Pobyty pro seniory ve Františkových Lázních

Františkovy Lázně nabízí pro seniory ubytování v hotelích několika kategorií. Vybírat lze od klasických lázeňských hotelů až po luxusní. Všechny hotely ale mají společné, že jsou přímo v nich nabízeny příjemné lázeňské procedury (masáže, koupele, zábaly...), mnoho gurmánských zážitků, nebo bazén se saunou. To určitě ocení každý host.

Ideální lokalita a skvělé zážitky

Pobyty pro seniory ve Františkových Lázních vybízí k bohatému kulturnímu vyžití a k podnikání výletů do zajímavého okolí. Každý hotel z nabídky lázní známe osobně a proto Vám rádi doporučíme ten, který by Vám nejvíce vyhovoval. Vyberte si některý z pobytů pro seniory a dopřejte sobě nebo svým blízkým skvělé zážitky v jednom z nejznámějších a nejkrásnějších lázeňských měst u nás. Všechny lázeňské pobyty pro seniory, které nabízíme, jsou speciálně vytvořeny pro osoby starší 55+. Jelikož víme, že spoustu lidí v tomto věku má za sebou již mnoho let tvrdé práce a nějaké ty zdravotní problémy, snažili jsem se balíčky přizpůsobit jejich potřebám. Ideální lokalitou pro takový pobyt jsou jednoznačně Františkovy lázně.

 

Zvolte cenu

od 2 745 Kč do 30 338

Zvolte počet dní

Strava

Součásti pobytu

Další služby

Zvolte typ

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace