Pobyty pro seniory v Lázních Slatinice

Zvolte cenu

od 2 800 Kč do 8 500

Zvolte počet dní

Strava

Součásti pobytu

Další služby

Zvolte typ

Ačkoliv Lázně Slatinice nepatří mezi nejznámější lázně u nás, rozhodně stojí za návštěvu. Tyto moderní rodinné léčebné lázně se vyznačují svým jedinečným přírodním léčebným pramenem, z něhož vytéká středně mineralizovaná voda, bohatá na sirovodík.

Léčebné účinky

Minerální voda má příznivé účinky zejména na pohybový aparát, onkologická onemocnění, nervovou soustavu a kožní problémy. Spolu s léčebnými procedurami těchto pramenů se Vám dostane také odborné péče od lékařů a rehabilitačních pracovníků. Čeká Vás zde pobyt plný příjemných zážitků, který Vám pomůže od zdravotních problémů a také zapomenout na každodenní starosti.

Pobyty pro seniory v Lázních Slatinice

jsou nabízeny v Lázeňském domě Balnea****, který je určen pro samoplátecké pobyty. V hotelu naleznete vysoký komfort ubytování, těšit se můžete na kvalitní kuchyni, příjemné léčebné procedury, ale třeba i na teplý bazén. Určitě zde načerpáte nové síly a rádi se budete do Slatinic každoročně vracet.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace