Wellness Hotel Pohoda v Luhačovicích

24. 2. 2023

Klidná relaxace v Luhačovicích 

Ubytování v blízkosti přehrady

Lázně Luhačovice, s více než 300letou tradicí, si vydobyly své místo na lázeňské scéně, přeci jenom se jedná o jedny z našich největších lázní a vůbec nejnavštěvovanější lázně na Moravě. Za normálních okolností je každoročně navštíví desítky tisíc spokojených hostů. Luhačovice jsou známé nejenom u nás, ale také v celé Evropě. Důkazem toho může být získání evropské ceny za excelentní destinaci, kterou obdržely za osobitou architekturu, lokalitu okolních Bílých Karpat, za přírodní zdroje v čele s nejznámějším místním pramenem Vincentka a v neposlední řadě za skloubení klasického a moderního lázeňství. Díky velkému zájmu o lázně zde nalezneme také dostatečné množství ubytovacích kapacit. Pokud patříte mezi jedince, kteří upřednostňují klid před ruchem lázeňského centra a okolních kolonád, rádi bychom Vám doporučili Wellness Hotel Pohoda, který leží v blízkosti Luhačovické přehrady a je velmi vyhledávaný.

Wellness Hotel Pohoda - wellness centrum

Pro své hosty jen to nejlepší!

Umístění hotelu není překážkou, jelikož i přesto, že se nachází stranou od lázeňského areálu, tak klidnou procházkou jste v centru za 20 minut. Samozřejmě lze využít i pravidelnou hotelovou dopravu do centra a zpět. Hotel je umístěn v překrásném prostředí plného vzrostlých stromů a okolní zeleně pouze pár desítek metrů od vodní hladiny přehrady. Komplex je plně bezbariérový a disponuje vlastním parkovištěm s dostatkem míst, kde mohou hosté parkovat zcela zdarma. Tento moderní hotel nabízí celkovou kapacitu 90ti pokojů a 2 apartmánů, které svým hostům dopřávají veškeré požadované pohodlí. Všechny pokoje jsou klimatizovány a z jejich balkónů je krásný výhled do okolní zeleně. Každý z nich je vybaven dle čtyřhvězdičkového standardu, kdy nechybí designový nábytek s pohodlnou manželskou postelí, LCD satelitní televizor, telefon, internetové připojení a především prostorná koupelna se sprchovým koutem.

Wellness Hotel Pohoda - pokoj

Relaxace, na kterou budete dlouho vzpomínat

Co dělá z hotelu opravdu výjimečné místo je jeho zrekonstruované wellness centrum se saunovým světem, kde si dokonale odpočinete a načerpáte ztracenou energii. Ostatně pokud si vyberete z nabídky pobytových balíčků Wellness Hotelu Pohoda, tak se o tom přesvědčíte na vlastní kůži. Součástí wellness centra je 15ti metrový plavecký bazén, vířivý bazén s teplotou vody 35°C, whirpool a saunový svět s finskou, bylinkovou a parní saunou. Dále zde naleznete tepidárium a relaxační místnost s výhledem do přírody. O pohodlí a relaxaci se zde starají hoteloví profesionálové, na které se můžete stoprocentně spolehnout. Po komfortním ubytování a dokonalé relaxaci přichází na řadu gastronomie, která je neodmyslitelnou součástí každého pobytu. A ta místní je vyhlášená v celých Luhačovicích a přilehlém okolí. Stravování v hotelové restauraci probíhá formou polopenze, kdy jsou snídaně a večeře výběrem z bohatého bufetu. V jídelním lístku restaurace poté naleznete klasickou kuchyni pojatou v moderním způsobem.

Wellness hotel Pohoda - bazén

Atmosféra, která Vás vtáhne

Wellness Hotel Pohoda můžeme doporučit všem kategoriím hostů, kteří se rozhodnout navštívit Luhačovice, a přitom chtějí zažít něco kvalitního. Aktivní jedinci si v okolí hotelu najdou nespočet možností pro své sportovní vyžití a ti co upřednostňují klidnou dovolenou si vystačí s procházkami v krásné okolní přírodě Bílých Karpat či v lázeňském areálu. Důležitým faktorem pro případné rozhodování by měla být skutečnost, že v celém hotelu panuje pohodová až rodinná atmosféra, za kterou stojí zdejší ochotný personál, který se snaží, aby se u nich hosté cítili příjemně během lázeňského pobytu. Bohužel se na pobyt nepodíváte s domácím mazlíčkem, ti mají bohužel do hotelu vstup zakázán. Doufáme, že si Wellness hotel Pohoda oblíbíte stejně jako si tisíce návštěvníků oblíbilo lázně Luhačovice.

Zpět

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace