Lázeňský dům Mánes II***, Karlovy Vary

nabízí ubytování v kategorii standard. Nechte se hýčkat v tomto krásném hotelu od vysoce profesionálního personálu. 

Ubytování Lázeňský dům Mánes II

je propojen spojovací chodbou s hlavní budovou, disponuje 13-dvoulůžkovými, 11-jednolůžkovými pokoji a 5 -trojlůžkovými pokoji s koupelnou, WC, TV se satelitním příjmem, malou lednicí, radiobudíkem, telefonem s přímou volbou, balkonem. Možnost i využití levnějšího ubytování se společným příslušenstvím v patře. V budově je centrální výtah. V přízemí budovy se nachází elektroléčba, masérny a tělocvična. V suterénu budovy je umístěna vodoléčba.

Stravování

Stravování je poskytováno v hotelové restauraci, která se nachází v budově Mánes I. Vysoce profesionální personál včetně nutričního terapeuta se stará o individuální stravu klientů se širokou nabídkou diet (diabetická, nízkocholesterová, bezlepková), redukčních programů a vegetariánské stravy. Pro samoplátce snídaně probíhá formou bohatého bufetu, obědy a večeře 3-chodové meny, výběr z 5-ti jídel z toho 1 vegetariánské. Ve spojovací části mezi nově zrekonstruovaným objektem Čapek a Mánesem I. je k dispozici denní kavárna s letní terasou s celodenním provozem od 10:00 - 22:00 nebo dle programu.
V hlavní sezoně jsou pořádené páteční taneční večery s živou hudbou.

Lázně, wellness a volný čas

V lázeňském domě Mánes I. ve vstupní hale se nachází recepce. Je zde zajištěn nepřetržitý 24 hodinový provoz. Můžete zde zakoupit lístky na MHD a drobné zboží. Klientům v léčebně je též k dispozici knihovna s výběrem českých, německých a ruských knih.

V přízemí léčebného domu Eden II. je umístěno fitness, které slouží k rozšíření léčebných procedur. Velkou oblibu si získaly nově zakoupené taneční simulátory DANCE DANCE REVOLUTION.

Dětská herna a sport

Lázeňský dům Mánes II má umístěnu v 1.patře hernu pro děti klientů a je zde také zajištěn program a odborný dohled. Klientům je k dispozici stůl na stolní tenis, ruské kuželky, trampolína, volejbalové hřiště. Na recepci si lze bezplatně zapůjčit sportovní náčiní a hole na stále oblíbenější Nordic walking.

Zpříjemněte si pobyt

V hotelovém komplexu se poskytuje klientům ošetření pleti, kosmetika, manikúra a pedikúra. Klienti si mohou vybírat ze široké nabídky léčebných a wellness procedur a zpříjemnit si pobyt v Mánesu.

Klienti mohou využít internetovou místnost v budově Mánes I. a na pokojích WIFI připojení.

Pobyty s plnou penzí začínají obědem při příjezdu do 13:30 hodin.

Zvolte cenu

od 2 150 Kč do 9 030

Zvolte počet dní

Strava

Součásti pobytu

Další služby

Zvolte typ

Zvolte lokalitu

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace