Hotel Růže****, Karlovy Vary

Zvolte cenu

od 3 500 Kč do 9 782

Zvolte počet dní

Strava

Součásti pobytu

Další služby

Zvolte typ

Zvolte lokalitu

čtyřhvězdičkový hotel Růže a jeho sesterský hotel Malta se nachází na začátku lázeňské zóny v nejznámějších lázních republiky, v Karlových Varech. Svou velikostí a charakterem se řadí mezi hotely rodinného typu. Ochotný a přívětivý personál se postará o všechny potřeby hostů. Klienti dále oceňují blízkost historického centra s jeho kolonádami, promenádami a architektonickými památkami. Hotel se nachází co by kamenem dohodil od léčebných pramenů.

Ubytování v moderních pokojích

K dispozici jsou jedno, dvou i třílůžkové pokoje, které prošly kompletní rekonstrukcí před několika lety. Součástí všech pokojů je koupelna se sprchovým koutem, WC, TV SAT, chladničkou, telefonem, trezorem, fénem a WIFI připojením zdarma. Samozřejmostí jsou pantofle a župan na pokoji. Některé pokoje mají přímý výhled na Mlýnskou kolonádu.

Hotelová restaurace

Snídaně probíhají formou bohatého studeného a teplého bufetu. Obědy i večeře jsou rovněž výběrem ze švédského stolu. V létě je příjemné posezení na venkovní terase, kde se můžete vystavit blahodárným slunečním paprskům a oddávat se romantice pomalu plynoucího lázeňského života. 

Balneo a léčebné procedury

Léčebné a wellness programy probíhají pod vedením zkušeného lázeňského personálu. Nepřeberné množství procedur, včetně pitné kúry, každému návštěvníkovi navrátí pochroumané zdraví a nalije novou energii do žil v dnešní uspěchané době.

Parkování

S ohledem na lokalitu je k dispozici omezený počet parkovacích míst, nicméně nelze rezervovat předem, záleží na dostupnosti v době příjezdu.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace