Pobyty pro seniory v Lázních Libverda

Zvolte cenu

od 3 915 Kč do 15 058

Zvolte počet dní

Strava

Součásti pobytu

Další služby

Zvolte typ

Spa Resort Libverda jsou lázně s komplexními službami na severu Čech, kde se léčí nemoci pohybového ústrojí i nemoci srdce ve spojení s krevním oběhem. Lázně nabízí pobyty i pro samoplátce, proto můžete vybírat z nabídky s pobyty pro seniory, nebo lázeňské pobyty.

Přírodní prameny a okolí

O léčivých vlastnostech místních přírodních pramenů byly zaznamenány zmínky již ve 14. století. Díky těmto poznatkům a léčivým schopnostem na tomto místě vznikly lázně. Celý areál lázeňských budov leží obklopen lesy v krásném udržovaném parku se vzrostlými stromy, kde je naprostý klid potřebný pro načerpání nových sil nejen z léčebných procedur.

Pobyty pro seniory v Lázních Libverda

Lázně se specializují na koupele, zábaly i masáže, každá z těchto procedur Vám dodá energii. Pro samoplátecké pobyty mají lázně vyčleněnou hlavní budovu Lázeňského hotelu Nový dům a Villu Friedland. Oba dva objekty nabízí shodně stejné pobytové balíčky s lázeňskými pobyty, wellnessy, nebo i kratší pobyty na víkend. Okolí Spa Resortu Libverda je turisticky atraktivní, určitě můžeme doporučit návštěvu nedalekého Obřího sudu, kam vede turistická trasa na cca. 20 minut. Za návštěvu stojí hrad se zámkem ve Frýdlantu, nebo výlet na Ještěd.  

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace