Hotel Belvedere ****, Mariánské Lázně

Zvolte cenu

od 0 Kč do 0

Zvolte počet dní

Strava

Součásti pobytu

Další služby

Zvolte typ

Zvolte lokalitu

patří mezi nejkrásnější lázeňské hotely v Mariánských Lázních. Historie budovy sahá až do roku 1838 kdy ho nechal postavit vrchnostenský chirurg Tepelského kláštera Tadeáš Klinger. Od samého začátku nese stejný název a to Belvedere. Současnou podobu s prvky secese získal přestavbou v roce 1905. Hotel nabízí vysoký standard služeb, který uspokojí i nejnáročnější klientelu.

Ubytování hotel Belvedere

Hotelové pokoje jsou nabízený ve třech kategoriích a to Standard, Superior a De-Luxe rozdělených na jednolůžkové pokoje a dvoulůžkové pokoje s manželskými postelemi nebo s postelemi oddělenými TWIN. Všechny pokoje jsou stejně vybaveny v originálním italském stylu, který je v celém hotelu. Pokoje standardně disponují vlastním sociálním zařízením s vanou nebo sprchou, fénem, satelitní TV, minibarem, trezorem, telefonem, WI-FI bezdrátovým připojením k internetu, i župany.

Restaurace

Stravování je zajištěno v hotelové restauraci se stylovým secesním zařízením, kde je nabízen široký výběr z české a mezinárodní kuchyně. Všechny pokrmy jsou pro hotelové hosty připravovány podle klasických receptů, avšak s ohledem na moderní trendy zdravé výživy, která je nedílnou součástí léčebných a wellness pobytů.

Bazén a procedury

Hotel Belvedere disponuje vlastním bazénem a dále profesionálním zázemím balnea pro špičkové wellness a lázeňské procedury. Vše pod jednou střechou jen pro hotelové hosty. V nabídce naleznete másáže, koupele, celou řadu zábalu a další procedury pro uvolnění těla.

 Pobyty s plnou penzí začínají večeří a končí poslední den obědem.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace