Pobyty pro seniory v Lázních Mšené

Zvolte cenu

od 5 500 Kč do 13 270

Zvolte počet dní

Strava

Součásti pobytu

Další služby

Zvolte typ

Lázně Mšené nepatří mezi velké lázně, ale díky kvalitním službám a dobré dostupnosti např. z Prahy (45 km) jsou velice oblíbené lázeňskými hosty. Založení lázní se datuje okolo roku 1796, proto do dnešního dne mohlo kvalitu prověřit nespočet klientů a nových stále přibývá.

Areál lázní

Spoustu našich klientů se do místních lázní každoročně vrací a nabírá zde síly a energii při absolvování procedur a odpočívání v lázeňském parku. Celý areál je na jednom místě v ničím nerušeném lázeňském parku. Pro hosty je v nabídce celkem sedm lázeňských vil a pro samoplátce je nejčastěji využívána Vila Blaník, Kyselka a občas i Vila Říp. Součástí areálu je hlavní restaurace, bazén a hlavně rozsáhlé balneo centrum. 

Slatinné Lázně Mšené 

se specializují na léčení pohybového ústrojí, a v poslední době i na záněty nervů. Procedury jsou poskytovány opravdovými specialisty s osobním přístupem a proto se budete určitě po návštěvě lázní cítit výborně. Pobyty pro seniory v Lázních Mšené jsou nabízeny celoročně a stejně je tomu i u kratších víkendových pobytů.   

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace