Pobyty pro seniory v Lázních Ostrožská Nová Ves

Sirnaté lázně Ostrožská Nová Ves leží na klidném místě uprostřed rozsáhlého lesoparku v části Moravského Slovácka. Lázně jsou obklopeny krásnou přírodou Bílých Karpat a místní krajina tak vybízí k výletům a poznávání okolí. Hlavním léčivým prvkem jsou dva místní sirnaté prameny.

Ikdyž se jedná o menší lázně, svým komplexním vybavením směle konkurují těm velkým. Pro ubytování si můžete zvolit Hlavní lázeňský dům, nebo vedlejší menší vily Vlasta a Šárka. Ať uz vyberete jakýkoliv hotel, vždy na Vás bude čekat vysoký komfort ubytování v moderním pojetí. Pro lázeňské pobyty pro seniory jsou lázně skvěle vybaveny velkým balneo centrum s ordinacemi lékařů, wellness zázemím i krásným bazénem. V lázních je zajištěna lékařská péče 24 hodin denně, takže o Vás bude postaráno za každé situace. Ke zpříjemnění pobytu je v lázních kolonáda s obchůdky, kavárna s venkovním posezením, nebo sluneční terasy. Pokud nemáte rádi shon a plné ulice jsou Sirnaté lázně Ostrožská Nová Ves to pravé pro Vás.  

Zvolte cenu

od 8 900 Kč do 11 950

Zvolte počet dní

Strava

Součásti pobytu

Další služby

Zvolte typ

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace