Pobyty pro seniory v Lázních Teplice nad Bečvou

Lázně Teplice nad Bečvou najdete v klidném zeleném lázeňském parku v kouzelném údolí řeky Bečvy. Pro potřeby léčebných procedur je zde využívána minerální voda obsahující vysoké procento oxidu uhličitého. Poskytovány jsou zde samozřejmě i zábaly, masáže, inhalace apod. 

Z Historie

K lázeňskému využití Lázní Teplice nad Bečvou se zasloužil tehdejší majitel hranického panství Jan Kropáč z Nevědomí, který nechal roku 1553 vybudovat kamennou nádrž ke koupání, do níž byly svedeny nejvydatnější prameny minerální vody. V roce 1711 byla postavena první lázeňská budova v místě dnešního lázeňského sanatoria Bečva. Ve třicátých letech 20. století byly vědecky prokázány léčebné účinky unikátní minerální vody a začalo období velkého rozmachu lázní.

V dnešní době

jsou lázně navštěvovány jak klienty, kteří využívají pobyty hrazené zdravotní pojišťovnou, tak klienty samoplátci. Pro samoplátce jsou v lázních vyčleněny dvě moderní budovy Lázeňského sanatoria Moravan a Lázeňského hotelu Praha.

Pobyty pro seniory v Lázních Teplice nad Bečvou

Pro pohodový pobyt jsou všechny pokoje nadstandardně vybaveny. Vybírat můžete hned ze třech kategorií, od standardních až po apartmány. Pokud váháte jaký hotel vybrat, tak pro klidnější dovolenou doporučujeme Lázeňský hotel Praha, pokud chcete mít všechny služby pod jednou střechou, nemít potřeba nikam docházet a být v centru dění, Lázeňské sanatorium Moravan pro Vás bude správnou volbou. Pobyty pro seniory máme v nabídce na obouch hotelech.

Zvolte cenu

od 2 730 Kč do 11 690

Zvolte počet dní

Strava

Součásti pobytu

Další služby

Zvolte typ

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace