Za relaxací do Beskyd

6. 10. 2023

Odpočinek v srdci Valašska v Resortu Energetic

Rožnov pod Radhoštěm Vás pohltí atmosférou

Ano, je tomu tak, o Rožnovu pod Radhoštěm, který se rozprostírá po obou březích Bečvy se traduje, že je srdcem celého Valašska, regionu známého díky místní nezaměnitelné architektuře, báječnému jídlu, lidovým zvykům a tradicím, které jsou zde stále silně zakořeněny, tak především díky nádherné okolní přírodě. Pokud se rozhodnete tento krásný kraj naší země navštívit a důkladně poznat, doporučujeme Vám ubytování ve Wellness resortu Energetic, které se nachází nedaleko centra, v klidné části města obklopeného zelení. Tento 4* hotel nabízí celkem 54 pokojů v několika kategoriích, 11 jednolůžkových, 33 dvoulůžkových, 6 rodinných pokojů, 2 klasické apartmány a další dva pro klienty, co vyhledávají luxus. Dvoulůžkové pokoje superior jsou vybaveny tak, aby hostům nic nescházelo, nechybí zde satelitní TV, klimatizace, připojení internetu, při příjezdu zde na Vás bude čekat župan a dámy jistě přivítají v koupelnách fén. Na pokojích nechybí ani lednička.

Wellness Resort Energetic

Úžasná valašská kuchyně v Kolibě Kordulka

Co zajísté oceníte je fakt, že všechny nabízené služby hotelu se poskytují přímo v areálu resortu. Ke stravování můžete využit několik možností, součástí pobytových balíčků je stravování formou bufetu při snídaních a dále formou tříchodových menu při večeřích, které jsou podávány v hotelové restauraci, ze které jsou krásné výhledy na okolní hory. Pokud rádi ochutnáte výbornou valašskou kuchyni je Vám plně k chuti Koliba Kordulka, která je zařízena v tradičním stylu. Krom gastronomického zážitku a výborných moravských vín, se také můžete těšit na páteční večery plné tance, cimbálové hudby a přijemné atmosféry.

Hotelový bazén ve Wellness Resortu Energetic

Sportovní zázemí, bazén, sauny, procedury, maximum pro perfektní relax

Hotel Energetic je skvělou volbou jak pro klidnou relaxaci, tak i pro aktivní dovolenou. Pro sportovní nadšence jsou zde k dispozici kryté tenisové a badmintonové kurty nebo hotelový fitness. Okolí hotelu uspokojí i milovníky cyklistiky či pěší turistiky. Následně po Vašem výletu či sportovním výkonu můžete využít perfektní podmínky k relaxaci v místním wellnessu. Přímo v hotelu je Vám po celou dobu pobytu plně k dispozici vyhřívaný bazén na teplotu kolem 28°C, finská a parní sauna společně s whirlpoolem. V případě, že se Vám to bude zdát málo, můžete vybírat ze široké nabídky wellness procedur a uvolnit se pod rukama profesionálů.

Finská sauna v hotelu Energetic

Tři dny nestačí na poznání všech turistických míst

V blízkosti města a hotelu je plno zajímavých míst, které stojí za to vidět. Určitě byste měli navštívit jeden z nejstarších skanzenů ve střední Evropě, který se nachází přímo v centru města a je zde k vídění kolem stovky historických objektů. Prohlídnete si Valašské muzeum v přírodě, projdete si dřevěné městečko, jež je srdcem celého skanzenu, kde jsou mimo jiné pořádány různé folklorní festivaly. V Mlýnské dolině Vás čeká již podle názvu dobový mlýn s dalšími budovami. Ve Valašské dědině se seznámíte s tím jak bydleli místní lídé v Beskydech v polovině 19. století. Tuto cestu po historii zdejšího kraje můžete zakončit na rozhledně nedaleko skanzenu, která byla postavena dle návrhu architekta Jurkoviče a ze které jsou dechberoucí výhledy do celého okolí. V případě, že Vás Wellness Resort Energetic zaujal a rádi byste zde zažili pár příjemných chvil, neváhejte navštívít jeho nabídku na našem portálu a některý z pobytových balíčků si objednat. Pevně věříme, že nebudete zklamáni.

Zpět

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace