Pobyty pro seniory v Luhačovicích

Zvolte cenu

od 4 110 Kč do 18 725

Zvolte počet dní

Strava

Součásti pobytu

Další služby

Zvolte typ

Lázně Luhačovice patří mezi nejznámější lázně v naší zemi. Jsou to čtvrté největší lázně u nás a na Moravě dokonce největší. Jsou známé hlavně díky svým přírodním léčivým minerálním pramenům. Hlavních šest pramenů máte možnost ochutnat na lázeňské kolonádě.

Volný čas

Jezdí se sem nejenom za léčbou, ale Luhačovice nabízejí i mnoho kulturního vyžití a krásných míst, která lákají k návštěvě. Najdou si zde něco pro sebe lidé milující poklidnou turistiku, sport i posezení v příjemných kavárnách či vinárnách. Ke každodenním procházkám je hojně využíván lázeňský park plný zeleně, uprostřed kterého je umístěna lázeňská kolonáda s obchůdky a prameny.

Lázeňské hotely

Dominantou kolonády je zajisté Lázeňský hotel Jurkovičův dům, který se stal jednou z ikon Luhačovic. V lázních je celá řada hotelů od normálních až po luxusní. Snažíme se prezentovat pouze kvalitní hotely a tak u nás naleznete ubytovací zařízení, které mají pod jednou střechou ubytování, hotelovou restauraci, balneo provozy s ordinacemi lékařů, ale i bazén, sauny a vířivky, jako např. Lázeňský dům Praha. Těšit se můžete na krásný relax.

Pobyty pro seniory v Luhačovicích

Lázně dnes nejsou využívány jen pro lázeňské pobyty pro seniory, ale klienti je rádi navštíví i na kratší dobu přes víkend a proto v nabídkách pobytových balíčků jsou pobyty s různou délkou. 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace