Pobyty pro seniory v Lázních Ostrožská Nová Ves

Sirnaté lázně Ostrožská Nová Ves leží na klidném místě uprostřed rozsáhlého lesoparku v části Moravského Slovácka. Lázně jsou obklopeny krásnou přírodou Bílých Karpat a místní krajina tak vybízí k výletům a poznávání okolí. Hlavním léčivým prvkem jsou dva místní sirnaté prameny.

Ubytování

I když se jedná o menší lázně, svým komplexním vybavením směle konkurují těm velkým. Pro ubytování si můžete zvolit Hlavní lázeňský dům, nebo vedlejší menší vily Vlasta a Šárka. Ať uz vyberete jakýkoliv hotel, vždy na Vás bude čekat vysoký komfort ubytování v moderním pojetí.

Pobyty pro seniory v Lázních Ostrožská Nová Ves 

mohou nabídnout velké balneo centrum s ordinacemi lékařů, wellness zázemí i krásný bazén. V lázních je zajištěna lékařská péče 24 hodin denně, takže o Vás bude postaráno za každé situace. Ke zpříjemnění pobytu je v lázních kolonáda s obchůdky, kavárna s venkovním posezením, nebo sluneční terasy. Pokud nemáte rádi shon a plné ulice jsou tyto lázně pro Vás to pravé.

Zvolte cenu

od 9 800 Kč do 13 300

Zvolte počet dní

Strava

Součásti pobytu

Další služby

Zvolte typ

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace