Za odpočinkem a relaxací v roce 2023

14. 11. 2022

Vydejte se s námi po těch nejoblíbenějších místech let minulých

Kapacity na rok 2022 se začínají pomalu plnit!

Rok 2022 se nám pomalu, ale jistě blíží do svého konce. Těšíme se, co nám následující rok přinese a pevně věříme, že bude ve všech ohledech pozitivnější než ten předchozí. Teď je ten správný čas na plánování pobytu v příštím roce. Rádi bychom Vás informovali, že na www.pobytyproseniory.cz již v tuto chvíli naleznete aktualizované ceníky téměř všech pobytových balíčků pro rok 2023. Nyní můžete začít směle plánovat příští dovolenou, nebo jen vybírat vánoční dárky pro blízké ve formě dárkových poukazů na seniorské pobyty v lázních či hotelech. Pokud si nejste jisti, nechte celý výběr na obdarovaném a zvolte dárkový poukaz na finanční hodnotu. Níže v tomto článku se podíváme na hotely, které měly největší úspěch a jimiž se můžete nechat inspirovat.

Lázně Poděbrady - hotel Bellevue - Tlapák

Západočeský lázeňský trojúhelník

Jednou z nejoblíbenějších destinací, ne-li nejoblíbenější vůbec, je bezpochyby lokalita zvaná západočeský lázeňský trojúhelník, pod kterou se skrývají Mariánské Lázně, Karlovy Vary a Františkovy Lázně. Věříme, že ani jednoho ze zástupců není třeba nikterak důkladně představovat, jedná se totiž o nejnavštěvovanější lázně v České republice. Například v Mariánských Lázních jste si oblíbili čtyřhvězdičkové hotely Cristal Palace a hotel Sun, které jsou v samém srdci lázní a nabízejí velice výhodné pobytové balíčky. V Karlových Varech bychom Vám rádi doporučili Hotel Lafonte, nacházející se v klidné lokalitě, přesto s dobrou dostupností do lázeňského centra a nesmíme zapomenout na Hotel Astoria, který se pyšní dokonalým umístěním naproti Mlýnské kolonáde. Ve Františkových Lázních to nemůže být nikdo jiný než naše dlouholetá stálice Spa & Kur hotelů Harvey a Praha, které svým hostům nabízejí komfortní ubytování s výborným servisem ve zrekonstruovaných prostorech.

Mariánské Lázně - Zpívající fontána

Největší středočeské lázně

Lázně Poděbrady nabízejí lázeňským hostům krom své vyhlášené léčebné péče zaměřující se na onemocnění srdce a pohybového aparátu také nádherný lázeňská areál, který je chloubou a zároveň centrem celého města. Lázeňské centrum je plné parků, fontán a příjemných míst, kde lázeňští hosté mohou na chvíli zastavit a nasávat atmosféru, nejlépe v jedné z mnohých útulných kaváren. Téměř všechny hotely, s výjimkou hotelu Zámeček, jsou rozesety kolem lázeňské kolonády a nabízejí tak hostům výbornou docházkovou vzdálenost na vše potřebné, ať už se jedná o léčebné služby, stravování či kulturní akce pořádané na kolonádě. Za vyzdvihnutí určitě stojí hlavní lázeňský hotel Libenský, který se pyšní čtyřmi hvězdami a umístěním přímo naproti květinovým hodinám. Vzhledem ke všem službám, které nabízí pod jednou střechou je vyhledávaným cílem hostů.

Luhačovice - Jurkovičův dům

Relaxace v jedinečném prostředí

A třetici nejnavštěvovanějších a zároveň nejoblíbenějších lokací z našeho portálu uzavírají Lázně Luhačovice. Ty jsou místem, které je nejvíce propojené s okolní přírodou, o čemž svědčí všudypřítomná zeleň a vysoký počet minerálních pramenů. Jedním z nejznámějších vůbec je poté místní Vincentka. Zdejší lázeňský areál je znám nádherným parkem s nově zrekonstruovanou kolonádou a dále typickou Jurkovičovou architekturou lázeňských domů a hotelů. Oblíbený Lázeňský dům Praha se nachází pouze pár minut klidnou chůzi od kolonády a pramenů. Hostům nabízí týdenní pobyty za velmi výhodných podmínek, jejichž součástí jsou i společenské a kulturní večery. Pokud preferujete kratší pobyty ve všední dny, doporučujeme Vám Relaxační pobyt na 4 noci ve Vile Antoanetě, která je komplexem několika budov a nabízí svým hostům ubytování a služby na vysoké úrovni.

Zpět

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace