Pobyty pro seniory v Mariánských Lázních

Zvolte cenu

od 2 995 Kč do 24 570

Zvolte počet dní

Strava

Součásti pobytu

Další služby

Zvolte typ

Mariánské Lázně bezesporu patří mezi nejkrásnější lázně a jsou druhými největšími v Česku. Nachází se v Karlovarském kraji, v lázeňském trojúhelníku společně s městy Karlovy Vary a Františkovy Lázně. Z těchto tří měst jsou Mariánky nejmladší. 

Historie

Ještě na začátku 18. století na místě dnešních lázní byly jen bažiny a hluboké lesy, nic nenasvědčovalo tomu, že by se o 200 let později staly lázně tak populárními.

Minerální voda

Lázně vděčí za své dobré jméno přírodním zdrojům minerální vody, které jsou využívány k pitné kúře a uhličitým koupelím. Přírodní zdroj kysličníku uhličitého se zase používá pro aplikace plynových injekcí. Ve městě je přes sto vyvěrajících pramenů, ze kterých se používá přes 40. Díky tomu se v místních lázních může léčit nejširší spektrum onemocnění a skoro každému zde mohou předepsat léčebnou kúru, která pomůže potíže odstranit.

Pobyty pro seniory v Mariánských Lázních

Mariánské Lázně jsou rovněž známe pro svou krásnou městskou architekturu honosných domů, uklizené a zelené parky, lázeňskou kolonádu s dobrou dostupností z většiny místních hotelů a např. i zpívající fontánou. Je zde toho opravdu hodně co můžete vidět a zároveň zažít, protože i kulturní život je bohatý. Nabídka hotelů je zde velice široká a proto si můžeme pečlivě vybírat jen kvalitní hotely, které naleznete na naších stránkách. Pokud jste znalci místních lázní, určitě oceníte vzhledem k jejich poloze nabídku s pobyty pro seniory v hotelu Flora, hotelu Excelsior, nebo Chateau hotelu Monty.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace