Vila Antoaneta v Luhačovicích

10. 6. 2022

Dokonalé služby na klidném místě

Od roku 2007 služby ve vysokém standardu

V Luhačovicích, v lázních s více než 300letou tradicí, se nedaleko lázeňské kolonády a lázeňského centra nachází jeden z nejoblíbenějších hotelů našeho portálu. Vila Antoaneta, je komplexem celkem 3 budov, které jsou navzájem propojeny a proto tedy svým hostům nabízejí komplexnost všech služeb bez potřeby opustit prostory hotelů. Jedná se o budovy Vila Antoaneta, Vila Petřín, Vila Pernštýn. Hotel byl uveden do provozu roku 2007 a najdete ho v poklidné části města zvané Pražská čtvrť, která se nachází cca 10 minut klidnou chůzí od centra lázní. Je vhodný pro všechny věkové kategorie, avšak největší oblibu si našel právě u seniorů, kteří zde nalézají klid a pohodu, přátelský a ochotný personál a především vynikající služby.

Vila Antoaneta v Luhačovicích

Široká možnost ubytování

Jak jsme již zmínili, hotel se skládá ze 3 propojených budov, které disponují celkovou kapacitou 78 lůžek v jednolůžkových, dvoulůžkových pokojích a několika apartmánech. Hosté si dále mohou zvolit ze dvou kategorií pokojů, kdy Vila Petřín a Pernštýn nabízí 3* pokoje typu standard, narozdíl od hlavní budovy s výtahem Vily Antoanety, která nabízí 4* pokoje superior. Pro ty nejnáročnější je zde sousedící Vila Valaška se svými luxusními apartmány. Dle ohlasů všech spokojených hostů se v hotelu mohou pyšnit opravdu výbornou gastronomií. V restauraci jsou podávány snídaně formou bufetu, kde si každý vybere to své oblíbené. Obědy a večeře jsou poté nabízeny výběrem z menu. Hotel je samozřejmě schopný připravit i dietně vyvážené pokrmy dle Vašich požadavků. Ti z Vás,kteří přijedou do lázní automobil potěší možnost parkování před hotelem nebo v hotelových garážích.

Vila Antoaneta v Luhačovicích s krásným bazénem

Hotelové relaxační centrum

Co si ale opravdu užijete, je hotelové wellness centrum, kde se Vám dostane relaxace a odpočinku od hlavy až k patě. V rámci pobytů pro seniory, které hotel nabízí si dopřejete širokou nabídku procedur, od přísadových koupelí, klasických masáží, až po relaxační zábaly. K dispozici je Vám navíc po celou dobu pobytu hotelový bazén, který je rozdělen do dvou části, kdy jedna je v ně hotelu a druhá se nachází v prosklené části, ze které je možné pozorovat okolní zahradu. Bazénem to samozřejmě nekončí, dále Vám je k dispozici tělocvična s rehabilitačními pomůckami, parní lázně, masážní vana a whirlpool a také tolik oblíbená finská sauna. V samotném hotelu se nachází ordinace lékaře a ostatního personálu.

Vila Antoaneta v Luhačovicích nabízí dokonalé procedury

Místo, kam se budete rádi vracet

Vila Antoaneta je bezpochyby místo, kde si na své přijde naprosto každý, ať se již rozhodnete pro týdenní lázeňský pobyt či kratší lázeňskou ochutnávku na 4 noci, nikdy neuděláte chybu, což je zřejmé ze všech pozitivních recenzí spokojených hostů. Je to především díky lidskému přístupu zdejšího personálu, který se Vám snaží ve všem vyjít vstříc a co nejvíce Vám Váš pobyt zpříjemnit, dále pak komfortnímu ubytování a vysoké kvalitě zdejší péče. Pevně věříme, že si toto místo zamilujete tak jako my a budete se sem vracet s radostí a očekáváním i v následujících letech.

Zpět

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace