Pobyty pro seniory v Lázních Poděbrady

Tradice lázeňství v Poděbradech je datována od roku 1908. Lázně Poděbrady jsou městem s bohatou historií i současným kulturním vyžítím. Město nejvíce proslavily léčebné minerální prameny, díky kterým jsou v lázních léčeny hlavně kardiovaskulární choroby, nicméně jsou vhodné i pro regeneraci a odpočinek.

Lázňské hotely

Poděbrady se staly oblíbenými převážně kvůli krásné rovinaté krajině, stabilnímu počasí a léčebným minerálním pramenům. Pro pobyt v lázních můžete vybírat z široké nabídky hotelů. Většina z nich se nachází přímo v centru města na oblíbené lázeňské kolonádě, a ostatní jsou jen pár minut chůze na toto krásné místo. Namátkou můžeme doporučit nejoblíbenější hotely mezi které dozajisté patří hotel Zimní lázně, Bellevue - Tlapák, nebo moderní hotel Libenský se Spa hotelem Felicitas.

Pobyty pro seniory v Lázních Poděbrady

se díky kvalitním balneo provozům specializují převážně na lázeňské pobyty pro seniory, nebo kratší víkendové pobyty. Lázně Poděbrady se každým rokem stávají atraktivnější pro lázeňské hosty. Místní hotely se neustále předhánějí v nabízení lepších služeb, nebo vylepšování ubytování. Na kolonádě je stále více kvalitních restaurací a kaváren za přijatelné ceny. Zkrátka Poděbrady si chtějí udržet své dobré jméno po všech stránkách. 

Zvolte cenu

od 2 790 Kč do 18 900

Zvolte počet dní

Strava

Součásti pobytu

Další služby

Zvolte typ

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace