Lázeňský hotel Anna Marie ***, Lázně Bělohrad

Zvolte cenu

od 12 880 Kč do 14 340

Zvolte počet dní

Strava

Součásti pobytu

Další služby

Zvolte typ

Zvolte lokalitu

se zajímavě řešenými prostory je pojmenován po zakladatelce lázní, pruské šlechtičně Anně z Assenburgu. Speciálními dřevenými lávkami jsou propojeny lázeňské hotely Grand, jehož součástí je i balneologická část lázní, s hotelem Janeček a hotelem Anna Marie.

Ubytování Lázeňský hotel Anna Marie

Na hosty čekají příjemně zařízené jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje se standardním příslušenstvím, vybavené ledničkou a telefonem. Pro náročné jsou připraveny prostorné apartmány.

V rámci léčebných pobytů se připravuje základní, dietní a racionální strava. Z dietní stravy je na výběr:

* žlučníková dieta (šetřící, s omezením tuku)
* nízkocholesterolová
* redukční
* diabetická
* bezlepková (celiakie)
* individuální po dohodě s klientem (dle jeho indikace nebo onemocnění)
* vegetariánská

Lázeňský hotel Anna Marie připravuje jídla podle čtyřtýdenního jídelníčku, přičemž každý třetí týden patří racionální výživě (např. tofu, seitan, šmakoun, cizrna, pohanka, jáhly, kuskus, robi maso, sojové maso).

Wellness a volný čas

Přírodním léčivým zdrojem je sirnoželezitá slatina, ze které se dělají koupele, zábaly či obklady. O hosty se při léčení stará 8 lékařů specialistů, 10 zdravotních sester, 25 fyzioterapeutů. V lázních se léčí např. revmatické choroby, bolesti páteře, artrózy, podpůrná léčba ženské sterility a další.

Sportovně zaměřeným hostům lázně nabízejí např. využití tenisových kurtů v kouzelném prostředí parku Bažantnice, minigolfové hřiště (18 jamek), půjčovnu horských kol a zapůjčení holí na Nordic Walking.

Zajímavé památky, přírodní pozoruhodnosti a krásná místa najdete v blízkém okolí Lázní Bělohrad, např. Prachovské skály, přehrada Les království, Hrubá skála, Dětenice, Kuks, Humprecht, Kost, Sychrov, ZOO Dvůr Králové nad Labem.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace