Pobytové balíčky pro seniory

Zvolte cenu

od 4 800 Kč do 25 640

Zvolte počet dní

Strava

Součásti pobytu

Další služby

Zvolte lokalitu

Bez ohledu na věk, každému záleží na tom, užít si příjemné chvíle jen sami pro sebe. Senioři snad ještě více, než kdo jiný, neboť po mnoha letech trávených v práci, či péčí o rodinu by si měli konečně dopřát zaslouženou odměnu.Proto hoďte na pár dní všechny starosti za hlavu a vyberte si některý z pobytových balíčků.

Výběr z desítek různých pobytů

Čekají Vás luxusní hotely, výtečné gastronomické zážitky, aktivní odpočinek, či příjemná relaxace při lázeňských a wellness procedurách. Stačí si pouze vybrat pobytový balíček přesně podle svého gusta. Pobytové balíčky pro seniory si můžete vybrat podle několika parametrů, ať už Vám záleží na lokalitě, délce pobytu, nabízených službách či aktivitách v okolí, máte na výběr z desítek různých pobytů a míst. Vydejte se na zasloužený odpočinkový pobyt, či na romantický pobyt ve dvou. Je čas se na chvíli zastavit a udělat něco pro sebe a pro své zdraví.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace