Západočeský lázeňský trojúhelník

26. 4. 2024

Letošní dovolená v českých lázních

Zvýhodněné pobytové balíčky

Letošní dovolenou bude asi spoustu z nás trávit v rámci České republiky. Avšak není proč věšet hlavu, Česko je krásná země plná zajímavých míst, která stojí za prozkoumání a návštěvu. A pokud jste do této doby nebyli ve Františkových Lázních, Mariánských Lázních či Karlových Varech, tak pro to máte ideální příležitost tento rok. Hotely v těchto lokalitách reagují na aktuální situaci příchodem zvýhodněných pobytových balíčků, které lze čerpat v hlavní sezóně za mimosezonní ceny. Celou nabídku těchto akčních pobytů naleznete v přehledné sekci " Last minute ". Poznáte nová místa, zažijete nezapomenutelné chvíle, dokonale zrelaxujete a zároveň podpoříte v těchto těžkých chvílích český turismus.

Parkhotel Richond v Karlových Varech

Mariánské Lázně

Jedná se o nejmladší lázeňské město ze západočeského lázeňského trojúhelníku, který je jednou z nejvyhledávanějších lázeňských oblastí u nás. Mariánské Lázně jsou krásné město plné historických budov, krásných lázeňských promenád a kolonád s nádhermými parky. Nalezneme tu nespočet komfortních ubytovacích zařízení nabízející služby na té nejvyšší možné úrovni. Jen pár desítek metrů od Zpívající fontány přichází s pěknou nabídkou hotel SUN, při jejich Pobytu na dvě noci s polopenzí poznáte krásy lázní. Pro milovníky luxusu je zde čtyřhvězdičkový hotel Spa resort Centrální Lázně. Naopak Balzám pro tělo i duši můžete zažít v Orea Spa Hotelu Palace Zvon.

Bazén v ParkHotelu Richmond

Františkovy Lázně

Dalším zástupcem nemůže být nikdo jiný než Františkovy Lázně. Komornejší lázně o proti svým kolegům, avšak nic neztrácejíc na svém půvabu a atmosféře. Nádherné historické centrum, které je obklopené lázeňským parky s kouzelnými zákoutími. Ubytovat se zde můžete v jednom z nově zrekonstruovaných hotelů, kterými jsou Spa & Kur Hotel Harvey a Spa & Kur Hotel Praha. Oba tyto komfortní hotely jsou co by kamenem dohodil od lázeňského centra. Nabízejí svým hostům komfortní ubytování čtyř a tříhvězdičkového standardu a perfektní služby. Nejoblíbenějším pobytovým balíčkem je bezpochyby Seniorský pobyt, při kterém Váš čeká pobyt na 6 nocí s polopenzí a 12ti léčebnými procedurami.

Wellness centrum v Karlových Varech

Karlovy Vary

Troufáme si říct, že Karlovy Vary jsou právem považovány za jedny z nejznámějších lázní z celé Evropy, o čemž svědčí velký zájem zahraničních hostů. Je to především díky léčivé síle místních pramenů, bohatému kulturnímu životu a vyhlášené gastronomii. O tom se ale můžete přesvědčit na vlastní kůži a to při pobytu v jednom z níže uvedených hotelech. Ničím nerušený pobyt zažijete ve Wellness Hotelu Green Paradise mimo lázeňské centrum. Hodně muziky za málo peněz naleznete ve zrekonstruovaném čtyřhvězdičkovém hotelu Millenium. Nevšední zážitek zažijete v Parkhotelu Richmond, který je synonymem luxusu a té pravé lázeňské atmosféry.

Zpět

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace