Pobyty pro seniory v Lázních Lednice

Lednicko-Valtický areál je na seznamu památek UNESCO a jeho navštívení rozhodně stojí za to. Ale lepší než sem jet pouze na výlet, je dopřát si zde lázeňský pobyt plný příjemných léčebných procedur, klidné relaxace, i aktivního odpočinku. Léčebné lázně Lednice v jižní Moravě Vás zvou na pobyty pro seniory, na které jen tak nezapomenete.

Lázně Lednice 

nabízí pobyty pro seniory ve velmi široké nabídce. Čekají na Vás místní přírodní jodobromové minerální prameny, které mají příznivé účinky na oběhový systém, neurologický systém a pohybový aparát. Jsou velmi doporučovány také při gynekologických problémech a jako podpora hojení popálenin.

Pobyty pro seniory v Lázních Lednice

V Lednici jsou pro seniory v nabídce dva atraktivní hotely a to Lázeňský dům Perla*** a Spa Resort Lednice****. Hotely mají hodně společného, ať už se jedná o místo, jelikož spolu sousedí, tak i skutečnost, že přímo v hotelu je k dispozici kvalitní balneo, ubytování, restaurace a v neposlední řadě i bazén. Pro odpočinek můžete využít lázeňskou kolonádu, která navazuje na areály hotelů a je v klidné a ničím nerušené časti města. Vyberte si pobyt přesně dle Vašich požadavků a poznejte krásy místních lázní a přilehlého okolí.

Zvolte cenu

od 2 190 Kč do 14 590

Zvolte počet dní

Strava

Součásti pobytu

Další služby

Zvolte typ

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace