Pobyty pro seniory v Lázních Bohdaneč

Lázně Bohdaneč leží na dobře dostupném místě jen kousek od Pardubic. Zdejší lázně mají velmi dlouhou tradici a díky výbornému zázemí a specialistům na léčebné procedury se staly oblíbenými. Předností lázní je poskytování služeb v jednom místě, kdy není třeba na jednotlivé procedury docházet mimo hotely.

Ubytování pro samoplátecké hosty je zajištěno v Pavilonu Veselý, kde jsou jak standardní pokoje, tak komfortní pokoje vyšší kategorie. Místní lázně se specializují převážně na lázeňské pobyty kdy po delší době strávené na léčbě mají skutečné výsledky. K načerpání sil určitě přispěje i krásná příroda, která obkloupuje město, ale třeba i mnohá kulturní vyžití. Díky krásnému prostředí je toto místo jako stvořené pro pobyt plný příjemných zážitků, při kterých dokážete zapomenout na starosti všedního života. 

Neváhejte si vybrat ze široké nabídky pobytů. Dostane se Vám skvělé péče, výborného jídla, ubytování ve velmi příjemném prostředí a dalších zážitků, na které jen tak nezapomenete. Dopřejte si spoustu zábavy i odpočinku v tradičních lázních.

Zvolte cenu

od 2 940 Kč do 10 970

Zvolte počet dní

Strava

Součásti pobytu

Další služby

Zvolte typ

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace