Pobyty pro seniory v Lázních Jáchymov

Zvolte cenu

od 5 460 Kč do 46 340

Zvolte počet dní

Strava

Součásti pobytu

Další služby

Zvolte typ

Lázně Jáchymov leží v západních Čechách a jsou známe hlavně pro jejich radonovou léčbu. Lázně mají vlastní léčebný pramen, ve kterém je obsažen radon s energetickými účinky. Dominantou a také hlavní budovou lázní je hotel Radium Palace, který je impozantní.

Lázeňské hotely

Lázně jsou zasazeny do krásné krajiny uprostřed velkého lesoparku a to umocňuje jejich atmosféru. Komplex lázní je tvořen více lázeňskými hotely a penziony, ale mezi hlavní patří hotel Radium Palace a Akademik Běhounek. Pro oba dva hotely je stejné, že služby čerpané v rámci pobytového balíčku jsou poskytovány vždy přímo v hotelu a není třeba někam docházet. V hotelech jsou restaurace, které jsou otevřeny po celý den a pokud zrovna nemáte plnou penzi, je možné si zajít na jídlo tam. Rovněž balneo a bazén je vždy přímo v hotelu, tak stačí výtahem sjet z pokoje a odpočívat. 

Lázeňské prostředí

Klid a relax si užijete i při příjemné procházce parkem, kde Vás upoutá uklidňující vliv stromů, altánků a vlnicích se cestiček lázeňského prostředí. Skvěle se zde doplňuje historií dýchající architektura s moderními léčebnými postupy. Užijte si opravdu příjemné prostředí s možností ubytování na víkend i delší pobyty pro seniory v Lázních Jáchymov . Přijeďte si odpočinout do útulného lázeňského města a užijte si trochu času pro sebe. Všude na Vás čekají profesionální služby, útulné prostředí a skvělé pokrmy.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace