Pobyty pro seniory v Lázních Ostrožská Nová Ves

Zvolte cenu

od 14 210 Kč do 18 060

Zvolte počet dní

Strava

Součásti pobytu

Další služby

Zvolte typ

Sirnaté lázně Ostrožská Nová Ves leží na klidném místě uprostřed rozsáhlého lesoparku v části Moravského Slovácka. Lázně jsou obklopeny krásnou přírodou Bílých Karpat a místní krajina tak vybízí k výletům a poznávání okolí. Hlavním léčivým prvkem jsou dva místní sirnaté prameny.

Ubytování

I když se jedná o menší lázně, svým komplexním vybavením směle konkurují těm velkým. Pro ubytování si můžete zvolit Hlavní lázeňský dům, nebo vedlejší menší vily Vlasta a Šárka. Ať už vyberete jakýkoliv hotel, vždy na Vás bude čekat vysoký komfort ubytování v moderním pojetí.

Pobyty pro seniory v Lázních Ostrožská Nová Ves 

mohou nabídnout velké balneo centrum s ordinacemi lékařů, wellness zázemí i krásný bazén. V lázních je zajištěna lékařská péče 24 hodin denně, takže o Vás bude postaráno za každé situace. Ke zpříjemnění pobytu je v lázních kolonáda s obchůdky, kavárna s venkovním posezením, nebo sluneční terasy. Pokud nemáte rádi shon a plné ulice jsou tyto lázně pro Vás to pravé.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace