Lázeňský dům Perla***superior, Lázně Lednice

Zvolte cenu

od 4 760 Kč do 17 640

Zvolte počet dní

Strava

Součásti pobytu

Další služby

Zvolte typ

Zvolte lokalitu

se nachází na jižní Moravě v srdci Lednicko-valtického areálu, byly otevřeny v roce 2007 a poskytují léčebné a rehabilitační služby. Využívají účinky přírodní jodobromové minerální vody, která blahodárně působí na pohybový a oběhový systém, na neurologické nemoci, ale i na gynekologické potíže a stavy po popáleninách. V jihomoravských Lázních Lednice máte moře na dosah.

Léčivá voda a její historie

Nádherné lázeňské prostředí, příjemný personál a blahodárné účinky minerální vody určitě uspokojí i náročnější klientelu.

Lázně Lednice vznikly v srdci pozoruhodné krajiny Lednicko-valtického areálu. Před miliony let na tomto území bylo dno prehistorického moře, a když se při třetihorním vrásnění Morava zvedla ze dna, zůstala mořská voda uvězněna v podzemních slujích.

Základním přírodním léčivým zdrojem lednických lázní je jodobromová voda, která je svým obsahem jódu jedna z nejkvalitnějších svého druhu v Evropě. Pravěké třetihorní moře pod povrchem země v hloubce 1250 metrů je výjimečný přírodní léčivý zdroj. Nachází se v zemských hlubinách v uzavřené čočce a díky své vydatnosti bude dostupný i dalším generacím. Svým chemickým složením připomíná silně mineralizovanou vodu mořskou.

Ubytování Lázeňský dům Perla

Lázně nabízejí komfortní ubytování ve dvoulůžkových pokojích a apartmánech s příslušenstvím s celkovou kapacitou 76 lůžek.

Hosté mají k dispozici:

 • restauraci
 • kavárnu s venkovní terasou
 • zasedací místnost pro 40 osob
 • internetový koutek
 • prostornou tělocvičnu
 • fitcentrum
 • saunu a bazén s vířivkou a protiproudem
 • Bezbariérový přístup je zabezpečen do všech částí budovy.

Lázeňská jídelna

Lázně Lednice nabízejí celodenní stravování v lázeňské jídelně. Příjemné prostředí klimatizované jídelně, příjemný personál a vynikající strava jsou neméně důležitým bodem k Vaší spokojené dovolené. 

Snídaně jsou formou švédských stolů a probíhají denně od 7:15 do 10:00 hodin. Obědy a večeře jsou servírované. Ubytovaní hosté mohou vybírat ze 3 druhů jídel na oběd i na večeři. V případě speciální diety nebo omezení stravy tuto informaci hlaste při objednávce pobytu. Při příjezdu hotel není schopen reagovat na požadavky klientů – speciální strava, vegetariáni, vegani nebo jiná omezení.

Speciální večeře

V jídelně probíhají také speciální večeře a to při zvláštních příležitostech jako jsou Velikonoce, sv. Valentýn, sv. Martin, Vánoce, Silvestr a mnohé další. Jednotlivé speciální večeře si můžete rezervovat jako součást speciálních balíčků v daná období či individuálně k již objednanému standardnímu pobytu. Rezervace míst je třeba předem na recepci lázeňského domu Perla. Přehled speciálních večeří naleznete na našich stránkách v kulturním kalendáři. 

V den příjezdu Vám bude strava vybrána (jednotné příjezdové menu), na ostatní dny si můžete vybrat jídlo hned první den příjezdu a to buď jen na následující den či na celý pobyt. 

Lázeňská kavárna s venkovní terasou

Lázeňský dům Perla nabízí hostům posezení v příjemném klimatizované prostředí lázeňské kavárny. K dispozici je také venkovní terasa. V lázeňské kavárně připravují několik druhů vynikající kávy Piazza D'Oro, ochutna můžete ohřívané lázeňské oplatky a moravské víno. Ti co chtějí ještě něco malého zakousnout si mohou objednat lázeňské tousty či smažený řízek s chlebem přímo v lázeňské kavárně. Nechybí ani osvěžující nealkoholické či alkoholické koktejly.

Wellness a léčebné centrum 

prováděné procedury:

 • přírodní léčivý zdroj (jodobromová koupel)
 • kineziterapie (individuální LTV, LTV v bazénu)
 • hydroterapie (hydromasážní vana, perličková koupel, mnoho dalších)
 • reflexní terapie (masáž reflexní a vazivová, mobilizace páteře, techniky měkkých tkání)
 • mechanoterapie (ultrazvuk, lymfodrenáž ruční, lymfodrenáž přístrojová)
 • masáže (klasická masáž částečná, podvodní masáž, aroma masáž, havajská masáž)
 • elektroléčba (elektroléčba II, Magnetoterapie)
 • inhalace (aerosolová individuální)
 • fototerapie (laser-scanner, solární louka)
 • termoterapie (kryoterapie, parafín)
 • oxygenoterapie
 • aplikace oxidu uhličitého
 • exkluzivní procedury (saharský závan, celotělový zábal z mořských řas, chladivý bahenní zábal z mořskými řasami Yasmina)
 • relaxační procedury (tělová péče z mtrvého moře)

Volný čas

Kdo hledá aktivní odpočinek, nalezne v Lednicko-valtickém areálu nejrůznější způsoby, kterak ho naplno využít. Od pěší turistiky nebo cykloturistiky po naučných a vinařských stezkách, plavby po řece Dyji, jízdy na koni, návštěvy historických objektů a hudebních festivalů, tradičních jarmarků až po rybaření. Mezi poměrně širokou škálu možností sportovního vyžití patří tenis, fotbal, bowling, kuželky.

Pamětihodnosti Lednicko-valtického areálu

Zámek Lednice

jeden z nejkrásnějších zámků v České republice se nachází se jen pár minut pěšky od Lázní Lednice. Můžete si vybrat jeden ze čtyř prohlídkových okruhů. I. okruh nabízí reprezentační sály v přízemí zámku, II. okruh knížecí apartány v prvním patře zámku, III. okruh dětské pokoje princů a princezen a Muzeum loutek Milana Knížáka ve druhém patře zámku. IV. okruh zvaný Grotta je umělá barokní krápníková jeskyně s výstavou strašidel, jen pro odvážné. Během letních prázdnin bude lednický zámek otevřen i v PONDĚLÍ. Navíc je možné využít komentované prohlídky zámeckým parkem se zahradním architektem. Prohlídka zámeckých zahrad trvá cca 50 minut.

Minaret

zvaný též Turecká věž, kterou nechal vybudovat Alois Josef I.  na přelomu 18. a 19. století. Ojedinělá stavba v Evropě s výškou téměř 60 metrů patří na kontinentu mezi nejvyšší.

Janohrad

romantická umělá zřícenina, která sloužila jako lovecký zámeček. Janův hrad se nachází v krásné přírodě a je obtékán ze tří stran řekou Dyjí.

Apollonův chrám

romantický zámeček nedaleko Mlýnského rybníka, který dnes slouží jako vyhlídková terasa.

V případě pobytu s plnou penzí začíná pobyt obědem a končí poslední den snídaní.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace