Lázeňský hotel Eliška ****, lázně Velké Losiny

Zvolte cenu

od 17 150 Kč do 19 250

Zvolte počet dní

Strava

Součásti pobytu

Další služby

Zvolte typ

Zvolte lokalitu

je hotel s nejhezčí polohou ve Velkých Losinách a nachází se v samém srdci lázní uprostřed lázeňského parku. Rozsáhlá rekonstrukce zachovala domu jeho ráz i původní krásu a nabízí VEŠKERÉ SLUŽBY POD JEDNOU STŘECHOU.

Ubytování lázeňský hotel Eliška

nabízí ubytování kategorie superior ve 46 zcela nových pokojích a apartmánech. Přímo v této budově jsou také 2 moderní restaurace, luxusní kavárna, recepce, vnitřní termální bazén a nový balneoprovoz. 

Pobyty s plnou penzí začínají v den příjezdu večeří a v den odjezdu pobyt končí obědem.

Termální lázně Velké Losiny

patří mezi nejstarší a nejznámější moravské lázně s dlouholetou tradicí - historie termálních lázní Velké Losiny. Mají věhlas jak pro léčebné výsledky a jedinečné sirné termální prameny, tak pro svou příjemnou polohu v podhůří Hrubého Jeseníku.

Příroda dala Velkým Losinám do vínku léčivé termální prameny, které mají blahodárné účinky na pohybový aparát a nervovou soustavu. Jejich teplota se pohybuje okolo 36°C a losinská balneoterapie je využívá k léčebným koupelím a k napájení vnitřního i venkovního bazénu, které doplňuje celá řada lázeňských, relaxačních a wellness procedur.

Termální lázně Velké Losiny jsou vyhledávaným místem všemi, kteří chtějí pečovat o své zdraví, načerpat novou energii a prožít příjemnou dovolenou. Lázeňský hotel Eliška je jistě tím pravým místem pro Vás.

Pobyty s plnou penzí začínají večeří a končí snídaní.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace