Pobyty pro seniory v Janských Lázních

Zvolte cenu

od 5 350 Kč do 18 750

Zvolte počet dní

Strava

Součásti pobytu

Další služby

Zvolte typ

Janské Lázně patří mezi menší české lázně, které mají ovšem co nabídnout. Lázně jsou zasazeny do krásné krajiny Krkonoš. Všechny lázeňské domy, včetně Lázeňského hotelu Terra, jsou umístěny uprostřed města, přímo u kolonády, avšak v klidném prostředí.

Nabídka lázní

Lázně jsou známe hlavně díky léčení pohybového ústrojí. Poslední dobou se začaly specializovat i na samoplátecké lázeňské pobyty, nebo i pobyty pro seniory. Pro samoplátce byl moderně zrekonstruován Lázeňský hotel Terra, tak aby splňoval i ty nejnáročnější požadavky klientů.

Wellness pobyty pro seniory v Janských Lázních

Lázně disponují i krásným wellness centrem, ve kterém se nachází kromě bazénu i vířivka či sauny. Procedury jsou nabízeny v balneo centru, kde jsou poskytovány zábaly, masáže, koupele apod. od místních specialistů na procedury. Jelikož byly dříve Janské Lázně zaměřeny převážně na léčebné programy, můžete si být jistí kvalitními službami balnea. Pokud chcete spojit Váš pobyt i s aktivní částí, určitě Vás potěší, že se budete vyskytovat v největším lyžařském resortu v České republice, kde je veliké vyžití i od jara do podzimu. 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace