Druhé jmenované patří mezi častější a z našeho pohledu praktičtější. Nikdy nevíte, jaké budou mít obdarovaní plány. Další výhodou je, že pokud by se jim vybraný hotel či lázně nezamlouvali, pořád je možné dárkový poukaz zdarma vyměnit za jakýkoliv jiný pobyt ve stejné cenové hladině. Poslední nabízenou variantou, a možná i tou nejpraktičtější je zvolit dárkový poukaz na finanční hodnotu. Obdarujete blízké poukazem s určitou hodnotou, kterou lze následně použít na rezervaci některého z 1.200 pobytů na naších stránkách. Platnost je 365 dní a proto dáváte dostatečný prostor na využití.

Dárkové poukazy do lázní

Nechte se inspirovat a vybírejte z osvědčených nabídek

Víme, že ne všichni mají čas hledat optimální pobyt z tak široké nabídky a proto jsme připravili speciální sekci s nejoblíbenějšími pobyty u kterých jsme si jisti, že nešlápnete vedle. Pokud jste se rozhodli raději zakoupit dárkový poukaz na finanční hodnotu, potom stačí kliknout zde na objednávkový formulář.

Přejeme Vám příjemné a hlavně klidné předvánoční období a dobrou volbu při výběru dárku pro Vaše nejbližší.

Zpět

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace