Pobyty pro seniory v Luhačovicích

Lázně Luhačovice patří mezi nejznámější lázně v naší zemi. Jsou to čtvrté největší lázně u nás a na Moravě dokonce největší. Jsou známé hlavně díky svým přírodním léčivým minerálním pramenům. Hlavních šest pramenů máte možnost ochutnat na lázeňské kolonádě.

Jezdí se sem nejenom za léčbou, ale Luhačovice nabízejí i mnoho kulturního vyžití a krásných míst, která lákají k návštěvě. Najdou si zde něco pro sebe lidé milující poklidnou turistiku, sport i posezení v příjemných kavárnách či vinárnách. Ke každodenním procházkám je hojně využíván lázeňský park plný zeleně, uprostřed kterého je umístěna lázeňská kolonáda s obdchůdky a prameny. Dominantou kolonády je zajisté Lázeňský hotel Jurkovičův dům, který se stal jednou z ikon Luhačovic. V lázních je celá řada hotelů od normálních až po luxusní. Snažíme se prezentovat pouze kvalitní hotely a tak u nás naleznete ubytovací zařízení, které mají pod jednou střechou ubytování, hotelovou restauraci, balneo provozy s ordinacemi lékařů, ale i bazén, sauny a vířivky, jako např. Lázeňský dům Praha. Těšit se můžete na krásný relax. Lázně dnes nejsou využívany jen pro lázeňské pobyty pro seniory, ale klienti je rádi navštíví i na kratší dobu přes víkend a proto v nabídkách pobytových balíčků jsou pobyty s různou délkou. 

 

Zvolte cenu

od 2 130 Kč do 13 930

Zvolte počet dní

Strava

Součásti pobytu

Další služby

Zvolte typ

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace